Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

Res je vsaka številka je vredna pohvale sej to je le humanitarna gesta ki jo dons ne doživljaš vsak dan, ste vidl mogoče na internetu nesrečo ko so vsi samo mimo vozi ni ga blo junaka ki bi pomagal pol se pa pejmo

To se zmeraj dogaja. Ampak teh ne bomo obsojali. Obsojajmo Tomozukija, čeprav je v takšnih primerih pripravljen pomagat in za razliko od večine še ni "pozabil" veščin oživljanja, ki jih je moral znati ob opravljanju vozniškega izpita. Pasenje zijal še nikomur ni pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kot omenjeno dobimo se 03.04.08 ob 16:15, odvzem pa se prične ob 16:30.

Najprej bo predavanje za vse udeležence, nato pa ….

...

Bil danes. Presenetilo me je število udeležencev, jih je bilo fuuuul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem, dam, pa naj naredijo z njo kar hočejo....

to je beseda :worship: :worship: .............danes spet mal po dolgem času šla na čiščenje ta žlehne......... :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes. Presenetilo me je število udeležencev, jih je bilo fuuuul.

ja baje naj bi bilo okrog 500 poslušalcev so rekli zjutraj, koliko je bilo pa podpisnikov.....pač upam, da čim več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ewo, jst sm že spustila žlehnobo vn... za neki cajta bo oki... dokler se spt ne nabere :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
hvala Zdrawc.............jaz sem jo res včeri ponosno dala že 30 - tič :krneki:

Tati, nič :krneki: ampak :worship: ...jaz septembra šraufke ven poberem, pol te pa začnem lovit :evilgrin: (lovit v krvodajalskem smislu :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo pa prejšnji mesec daroval 48-ič, tak da malo več ko še enkrat tolko, pa bom v Večeru! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo pa prejšnji mesec daroval 48-ič, tak da malo več ko še enkrat tolko, pa bom v Večeru! :D

ti si moški, ti pa itak ne verjamem, ker tvoja kri je vedno pomešana z večjim številom promilov alkohola kot krvičk..... :winkiss: :winkiss:

če bi jo vsak dal samo 2 x je meni niti tebi ne bi bilo potrebno tolikokrat dajati, ker bi je bilo dovolj, ampak ,............Slovenci smo pač takšni, da dokler je ne rabim pač ni treba dajati :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj pri moji izjavi je cel kup neresnic, katerih nisem izjavil :headbang: , ampak kakorkol :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sem jo dal glih prejšnji teden... in bom mel najbrž jutri dopust :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo danes dal prvič. Nisem vedel, da bom še malco dobil :naughty: Sej je vse ql, sam zej sem bolj tak pomučkan. Nisem sprva najbolj upošteval tega, ko je rekla sestra, da nič ne smem delat. Sem si mislil to je za pusye :kva2: . Pa nesem neko težko zadevo prej 20 metrov pa se mi je :wacko: :wacko: :wacko: . Povedali so mi tudi da sem jako redek primerek. Imam AB, nevem pa še a je + ali -. Tako da (v primeru +) spadam med 3% ljudi, oz. (v primeru -) med 1% ljudi, ki imajo isto krvno skupino :yea1:

V glavnem danes ne grem na motor, ker se mi še vedno malo :wacko: :wacko: :wacko:

Drgač je pa fain pomagat drugim .... sej če je nevjo ponucali bo pa name čakala, če se mi kaj zgodi :grim

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kako ste se spravili name. Sej vas spoštujem, da kri darujete, ampak vprašajte malo kam gre. Jaz sem iz prve roke izvedel, da se mnogo te krvi porabi za izboljšanje krvne slike senilnim starcem, kar pa NI življenskega pomena. Mnogo krvi (dovolj) je daruje že sama vojska (po dolžnosti), precej je pa med operacijo rešijo tudi s "cell saverjem", kar pomeni, da je bolnikova kri skoz v obtoku. Zaenkrat potrebe po krvi ni, ko pa bo, pa pridem ;)

Zdaj je potreba. Kaj še čakaš?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo danes dal prvič. Nisem vedel, da bom še malco dobil :naughty: Sej je vse ql, sam zej sem bolj tak pomučkan. Nisem sprva najbolj upošteval tega, ko je rekla sestra, da nič ne smem delat. Sem si mislil to je za pusye :kva2: . Pa nesem neko težko zadevo prej 20 metrov pa se mi je :wacko: :wacko: :wacko: . Povedali so mi tudi da sem jako redek primerek. Imam AB, nevem pa še a je + ali -. Tako da (v primeru +) spadam med 3% ljudi, oz. (v primeru -) med 1% ljudi, ki imajo isto krvno skupino :yea1:

V glavnem danes ne grem na motor, ker se mi še vedno malo :wacko: :wacko: :wacko:

Drgač je pa fain pomagat drugim .... sej če je nevjo ponucali bo pa name čakala, če se mi kaj zgodi :grim

LP vsem

He, he...dobrodošel v klub redkih :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he...dobrodošel v klub redkih :yea1:

mislim da krvi kar nekaj je, eni kar redno hodijo, ko sem bil jaz včeraj, sta bila 2 ki hodita redno že 20 let, pa še babica na 3 je bila, vsa čast ji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he...dobrodošel v klub redkih :yea1:

Mi redki smo zato tak lepi in pametni :evilgrin: - samo 3 % nas je :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi redki smo zato tak lepi in pametni :evilgrin: - samo 3 % nas je :whistle: .

aha, samo mislim, da bi lahko kljub temu bili bolj pridni pri dajanju, ne le 1 x v življenju......... :evilgrin: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Naj še jaz pristavim svoje.

AB- 25-tič prejšnji teden v Postojni.

Dva dni dopusta sem pa lepo zapravil za izpitne ure vožnje dvoslednega vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!