Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Snecer, da ne govoriš ti nekaj kar tja v tri krasne??

 

No zdej si še boratta poklical v temo, me zanima kaj skupaj pametnega spesnita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sedi zato, ker ji sicer pri takšnih nagibih rit preveč drsi iz sedeža, zato se presede na stransko plastiko v tak položaj, da ne pade z motorja. Ko boš enkrat doživel kako zgleda sedet odzadaj pri takem nagibu, se ne boš več tako smejal ;) Js punco občudujem že sploh da ostane na motorju.

 

 

Pri takšnih nagibih kot so na teh dveh slikah sedi tudi moja tako, ko pa greva po kolenu ji v takšnem položaju preveč drsi rit dol iz sedeža, zato razmišljam o tejle ali pa kakšni podobni zadevi: http://www.ebay.com/itm/310793640055?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Sicer pa smo že malo  :topic:

sj je vse vredu in prav, tut lepo pelješ, edin zanjo (in posledično zate) ni ravno zdravo, če ji drsi, oziroma če se premika v ovinku, sploh pa v kontra smeri. Zaradi nenadnega giba lahko zelo hitro zgubita ravnotežje.

In če smo že v temi o gumah, pol manj bi rabil nagiba (in s tem bi bila tudi večja hitrost) v kolikor bi sopotnik sedel v isti smeri kot gre ovinek.

 

Jaz osebno prakticiram, kadar greva z mojo bolj na hard (brez kufra seveda), da se z eno roko upre v rezervoar, z drugo pa se drži zadaj, oziroma me objame okrog pasu, potem pa samo glavo premika v smeri ovinka.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za solski primer je po moji oceni prevec ob polni crti ali celo preko. Bo Borutt povedal.

učala si spucej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok speedfighttuning, me bos instruiral kako gre to.... :P  Js itak ne peljem po kolenu, k ne znam. :rolleyes:

 

Eno je sedet na motorju ko se sam pelješ po kolenu, drugo je pa sedet NA ZADNJEM SEDEŽU ko nekdo drug pelje po kolenu. Sem prepričan da še nihče ni vozu po kolenu s tabo na zadnjem sedežu, ker če bi, bi vedu da pri takem nagibu rit precej drsi dol iz sedeža, vsaj pri nekaterih motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sedi zato, ker ji sicer pri takšnih nagibih rit preveč drsi iz sedeža, zato se presede na stransko plastiko v tak položaj, da ne pade z motorja. Ko boš enkrat doživel kako zgleda sedet odzadaj pri takem nagibu, se ne boš več tako smejal ;) Js punco občudujem že sploh da ostane na motorju.

 

 

Pri takšnih nagibih kot so na teh dveh slikah sedi tudi moja tako, ko pa greva po kolenu ji v takšnem položaju preveč drsi rit dol iz sedeža, zato razmišljam o tejle ali pa kakšni podobni zadevi: http://www.ebay.com/itm/310793640055?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Sicer pa smo že malo  :topic:

Tole je pa univerzalna rešitev  :OK: 63912-0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

attachicon.gif20131008_143902.jpg

 

Ps.: Zadnja slika je slikana na ridah s kalkulatorjem, zato je slabše kvalitete.

 

Speedfighttuning, s kalkulatorjem bi bila boljša slika... Da ni to z daljincem za TV slikano? :P 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sedi zato, ker ji sicer pri takšnih nagibih rit preveč drsi iz sedeža, zato se presede na stransko plastiko v tak položaj, da ne pade z motorja. Ko boš enkrat doživel kako zgleda sedet odzadaj pri takem nagibu, se ne boš več tako smejal ;) Js punco občudujem že sploh da ostane na motorju.

 

 

Pri takšnih nagibih kot so na teh dveh slikah sedi tudi moja tako, ko pa greva po kolenu ji v takšnem položaju preveč drsi rit dol iz sedeža, zato razmišljam o tejle ali pa kakšni podobni zadevi: http://www.ebay.com/itm/310793640055?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Sicer pa smo že malo  :topic:

 

Jahača kupi in ga vzadi namontiraj :P

 

ps. dobro se vozita  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa univerzalna rešitev  :OK: 63912-0.jpg

 

S tem lahko ti svojo na motor prvežeš, če tista tvoja 4-T 125 ccm kosilnica sploh gre dovolj da bi lahko kolenčkal z njo odzadej, sicer problemov z drsenjem iz sedeža ne bo imela... Rešitev za mojo je pa na linku na koncu teksta ki si ga odebelil...

 

Speedfighttuning, s kalkulatorjem bi bila boljša slika... Da ni to z daljincem za TV slikano? :P

 

Nevem, možno... Sem vozu in nisem mel časa gledat s čim so slikali...

 

Jahača kupi in ga vzadi namontiraj :P

 

ps. dobro se vozita  :yes:

 

Sem že prilepu link kaj bom kupu, vseeno hvala za nasvet...

 

:topic:

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem lahko ti svojo na motor prvežeš, če tista tvoja 4-T 125 ccm kosilnica sploh gre dovolj da bi lahko kolenčkal z njo odzadej, sicer problemov z drsenjem iz sedeža ne bo imela... Rešitev za mojo je pa na linku na koncu teksta ki si ga odebelil...

 

 

Nevem, možno...

 

 

Sem že prilepu link kaj bom kupu, vseeno hvala za nasvet...

 

:topic:

 

ne jezi se :P     

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor, da se js s kom pelm, k gre po kolenu???? :kva2: Pol pa..... :fight2:

Pa zihr se nebi tko drzu k pr biologiji.....

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi jaz vas posedel na enga clasica ..pa da vas vidim ...

enmu dobrmu sm ga dal enkrat pelat na ridah..tadrug ovink je bil na tački ki je jaz še v mislih nisem pipnil ... pa je bilo več štrajfna kt pa zadnjič ko smo se mal okol peljali - je bil gasperx zraven če bo kaj bral ...pa še ni bilo do tačke ...tako da je vse skupaj kar zelo relativno v teh pogovorih...

btw...poznam kar nekaj motoristov ki nimajo - po vaše pussy štrajfnou / po moje pa safety štrajfnou - in ki sedaj nimajo tudi česa drugega ...sploh meniskusov pa gležnjev pa enako dolgih nog in rok pa cele lobanje ..pa to...

aja majo pa malinovc...

pa srečno vožnjo vsem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor, da se js s kom pelm, k gre po kolenu???? :kva2: Pol pa..... :fight2:

Pa zihr se nebi tko drzu k pr biologiji.....

 

Dokler nimaš jajc probat ne pametuj kako bi se držu, ko boš probal se pa le oglasi ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sixpacka unmu k mi zrihta Bridgestone Battlax R10 120+180-17 za 250eur nove..letošnji letnik.....no dejmo dejmo rabm te gume :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem lahko ti svojo na motor prvežeš, če tista tvoja 4-T 125 ccm kosilnica sploh gre dovolj da bi lahko kolenčkal z njo odzadej, sicer problemov z drsenjem iz sedeža ne bo imela... Rešitev za mojo je pa na linku na koncu teksta ki si ga odebelil...

 

Lahko pa prideš do mene in pogledaš spodnji del tačke in prednjo gumo. Morm priznat, zadna je tok neumno konstruirana da ni po bogu da pridem do roba. Pa še ledr kombinezona nimam da bi lahko po kolenu drgnu... Priznam pa, da je tvoja sopotnica zelo pogumna da se pelje s takim naklonom v ovink. (pa ne usga preveč resno jemat, pa osebno...)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je sedet na motorju ko se sam pelješ po kolenu, drugo je pa sedet NA ZADNJEM SEDEŽU ko nekdo drug pelje po kolenu. Sem prepričan da še nihče ni vozu po kolenu s tabo na zadnjem sedežu, ker če bi, bi vedu da pri takem nagibu rit precej drsi dol iz sedeža, vsaj pri nekaterih motorjih.

 

Eno je sedet na motorju ko se sam pelješ po kolenu, drugo je pa sedet NA ZADNJEM SEDEŽU ko nekdo drug pelje po kolenu. Sem prepričan da še nihče ni vozu po kolenu s tabo na zadnjem sedežu, ker če bi, bi vedu da pri takem nagibu rit precej drsi dol iz sedeža, vsaj pri nekaterih motorjih.

saj gre to vse..sam moraš pazljiv bit..tud  jaz ko mam svojo zgoraj se isto peljem v ovinkih..al najbolj jebeno pa je to ko prideš na oljni madež in te tko faking strese da gre glih za glih da ne padeš..al prek roba pa je vseeno :P:)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHA, katerokoli temo odprem, povsod je fajt KDO IMA VEČJEGA QRCA! :kva2:

pi.da samo to se še dogaja....

aja, verjetno zato, ker se ne vozijo z motorji več ampak strnjujejo vtise iz svojih voženj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nimaš jajc probat ne pametuj kako bi se držu, ko boš probal se pa le oglasi ;)

Sem imel enkrat možnost sedet odzadaj na cbr600rr kjer je voznik bil na kolenu in priznam da ni isti filing kot pa na sprednjem sedežu :D Prav tako nimam več pretirane želje po ponavljanju le tega :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In majstri, katere gume moram zdej kupit da bom lahk kolenčku in z vami meril qurca, tako kot pravi Demon? :slap:

VSAJ Pirelli Diablo Supercorsa, spredaj SC1, zadaj SC2!  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!