Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Tako torej,

vabljeni vsi motoristi in simpatizerji ter tisti, ki čutijo kaj soodgovornosti do drugih ljudi, da se udeležijo krvodajalske akcije, ki bo potekala 15. marca 2005 od 15 ure naprej v oddelku za odvzem krvi glej sliko spodaj št. 12

Vabljeni seveda v čimvečjem številu, tudi dekleta in dame (vam vzamejo malo manj :blush: )

Komaj že čakam na dobro kranjsko klobaso... mmmm.....

post-20-1091792267.jpg

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo, mogoče pa mi rata vas priti podpreti, ker kot veste, jaz sem prejemnik in ne dajalec :cry: in to najbrž za celo življenje.

Bi izkoristil prijetno s koristnim-obisk "šolske" knjižnjice v Celju, ko pa bi ibl že tam , bi pa potegnil do vas, potem pa bi šli lahko skupaj do otoga (rabim vodiča do sončnega doma :( ), lahko se mi seveda kdo pridruži, mislim da otog ne bo imel nič proti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bladzotom nameravava spet dat kri v ponedeljek, 14.03.2005, v Ljubljani! :OK: Pridružite se nam! Za uro se lahko še dogovorimo. :)

lp, anA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez si grem kri spuščat v trasfuzijski center IZOLA v četrtek 17 .3 zato da

naredim mal placa da bom zvečer na koncertu lahko :beer2:

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bladzotom nameravava spet dat kri v ponedeljek, 14.03.2005, v Ljubljani!  :OK: Pridružite se nam! Za uro se lahko še dogovorimo. :)

lp, anA

Jaz bi tudi šel, ampak meni ustreza čim kasneje popoldan. Nekje od 16:00 dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi, mislim, da delajo samo do 15h. Samo ob sredah delajo dlje.

Še sporočim, od kateri uri bova midva tam.

lp, anA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mimo, ko sem tole prebral.

Sem se pa naknadno spomnil, da ti za darovanje krvi pripade en dan dopusta, torej ura ni več ovira. Bom šel enkrat te dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Nata in Kruse sta dala kri :OK: . Men so pa rekli, naj pridem čez kak mesec, ker imam trenutno premalo hemoglobina :cry: . Pa dohtarca je rekla, naj pojem krvavico prden pridem naslednjič! :P

lp, ana

post-824-1110921455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: pa nov fotoaparat si kupi al pa kakega prej rukni da se ti ne bodo roke takole tresle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem tudi jaz danes dal kri kot klican krvodajalec. :OK: Dosti se je spremenilo od zadnjič, super malica, manj se mi vrti ... Priporočam tudi ostalim, sploh ni hudo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz danes dal kri kot klican krvodajalec.  :OK:  Dosti se je spremenilo od zadnjič, super malica, manj se mi vrti ... Priporočam tudi ostalim, sploh ni hudo.

lp

Rudi

Sva že dva. Jaz v torek. Prišel do št. 50. Pa sem že mislil, da ne bo šlo :hmm:

Hvalaqrcu sem se motil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Predstavnik RK me je poklical in me prosil, da vas povabim na krvodajalsko akcijo, ki bi jo organizirali naslednji teden ko bo teden RK. Če ste zato, da bi spet malo znižali pritisk v svojih žilah, predlagam da se dobimo v sredo 11.5 popoldan (do kdaj delajo? mogoče bi potegnili če bi se najavili :hmmmm: ), znižamo pritisk, potem pa gremo malo na Tromostovje pogledat djevojke u ljetnima haljima (by Tadej) :wub:

Je kdo za eno pikico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA! :OK: Jest sem takoj za! Mislim, da ob sredah delajo celo malo dlje, ker sicer se daš lahko pičit samo do 15h. Bi blo treba preverit :hmm: .

Prejšnjič sem mela premalo hemoglobina, upam, da bo tokrat bolje!!! :blush:

lp, ana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse izveste na rksuali pa na prejšnjih straneh te teme (tudi kako smo se imeli na prejšnjih akcijah).

Očitno pa v sredo popoldne ne bo šlo ampak v četrtek. Zdele telefoniral pa se nekako zmenil da se dobimo raje v četrtek, ko tudi sicer delajo popoldne do 17 ure. (se nas je spomnila, predvsem po Kekcu III :whistle: ) Prosim da svojo namero objavite, da lahko sporočim približno število krvodajalcev

Torej v četrtek enkrat do 17 ure se oglasite na Šlajmerjevi ali v kraju ki vam je bližji s spodnjega seznama:

V Ljubljani lahko darujete kri vsak delovni dan na Zavodu RS za transfuzijsko medicino, Šlajmerjeva 6, od 7. do 15. ure, ob četrtkih pa do 17. ure. Tel. (01) 5438-100

V Mariboru lahko darujete kri vsak torek na transfuzijskem oddelku SB Maribor, Ljubljanska 5, od 7. do 18. ure. Tel. (02) 321-22-75

V Izoli lahko darujete kri vsak torek na transfuzijskem oddelku SB Izola, Polje 35, od 8. do 12. ure, četrtek od 8. do 16.30 ure in petek od 8. do 10. ure. Tel. (05) 660-62-30

V Novi Gorici lahko darujete kri vsak torek na transfuzijskem oddelku SB Nova Gorica, Ulica padlih borcev 13, od 8. do 12. ure ter od 14. do 16. ure, in petek od 8. do 12. ure. Tel. (05) 330-13-48

V Trbovljah lahko darujete kri vsak četrtek na transfuzijskem oddelku SB Trbovlje, Rudarska 7, od 6. do 9. ure. Tel. (03) 565-25-00

V Celju lahko darujete kri vsak ponedeljek, torek in sredo na transfuzijskem oddelku SB Celje, Oblakova 5, od 7.30 do 10.30. ure. Tel. (03) 423-35-87

Na Ptuju lahko darujete kri vsak ponedeljek in četrtek na transfuzijskem oddelku SB dr. Jožeta Potrča, Potrčeva 23-25, od 7. do 11. ure. Tel. (02) 771-55-11

V Slovenj Gradcu lahko darujete kri vsak torek in četrtek na transfuzijskem oddelku SB Slovenj Gradec, Gosposvetska 3, od 7. do 9. ure. Tel. (02) 88-23-482

V Murski Soboti lahko darujete kri vsak torek in četrtek na transfuzijskem oddelku SB Murska Sobota, Rakičan, od 7. do 11.30 ure. Tel. (02) 512-35-93

V Novem mestu lahko darujete kri vsak torek in četrtek na transfuzijskem oddelku SB Novo mesto, Šmihelska 1, od 7. do 10.30 ure. Tel. (07) 391-65-74

Na Jesenicah lahko darujete kri vsak torek na transfuziološkem oddelku SB Jesenice, C. Maršala Tita 113, od 7. do 12.ure. Tel. (04) 5868-308

Lahko pa pokličete na območno združenje Rdečega križa v vašem kraju, kjer boste dobili dodatne informacije o krvodajalski akciji, ki poteka v vašem kraju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem v četrtek zagotovo. :OK:

Zmeniti se moramo še za uro, ali gremo kar vsak po svoje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bo ura enkrat popoldne recimo od 3(ali celo 2) ure dalje pa do 5 ure. Tako se je bodo udeležili lahko tudi tisti, kateri sefi so :wacko: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!