Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

zakaj rečeš da e obstaja dimenzija, internet pravi da ja.. (se opravičujem ker je link trgovine če moti bom anredu rpint skrin pa dau sliko)

http://www.gumax.si/moto/dunlop-spmaxqualifier-180-55r17-73w.html

 

ps: 

180/55ZR17 Michelin Pilot Road 3 Radial 

Bridgestone Battlax Hypersport 180/55ZR-17

pa še se najde na netu

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj rečeš da e obstaja dimenzija, internet pravi da ja.. (se opravičujem ker je link trgovine če moti bom anredu rpint skrin pa dau sliko)

http://www.gumax.si/moto/dunlop-spmaxqualifier-180-55r17-73w.html

 

ps: 

180/55ZR17 Michelin Pilot Road 3 Radial 

Bridgestone Battlax Hypersport 180/55ZR-17

pa še se najde na netu

 

Pravi da ta model pnevmatike ne obstaja v teh dimenzijah..

sicer pa je ta dimenzija najbolj razširjena ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj rečeš da e obstaja dimenzija, internet pravi da ja.. (se opravičujem ker je link trgovine če moti bom anredu rpint skrin pa dau sliko)

http://www.gumax.si/moto/dunlop-spmaxqualifier-180-55r17-73w.html

 

ps: 

180/55ZR17 Michelin Pilot Road 3 Radial 

Bridgestone Battlax Hypersport 180/55ZR-17

pa še se najde na netu

... to je isto, ko da bi ti hotu kupit Renaulta...

 

...en ti ponuja Megana...

... ti pa hočeš Katrco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info:

s prednjo gumo T30 mi bo uspelo narediti celih 11.000km. Za turno gumo lahko rečem, da je prva guma, s katero sem bil zadovoljen z oprijemom (sicer se ne more primerjati z S20) in da je to prva guma, ki ni ratala trikotna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop ima za d212 naslenje dimenzije in je tako kot pravi svobodnapticahttp://www.dunlop.eu/dunlop_sisl/mc/tyres/on_road/Sportmax_D212_GP_Pro.jsp

pa vem da so enkrt ze razlagali "dirkači" da gre pr teh gumah na feltne za 180/55 pol 190 guma če se ne motim

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si vulkanizerstvo Širnik...če se ne motm obstajajo tud 180tke .) d211 mislm

Popravljeno . Popravil goggy99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si vulkanizerstvo Širnik...če se ne motm obstajajo tud 180tke .) d211 mislm

 

gp racer imaš v dimenziji 180/55, medtem ko pa gp pro (d212) pa ne oz. kot ti je gsxr750 razložu gre na "naše" 5,5 colske feltne 190/55

 

KR

GP racer d211

GP pro d212

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sorry na vaše :kva1:  ...gsxr je omenju tud za d211 da ne obstajajo 180tke..za 212 pa zgleda da jih res ni...čudn, ker niso

tok dobre kukr jih "vi" hvalte..so Bridgestone R10 mnoooogo boljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sorry na vaše :kva1:  ...gsxr je omenju tud za d211 da ne obstajajo 180tke..za 212 pa zgleda da jih res ni...čudn, ker niso

tok dobre kukr jih "vi" hvalte..so Bridgestone R10 mnoooogo boljše :OK:

 

sej bi ti rekla da je blo mišjeno "naše" na take kot imava jaz in ti, ampak očitno je zelo težko rečt, aha nism vedu, sm mislu da veljajo iste dimenzije za vse gume, al pa hvala za informacije, a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sorry na vaše :kva1:  ...gsxr je omenju tud za d211 da ne obstajajo 180tke..za 212 pa zgleda da jih res ni...čudn, ker niso

tok dobre kukr jih "vi" hvalte..so Bridgestone R10 mnoooogo boljše :OK:

wtf :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sorry no :closedeyes: ...nism vedu.. prek pisave se včasih težko sporazumevam...čist brez osebno se mi zdi

 

aja pa hvala za informacije ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa GP osebno najljubša guma. Sicer je draga in rabi dlje da se sereje, vendar pa zato drži. Je pa škoda, da je ne delajo v 180 dimenzijah ampak vse je za neki dobr :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Info:

s prednjo gumo T30 mi bo uspelo narediti celih 11.000km. Za turno gumo lahko rečem, da je prva guma, s katero sem bil zadovoljen z oprijemom (sicer se ne more primerjati z S20) in da je to prva guma, ki ni ratala trikotna.

Well well well :)

Imam enako zadevo na ER-6 inje od BT023 precej boljša kar se tiče oprijema. Pridem do tačke precej suvereno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well well well :)

Imam enako zadevo na ER-6 inje od BT023 precej boljša kar se tiče oprijema. Pridem do tačke precej suvereno :)

ja bo držalo. BT023 je pretrda in gre kar mal po svoje, rada drsi ven iz ovinka...v glavnem slabe povratne informacije. pač klasična touring guma, ki naredi velik kmjev a brez kakršnekoli športne note. Z njo sem prevozil 3000km, pa je še vedno kot nova, tak da jo prodam za 30€, sam da gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well well well :)

Imam enako zadevo na ER-6 inje od BT023 precej boljša kar se tiče oprijema. Pridem do tačke precej suvereno :)

To je zelo pomemben podatek da prides do tacke.

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zelo pomemben podatek da prides do tacke.

če bi ti vozu bt23, bi te bilo tut strah predn bi pršu do tačke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa rabu nasvet katere gume je za vzet in sicer mam Kawasakija Z750 dimenzije gum ma 120/70 17 pa 180/55 17 rad bi dau pa tako da dobru drži in da zdrži nekej km :) 

kakšen nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa rabu nasvet katere gume je za vzet in sicer mam Kawasakija Z750 dimenzije gum ma 120/70 17 pa 180/55 17 rad bi dau pa tako da dobru drži in da zdrži nekej km :)

kakšen nasvet?

takih gum ni :D

 

šala mala

v bistvu lahko daš kar hočeš, izbiraš lahko med touring:

T30 bridgetone, roadsmar2 dunlop, pirelli angel GT, metzeler z8.....

ali bolj športnimi

S20 ali bt16pro od bridgestone, sportsmart2 dunlop, Sava oziroma Miblabla bla(si nism zapomnu novega imena)....

 

mogoče lahko tudi v temi z750 malo povprašaš in čekiraš, kaj folk vozi in kak je zadovoljen

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler z8 nebi dau kr jo je meu sosed gor in je ni nč kej dosti pohvalu :)

rad bi pa da bi gum zdržala saj 10000km če še mičken cveč tut nč zatu :D glede na to da niso glih pocen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler z8 nebi dau kr jo je meu sosed gor in je ni nč kej dosti pohvalu :)

rad bi pa da bi gum zdržala saj 10000km če še mičken cveč tut nč zatu :D glede na to da niso glih pocen :)

Roadsmart, mogoče celo sportsmart, samo ne vem če zdrži tok km t.j. odvisno kok ga odpiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!