Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Kva a rabš krvodajalsko akcijo, da daš kri? Jest sm šou v tork na transfuzijski ceter v LJ. Ne rabm kake posebne iniciative drugih.

:grrr grem ta petek ga mal spustit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je z tattooji in piercingi.

Kaj moreš imeti res že vsaj 2 leti da lahko daruješ kri?

...se bojim da bo nekaj takega, mogoče kaj manj :hmm: . Na vprašalniku te vprašajo, če si bil(-a) v zadnjem letu kaj "prepikan". Pokliči na prvi zavod oz. bolnico za točne informacije. Mej se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ TE TE MAT BIT STRAH!!!

Prideš, maš pa daš (tistiga pol litra oziroma 4 deci), pa si več naredo za toto pokakano BAJKER SCENO

kot marsikateri klub!

P.S. " nikol ne veš kdaj boš rabo kri, tvojo al pa kiro drugo!!

Krvodajalec XX krat, nebom se hvalo, ker to ni natečaj! ni važno kolikokrat daš, važno je pozitivno mišlenje!

Štajerci (predvsem MB) se obrnite na Tatjano Ž. v RK MB, je fejst punca in vam bo pomagala dalje!

Premalo nas je da bo umiarli na cesti, dajmo bit koristni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:hmm: mislim, da je že 3 mesece mimo od kar sem nazadnje dal kri.... moram it preverit v bolnico. E... ravno je torek. Bom šel na transfuziologijo in vprašal kdaj sem nazadenj dal kri.... Mislim, da je že mam malo preveč. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Problem krvodajalskih akcij je, da nažalost z krvjo odgovorno osebje precej grdo ravna. Dajejo jo namreč tudi tistim, ne nujno potrebnim, ki imajo 99 let in več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, kako razmišljaš...

Problem krvodajalskih akcij je, da nažalost z krvjo odgovorno osebje precej grdo ravna. Dajejo jo namreč tudi tistim, ne nujno potrebnim, ki imajo 99 let in več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem krvodajalskih akcij je, da nažalost z krvjo odgovorno osebje precej grdo ravna. Dajejo jo namreč tudi tistim, ne nujno potrebnim, ki imajo 99 let in več.

s takšno izjavo človek pokaže kakšen je, :BUA: :BUA: če bi vsi tako nizko razmišljali nihče ne bi dal krvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje smo plemeniti takrat, ko darujemo in se ne sprašujemo, kdo in koliko je star človek, ki je potreben pomoči.... Celovitost osebnosti se kaže v dejanjih in v mišljenju - kolega, mislim, da imaš na enem od omenjenih področij primanjkljaj.......

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Problem krvodajalskih akcij je, da nažalost z krvjo odgovorno osebje precej grdo ravna. Dajejo jo namreč tudi tistim, ne nujno potrebnim, ki imajo 99 let in več.

mona!! :BUA:

še kaka 2-3 tedne pol pa nazaj na minus 4 deci :naughty:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa lohka po odvzemu gres na motor?Ker sem slisal da nekateri padejo skupi brez predhodnih znakov in opozoril??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ni glih priporočljivo takoj po odvzemu jit na motor..... :grrr

naša TATI je bolj od te stroke....bo ona kej več povedala .)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa lohka po odvzemu gres na motor?Ker sem slisal da nekateri padejo skupi brez predhodnih znakov in opozoril??

če lahko greš ali ne, ti ne vem povedat. je pa tako, da ti recimo po odvzemu krvi ne priporočam it bordat. jst sem to naredila samo 1x in verjemi, da ne bom več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo počutje je bilo prisotno in potem na bordu nisi 100% skoncentriran in je bolš, če tist dan kaj druga delaš in greš bordat kdaj drugič, ker boš imel več od tega (vsaj pri meni je tako).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A pa lohka po odvzemu gres na motor?Ker sem slisal da nekateri padejo skupi brez predhodnih znakov in opozoril??

Priporočljivo ni, je pa tudi odvisno kako se počutiš po darovanju.

Jaz še nisem imel problemov, se malo prej utrudiš ampak tisti dan je tako ali tako namenjen počivanju.

Zato ga pa dobiš fraj! (večina)

Jaz sicer nimam fraj (če imaš svojo firmo nimaš nikoli fraj), ker me ponavadi kličejo.

Takrat pridem, dam in grem dalje delat.

Dobim pa refundacijo za 1 dan, pa krajnsko pa čaj pa sadje (2 deci rdečega pa si sam plačam v Pižama Baru zaven bolnice v MB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem krvodajalskih akcij je, da nažalost z krvjo odgovorno osebje precej grdo ravna. Dajejo jo namreč tudi tistim, ne nujno potrebnim, ki imajo 99 let in več.

kot da je važn kdo kri dobi, dobi jo tisti ki jo pač potrebuje bolj kot mi... tudi 99 letnik jo lahko nujno potrebuje... kaj če bi biu u tvoji žlahti...? nočm bit nesramna, sam obdrž take pripombe pr seb, lh jo bo kmal rabu kdo od ns...

pa lep motorističen pozdrav vsem, in le tako naprej :OK:

pa previdno na cesti! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi povejte...

kaj dobite za "nagrado" ko daste kri.

v celjski bolnišnici se dobi bon za malico/kosilo.

mi je pa sošolka rekla, da tu na primorskem dobijo 1500 sit za kri.

še kje drugje plačajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi povejte...

kaj dobite za "nagrado" ko daste kri.

v celjski bolnišnici se dobi bon za malico/kosilo.

mi je pa sošolka rekla, da tu na primorskem dobijo 1500 sit za kri.

še kje drugje plačajo?

v ljubljani dobiš za jest, in tega kokr hočeš:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi povejte...

kaj dobite za "nagrado" ko daste kri.

v celjski bolnišnici se dobi bon za malico/kosilo.

mi je pa sošolka rekla, da tu na primorskem dobijo 1500 sit za kri.

še kje drugje plačajo?

Kri dam zato, da pomagam in mi je vseeno za nagrado. Ne vem kje na Primorskem dobijo 1.500 SIT za kri, v izolski bolnišnici sigurno ne in upam, da še dolgo za kri ne bo treba plačevati in da bo to dobrodelno dejanje vsakega posameznika. Tudi dopusta v službi ne dobim, pa zaradi tega vseeno darujem kri. Ravno ta četrtek, če bo čas, grem zopet. Upam, da ne boš spraševal koliko stane kri, če boš jo kdaj sam potreboval.

Problem krvodajalskih akcij je, da nažalost z krvjo odgovorno osebje precej grdo ravna. Dajejo jo namreč tudi tistim, ne nujno potrebnim, ki imajo 99 let in več.

A si ti malo debilen al se sam šališ al si mogoče podpisal, da te bojo pri cca 70-tih letih dali v klavnico, ker ne boš več nujno potreben in boš delal sam še zgago na svetu ... svašta ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je pa sošolka rekla, da tu na primorskem dobijo 1500 sit za kri.

če zahtevaš (ponavadi ti dajo kr sami) dobiš povrjene potne stroške,da bi dobu plačilo oz. nagrado za kri pa prvič slišim.....

bom znal nasednji petek več povedat......

drgač se pa strinjam z Vale -->kri dam da pomagam :OK:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!