Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

Aprila sem zmontiral mitas sport force+ na prednje kolo. Naredil sem cca 3500km in nimam pripomb.

Se je pa na nekem srečanju stari maček - motorist zgražal nad gumami, če se zavedam kaj sem dal gor... :smoke: ...mitas, kva je že to?!?

Tako, da me je spravil malo v dilemo, kaj natakniti sedaj na zadnjo gumo, ki se počasi poslavlja od kariere?!

Vem, da je tukaj kar nekaj privržencev te gume, pa bi bil dobrodošel vseeno kakšen nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprila sem zmontiral mitas sport force+ na prednje kolo. Naredil sem cca 3500km in nimam pripomb.

Se je pa na nekem srečanju stari maček - motorist zgražal nad gumami, če se zavedam kaj sem dal gor... :smoke: ...mitas, kva je že to?!?

Tako, da me je spravil malo v dilemo, kaj natakniti sedaj na zadnjo gumo, ki se počasi poslavlja od kariere?!

Vem, da je tukaj kar nekaj privržencev te gume, pa bi bil dobrodošel vseeno kakšen nasvet.

 

bridgestone bt016 pro :) dost podobna guma..vsaj zadnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni narobe z mitasko  :yes: .Edino če imaš pretežno.touring vožnje jo zna po sredini bolj obrabit.Iz debat tle gor pa si verjetno zasledil ,da oprijem ni sporen...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprila sem zmontiral mitas sport force+ na prednje kolo. Naredil sem cca 3500km in nimam pripomb.

Se je pa na nekem srečanju stari maček - motorist zgražal nad gumami, če se zavedam kaj sem dal gor... :smoke: ...mitas, kva je že to?!?

Tako, da me je spravil malo v dilemo, kaj natakniti sedaj na zadnjo gumo, ki se počasi poslavlja od kariere?!

Vem, da je tukaj kar nekaj privržencev te gume, pa bi bil dobrodošel vseeno kakšen nasvet.

Če prebereš 100 strani nazaj boš dobil jasen odgovor. Mitas je čist v redu, kot pravi Ukica je bt16pro podobna(beri suverena in cenovno ugodna)

Več kot da napišem, da sem menjal že 4 komplete Mitask, zdaj grem že po peto zadnjo, ne morem. Zgrožen sm :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut sfullom zgrožen ... pa še ogorčen :O

 

:krneki:

 

Jest tut ... ampak nikol kupit take gume k ma Lorenzo.... nagajajo ....

 

... pa čelade tut ne, k se zlo rosijo, tut v soncu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprila sem zmontiral mitas sport force+ na prednje kolo. Naredil sem cca 3500km in nimam pripomb.

Se je pa na nekem srečanju stari maček - motorist zgražal nad gumami, če se zavedam kaj sem dal gor... :smoke: ...mitas, kva je že to?!?

Tako, da me je spravil malo v dilemo, kaj natakniti sedaj na zadnjo gumo, ki se počasi poslavlja od kariere?!

Vem, da je tukaj kar nekaj privržencev te gume, pa bi bil dobrodošel vseeno kakšen nasvet.

...a je ta bl star...al bl maček...

... če je bl star... pol verjetn pojma nima, k verjetno še vedno ovčja čreva namest skin toutch kondomov uporablja .... pa verjetno da od drugih gum tut ne ve kej dost..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

A ima že kdo kakšne izkušnje z Continental TKC 70 ?

Lp

Mac

 

 

 

Z TKC 70 sem zelo zadovoljen odlično drži na asfaltu v suhem(primerljivo z Trail attack 2) in mokrem (boljša od trail...).

Pri zadnji gumi je za cca 1000-1500 km profila.Zamenjal sem kar nekaj različnih gum vendar mi TKC 70 najbolj odgovarja saj vozim 99% po asfaltu.

 

 

zadnja guma cca 9000 km,prednja 7000 km

 

post-5502-0-46038700-1442253609_thumb.jpg post-5502-0-28358600-1442253773_thumb.jpg post-5502-0-28617900-1442253786_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam mitas gor,in razen ko jo pretirano zges zacne popuscat ,alo drugace super guma..Mel tudi bt16 pro vendar sem imel obcutek ko je guma hodila h koncu da drsi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z TKC 70 sem zelo zadovoljen odlično drži na asfaltu v suhem(primerljivo z Trail attack 2) in mokrem (boljša od trail.. .).

Pri zadnji gumi je za cca 1000-1500 km profila.Zamenjal sem kar nekaj različnih gum vendar mi TKC 70 najbolj odgovarja saj vozim 99% po asfaltu.

 

 

zadnja guma cca 9000 km,prednja 7000 km

 

TKC 70 vsi pohvalite tako da bo treba poskusit...  Jo lahko primerjaš z tourance next? če si poskusil... Glede suhe ceste mislim, po mokrem je najverjetneje boljša tkc 70 glede na mnenja uporabnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TKC 70 vsi pohvalite tako da bo treba poskusit...  Jo lahko primerjaš z tourance next? če si poskusil... Glede suhe ceste mislim, po mokrem je najverjetneje boljša tkc 70 glede na mnenja uporabnikov.

Tourance Next ne obstaja 150/70/18 ,je pa primeljiva z Conti Trail Attack.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tourance Next ne obstaja 150/70/18 ,je pa primeljiva z Conti Trail Attack.

Ne vem kako si jo ti tako občutil toda Tourance Next je zame ena slabših pnevmatik ,sploh ne morem primerjat z Conti Trail Attack II ki je res vrhunska pnevmatika. Komaj čakam da jo kot prvo vgradnjo na KTM 1050 fuknem v smeti .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako si jo ti tako občutil toda Tourance Next je zame ena slabših pnevmatik ,sploh ne morem primerjat z Conti Trail Attack II ki je res vrhunska pnevmatika. Komaj čakam da jo kot prvo vgradnjo na KTM 1050 fuknem v smeti .....

 

 

Ravno danes sem nabavu Conti Trail Attack II in to po tvojih priporočilih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je !!

Itak ,jaz ji vadim dušo pa me še ni negativno presenetila ,naprimer Next mi je spustila tolikokrat da se sploh ne vozim sproščeno ,je pa za zmernega uporabnika čist fajn guma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma conti neki ma,

in roadattack 2-in evo,

osebno pa mi je sportattack2 top top top....

Road Attack II EVO sem mel na MTS ...govorim lahko samo v presežkih  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak ,jaz ji vadim dušo pa me še ni negativno presenetila ,naprimer Next mi je spustila tolikokrat da se sploh ne vozim sproščeno ,je pa za zmernega uporabnika čist fajn guma!

 

Meni osebno je NEXT veliko bolj vozen od TA... se strinjam s trditvijo o TA-jinih superlativih samo do te mere, da nudi boljsi grip, venar je NEXT neprimerno "hitrejsa" guma zaradi oblike . 

 

Kot zmerni uporabnik odpiram dodajam plin kot da bi devico v posteljo vabil  in so zaradi tega zdrsi redkejsi  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!