Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Sem danes iskal gume za moped od Save in sem slučajno naletel tudi na te Sportforce.

 

http://www.savatech.eu/tyres-catalogues.html

 

Kaj po novem tudi Sava dela gume za motorje?

 

A jih je že kdo probal? Kako se obnesejo?

u qurtzu so. Od prjatlja, prjatlu so se na Marofu pregrevale :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne..priznam da nisem!...in tut nebom kr me že filing daje da raje naj ne davam gor..če pa bo že kdaj pa ajde probam..sam vprašanje kdaj.

 

glede na nivo komuniciranja, ti priporočam durex gume :) ....saj veš, ker jabolko ne pade daleč od hruške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na nivo komuniciranja, ti priporočam durex gume :) ....saj veš, ker jabolko ne pade daleč od hruške

Ja lej sj pametno nemoreš ne..kr vas je preveč.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zamenjal stare dunlopke z novimi  briđstonkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare briđstonke z novimi  mišelinkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare mišelinke z novimi  mecelerkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare mecelerke z novimi  mišelinkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

:smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:

 

Poanta zgodbe?

Vsaka nova guma ( podobnega ranga) je boljša od stare gume! 

Da ne govorim o tukajšnjih "strokovnjakih", ki vozijo motorje s top casom in visokimi šajbami in potem razglabljajo o niansah pri gumah!  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zamenjal stare dunlopke z novimi  briđstonkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare briđstonke z novimi  mišelinkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare mišelinke z novimi  mecelerkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare mecelerke z novimi  mišelinkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

:smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:

 

Poanta zgodbe?

Vsaka nova guma ( podobnega ranga) je boljša od stare gume! 

Da ne govorim o tukajšnjih "strokovnjakih", ki vozijo motorje s top casom in visokimi šajbami in potem razglabljajo o niansah pri gumah!  :BUA:

Nisem vedu, da morš dat top case in visoko šajbo dol da lahk o gumah in njenih niansah razglabljaš.... hvala za poduk šefe :smoke:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zamenjal stare dunlopke z novimi  briđstonkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare briđstonke z novimi  mišelinkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare mišelinke z novimi  mecelerkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

Ko sem zamenjal stare mecelerke z novimi  mišelinkami, sem rekel uf kakšna dobra guma!

:smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:  :smoke:

 

Poanta zgodbe?

Vsaka nova guma ( podobnega ranga) je boljša od stare gume! 

Da ne govorim o tukajšnjih "strokovnjakih", ki vozijo motorje s top casom in visokimi šajbami in potem razglabljajo o niansah pri gumah!  :BUA:

Ja tej so najhujši,izgleda da se še nisi peljal s tapravimi strici z top case in visokimi šipami ;-) ;-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tej so najhujši,izgleda da se še nisi peljal s tapravimi strici z top case in visokimi šipami ;-) ;-)

Kurc... sam brdžstonke mi manjkajo   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tej so najhujši,izgleda da se še nisi peljal s tapravimi strici z top case in visokimi šipami ;-) ;-)

Ne ampak kmalu vas bom gledal na tv.

Baje poleg moto gp, zdaj planirajo še par novih razredov:  moto TP ( top case) in moto WS ( windshield), pa kombiniran razred moto TPWS. Obvezen je trojni vibro gel na sedežu, gretje ročk in sedeža, gps, trojni usb priključek za palčnik, dlančnik in kuhalnik.....

Slovenska reprezentanca je številčnejša od italijanske, nemške in angleške. :kva2:

top gear, worst case press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ampak kmalu vas bom gledal na tv.

Baje poleg moto gp, zdaj planirajo še par novih razredov:  moto TP ( top case) in moto WS ( windshield), pa kombiniran razred moto TPWS. Obvezen je trojni vibro gel na sedežu, gretje ročk in sedeža, gps, trojni usb priključek za palčnik, dlančnik in kuhalnik.....

Slovenska reprezentanca je številčnejša od italijanske, nemške in angleške. :kva2:

top gear, worst case press

Menjaj dilerja :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Tema je odprta zato da se poda objektivno mnenje na postavljena vprašanja in ne da se govori o tem kakšno črtico v gate ti naredi posamezna guma ko zdrsne....

Bravo stari

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tud take mamile jedu   :smoke:

 

Menjaj dilerja :smoke:

 

 

jest bi tud take mamile jedu   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ssm pa čis nou tukilulu  :D

bolš kot da bi tukisrau...  :lol:  

 

. Ne morem več brati teh bedarij   :BUA:

Pa ne mislim vam zdaj pridigati, samo taki ste kot razpuščena živina včasih, res...

a tolk kot dozdaj pa lohk bereš??

to pa res ni res ..smo kot podiujane žvaue ..

 

:headbang:   :headbang:   :headbang:

a ti štemarco posodm ? pa še zbiraš lahko med sds plus in sds max ..

 

Mitas

MITAS

M i t a s

M I T A S

MITAS

M I T A S.....

:jezik:   O:-) 

ni dimenzij 

 

 

ni dimenzij

ni dimenzij 

ni dimenzij    ...  :ras:

 

Skategrizzly se čist strinjam!...Zdaj mislijo da če majo Mitaske da vejo vozit pa nekaj ..a se jih polovica komaj ve pelat..pa naj jih majo..VSEVEDNEŽI..haha kr če pa bojo šli na pisto pa niti do 1:20 nebojo prišli..vem za enega da jih je pregrel..torej so gume za en drek..heh..p.s pač kaj moremo če nekdo misli da če je zdaj mitas furu pa fura da je najbolša..in ja res bedniki ste..mitas tu mitas tam..pa daj ožente se stemi gumami no..carji res..kaj se lahko družim kre vas?..dajte da vem čestitam kr imaste mitaske..eni si jih ne moremo privoščit..kr raje furamo kvaliteto ter za bolšo ceno  :D

vem bsaj za enega ki brez mitask ni prišel do mamutplaca ... ups  ti tudi ? no sta že dva..

 

sem thumper ... in imam mitasko 754 extreme winter friction ...

 

se ne sekiram  ..pač nisem tko kul kot vi vsi heh..sam lej pač nekdo pa se bo moral sprijaznit z resnico..kr res naj bo 3 strani nepa 100strani ene in iste teme non stop..napište kak pa kaj pa je to to..

 

mp šrpu..nimajo dimenzij .. a je dovolj kratko in jedrnato al moram napisat + ?

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deci se bodo skregal zarad gume  :OK:

Kje mam kokice?  :ninja:

še zmer bolš kot z babo zarad gumice ...

 

ti jst razlozim: u maline ne grejo tiste, ki jih mas doma u garazi  :ninja:

Potico u nedeljo  :OK:

a nisi glih zanč rekla da hraniš olagume na temnem v zmrzovalniku da so dalj časa sveže pa skoz trde ? :P

 

Sem danes iskal gume za moped od Save in sem slučajno naletel tudi na te Sportforce.

 

http://www.savatech.eu/tyres-catalogues.html

 

Kaj po novem tudi Sava dela gume za motorje?

 

A jih je že kdo probal? Kako se obnesejo?

sper so ..edina omejitev je 150 konjev k tarumenmu tko paše da močnejši ne morjo tega vozit ..

sploh une močne rdeće xamahe k majo 152 konjev teh gum ne smejo vozit..

 

Pa velik nas je ki ne hodmo na piste gume pregrevat.Pa tud če bi šel na Marof,nisem tak dirkač da bi podiral rekorde,ampak se sam mal zgonil.  Za na  cesto pa je sportforce več kot odlična.

od kdaj se pa ti prištevaš k manjšini umirjencev???

 

Nisem vedu, da morš dat top case in visoko šajbo dol da lahk o gumah in njenih niansah razglabljaš.... hvala za poduk šefe  :smoke:

ne ne ..če daš dpč je vsaka guma dobra ... pol je brez veze vozit..

 

Ja tej so najhujši,izgleda da se še nisi peljal s tapravimi strici z top case in visokimi šipami ;-) ;-)

japaseje ...  obatroje .. sej bem hočeš se ušunjat s tisto šipco velikosti ciganovega nohta .. no go ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš kot da bi tukisrau...  :lol:  

 

a tolk kot dozdaj pa lohk bereš??

to pa res ni res ..smo kot podiujane žvaue ..

 

a ti štemarco posodm ? pa še zbiraš lahko med sds plus in sds max ..

 

ni dimenzij 

 

 

ni dimenzij

ni dimenzij 

ni dimenzij    ...  :ras:

 

vem bsaj za enega ki brez mitask ni prišel do mamutplaca ... ups  ti tudi ? no sta že dva..

 

sem thumper ... in imam mitasko 754 extreme winter friction ...

 

 

mp šrpu..nimajo dimenzij .. a je dovolj kratko in jedrnato al moram napisat + ?

Thumper ti si pa največji as tukaj od vseh na tem forumu, ne?

V vsaki temi ki jo pogledam ni možnosti, da bi spregledal tvoje visoko intelektualne objave. Na prste obeh rok bi lahko preštel kolikokrat si dejansko nekaj uporabnega napisal. V preseravanju si najboljši tukaj gor, čestitam, imaš moj glas.  :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper ti si pa največji as tukaj od vseh na tem forumu, ne?

V vsaki temi ki jo pogledam ni možnosti, da bi spregledal tvoje visoko intelektualne objave. Na prste obeh rok bi lahko preštel kolikokrat si dejansko nekaj uporabnega napisal. V preseravanju si najboljši tukaj gor, čestitam, imaš moj glas.  :slap:

tisti , ki da meni svoj glas bi se moral nad svojim psihičnim stanjem zamisliti vsaj toliko če ne več kot če bi ga dal snecerju ..

 

 

torej, da se vrnemo nazaj na temo... kako se kaj mitaske obnesejo? :smoke:

meni super.. grip je fenomenalen - kar je potrdil nitrous l.2013 na snegu - le obraba je malce prevelika na asfaltu ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti , ki da meni svoj glas bi se moral nad svojim psihičnim stanjem zamisliti vsaj toliko če ne več kot če bi ga dal snecerju ..

 

 

meni super.. grip je fenomenalen - kar je potrdil nitrous l.2013 na snegu - le obraba je malce prevelika na asfaltu ..

Vidiš, iskren pa si, to je pa lepa vrlina  :lol:

Zdaj sem pa že dovolj  :topic: , tako da je debata z moje strani končana. 

Popravljeno . Popravil skategrizzly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

a nisi glih zanč rekla da hraniš olagume na temnem v zmrzovalniku da so dalj časa sveže pa skoz trde ? :P

 

zih ni blo govora o olagumah, ker teh jst ne sparam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

...moram priznat... da si skor še mene nasral....  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ampak kmalu vas bom gledal na tv.

Baje poleg moto gp, zdaj planirajo še par novih razredov:  moto TP ( top case) in moto WS ( windshield), pa kombiniran razred moto TPWS. Obvezen je trojni vibro gel na sedežu, gretje ročk in sedeža, gps, trojni usb priključek za palčnik, dlančnik in kuhalnik.....

Slovenska reprezentanca je številčnejša od italijanske, nemške in angleške. :kva2:

top gear, worst case press

Kje se prijavim  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!