Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Bucibucibuc, ti se samo sprosti, saj ne bo bolelo. :P

kot da bi vedel, kako je, ko si na krvodajalski :devil:

kakor vem, krvi z okusom po Unionu ne marajo :devil: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja Mihec a tudi tukaj boš delav probleme :P

ne!ziher!morm počakat da minesta še dva mesca preden grem nazaj na izpust žlehtnobe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se opravičujem za napako, predvideno puščanje krvi 30.3.07 je ob 7:30 in ne 8:30, kot se mi je predhodno zapisalo.

P.S. In ja še vedno prvič :blush:

si preživel :? :? :?

kar pogumno, no verjetno je bolj malo tako rednih krvodajalk, ki se zavedajo, da lahko s tem dejanjem veliko narediš.... jaz grem v četrtek ah saj ne vem 26 - tič, kolega pa je dal že ene 40-krat....no saj je starejši :kva1: :kva1: :kva1:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek 12.4.2007 med 14 in 17 uro bo ponovno potekala motoristična krvodajalska akcija, v prostorih Zavoda za transfuzijo krvi v Ljubljani na Šlajmerjevi ulici 6 (za porodnišnico). Vabljeni vsi, ki se čutite sposobni darovati svojo kri, saj nikoli ne veste, kdaj jo boste potrebovali sami ali pa kdo od vaših bližnjih!

Novica ----> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3247

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek 12.4.2007 med 14 in 17 uro bo ponovno potekala motoristična krvodajalska akcija, v prostorih Zavoda za transfuzijo krvi v Ljubljani na Šlajmerjevi ulici 6 (za porodnišnico). Vabljeni vsi, ki se čutite sposobni darovati svojo kri, saj nikoli ne veste, kdaj jo boste potrebovali sami ali pa kdo od vaših bližnjih!

Novica ----> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3247

Mogoče pridem pogledat. Vzel mi je tako še ne bojo, ker bi bil 1 mesec prezgodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tu pr nas v mariboru, je kakšna organizirana motoristična krvodajalska akcija, ker v lj se mi glih ni za vozit :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, ki se imate namen udeležiti krvodajalske akcije prosim, da to nekako sporočite, da bom lahko vsaj približno število krvodajalcev najavil. Lahko mi sporočite v tej temi, po ZS, po SMS ali telefonu 031 474 938.

Hvala vsem, ki darujete (mogoče mi bo ravno vaša prišla prav 10.maja) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, ki se imate namen udeležiti krvodajalske akcije prosim, da to nekako sporočite, da bom lahko vsaj približno število krvodajalcev najavil. Lahko mi sporočite v tej temi, po ZS, po SMS ali telefonu 031 474 938.

Hvala vsem, ki darujete (mogoče mi bo ravno vaša prišla prav 10.maja) :?

Hanzi - upam, da ne boš moje dobil, saj veš kako sem žleht,.............. :grim :grim :kva1:

tudi jaz ne morem dati, ker sem dala ta četrtek in bi bilo res malo preveč vsak teden...........

mogoče vas pa pridem pogledati in spodbujati, saj mislim, da malo manj kot 30 odvzemov ni tako malo, ne :hmm: :hmm: , da vas navdušim še vmes kdaj in ne samo takrat ko je organizirano..... :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes yes, tudi supporterjev, ki so 'ravno' dali kri, bomo veseli... dajmo pokazat Zavodu, da nam ni vseeno. Potreba po krvi je pa velika. Nikakor ne bi bilo ok se potem zgražati, če je ne bi imeli ravno zame, če se zadeve ne bi nikoli udeležil... kot že večkrat omenjeno - morda jo pa dajemo zase na zalogo... /hope not/ :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tu pr nas v mariboru, je kakšna organizirana motoristična krvodajalska akcija, ker v lj se mi glih ni za vozit :D :D

Sem se odločil, da se udeležim te humane akcije (z dopustom delodajalca ali brez). Pridem tudi če bo dež padal. Če gre še kdo od gorenjcev, se dobimo ob 13.30 v Rondoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dežja po napovedi ne bo, tako da se komot lahko z motorjem pripeljete.

Sicer pa upam, da se nas bo zbralo vsaj 1% iz Mirne peči. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še je čas, da se opogumite!!! :OK: Jest še ne morem dati, je minilo premalo časa od zadnjega odvzema. Pridem kot supporter!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anA slabo planiraš .)

Na takem dogodku bi morala biti v prvi vrsti .)

No tudi support rabimo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem smo vsi preživel :OK:

Hvala vsem, slikce pa sledijo enkrat v prihodnjih dneh. Lahko pa mi pošljete email naslove da jih ne bom "iskal" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se imeli fajn? Preživeli? Fotke kar v album našopajte http://www.motosvet.com/album, Hanzi, boš ti? :)

Jaz se žal nisem mogel iti spuščanja krvi, ker sem preko luže. Sem pa en burger pojedel v imenu vseh tistih, ki ste jo dali. Se vidimo čez tri mesece na naslednji? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!