Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Te Pireli ST morem probat enkrat. Očitno morajo bit podobne SportSmart 1. Tisti občutek kako se motor prav vleže na zadnjo gumo kr malo pogrešam pri 2-ki. 

GT ne pa st. ST so starejša verzija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model sprasuje za touring oz. sport touring gume, ti mu pa predlagas sportsmart.

jah no, sej so podobna jajca, z malo manjšo kilometrino, vpraš joškotaxj6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no, sej so podobna jajca, z malo manjšo kilometrino, vpraš joškotaxj6 :D

Sem slisal njegovo mnenje o sportsmart2 ja. Je nekak podobno mojemu o enki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso GT ista verzija gume kot ST, le namenjene za težje motocikle? 

Ne. Najbolje pogledati nahttp://www.pirelli.com/tyre/ww/en/motorcycle/catalog.html

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal njegovo mnenje o sportsmart2 ja. Je nekak podobno mojemu o enki.

A potem je sploh kdo, k ima lepo mnenje o sportsmart1? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je sprašujem za sport-touring gumo cenovno kulturnega razreda. Ampak pomojem bo kr treba reskirat, pa nekaj probat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igorkr in trebor ... mogoce se kdo.

 

Mogoče so prirejene za Yamahe  :P

 

Ja ja to bo :) Yamaha je bolj športno pametna kot cestno napadalna   B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne iščite probleme v gumah, je problem v motorju in predvsem v vozniku, še tako dobra guma ne naredi čudeža in ja, men Dunlop ne more pomagat -dovolj :kva2: , zato ga naš do nadaljnega ne bo radiral :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se odločil za metzeler roadtec z6   vozil sem jih na prejšnem motorju in nimam pripomb

za moje zahteve povsem dobra guma  imam naročen komplet  cena je 195 Euro +montaža

lahko pa vzameš z8 je novejša in boljša

 

mare

Popravljeno . Popravil moravčan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je sprašujem za sport-touring gumo cenovno kulturnega razreda. Ampak pomojem bo kr treba reskirat, pa nekaj probat. :P

V bistvu cena ni tok pomembna. Oziroma bom drugače povedal, če naredim z gumo 6000 ali več je lahko tut 170€, pa je cenejša kot tista, ki zanjo dam 100€ in naredim 3000km. Torej, bolj mi je pomembno, kako sem z njo zadovoljen in tu nimaš idealnega odgovora. Edino kar sem jaz uspel sam pri sebi, pa tudi pri drugih vidim, da je zelo pomembno kakšna je teža motorja, kako konjiče pritiskaš v in iz ovinka, in seveda, kaj ti kot voznik želiš od gume.

Če daš na moped Bridgestone t30, ne boš nič zgrešil. Vožnja bo prijetna, povratne informacije odlične, še vedno boš lahko zelo športno vozil, pa še velik kmju boš naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče so prirejene za Yamahe  :P

 

Ja ja to bo :) Yamaha je bolj športno pametna kot cestno napadalna   B)

aha....

Lahk da je za jamaho, ma Rossi vozi na FZ1 raje bridgestone T30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi videl njegove prve BriĐestonke na zadnji dirki :blush:

metzelerke tut ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha....

Lahk da je za jamaho, ma Rossi vozi na FZ1 raje bridgestone T30.

 

E ke la stabiliti at aj spid is veri gut :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well hello sunshine!!!! :lol1: Ubistvu je cist kul, da vsake 2 tedna en to pove, ker se vsake dva tedna ocistno nekdo najde, ki tega ne ve. :P

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igorkr in trebor ... mogoce se kdo.

 

Evo še mene - po prvi seriji, ki je imela napako v karkasi (zadnja guma / 190) in posledično opletajoče kolo je zame sportsmart super guma tako v oprijemu kot kilometrini. Sedaj imam 2. in po prvih parih kilometrih lahko povem, da je predvsem udobnejša za vožnjo in malo bolj reaktivna (beri: lažje gre v ovinek). Razmerje cena/oprijem/kilometrina je za mojo relativno počasno vožnjo zelo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zame sportsmart 1 odlična guma, nobenega opletanja ali tresenja. Pokuril mislim da 3 komplete. S kompletom naredil vedno med 8-10.000 km. Sedaj gre gor sportsmart2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni sportsmart tudi ni nič tresla, ampak še z nobeno gumo se ni motor pri (že rahlem) zaviranju v nagibu tako grdo obnašal kot s sportsmart prve serije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni sportsmart tudi ni nič tresla, ampak še z nobeno gumo se ni motor pri (že rahlem) zaviranju v nagibu tako grdo obnašal kot s sportsmart prve serije.

zato pa je zdaj dobro probat to novo 2014 sporsmart2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!