Skoči na vsebino

Krvodajalska akcija -- pridružte se nam!


Sam dePihlja

Priporočene objave

jst sem za.

samo prosim povejte bolj natančno kje (bolj natančno, ker eni še nismo bili v ljubljani na odvzemu krvi) in kdaj (meni bi ustrezalo tam okoli 11h, ko je že malo bolj toplo, pa lahko pridem z motorjem :whistle: )...

iz kje si ti? jst sm za jut dop... gremo pa skupi :P

andreja zadi šlepaš, mislš na motorju? jah bi se dalu zment, č bi pršla du mene :P

Je prišlo do pomote s vodstva :blush:

Pr nas bo šele Januarja :glare:

Jst ta teden ne morem,sm too busy :cry:

no sj du januarja bo pa ž tri mesce haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N dam nit kaplce, itak jim pa neb ratal nč vn iz mene dobit, kt ponavad :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kje si ti? jst sm za jut dop... gremo pa skupi :P

andreja zadi šlepaš, mislš na motorju? jah bi se dalu zment, č bi pršla du mene :P

no sj du januarja bo pa ž tri mesce haha :worship:

zdravo.

sem iz okolice celja.

ja bi blo fino, če bi se kje dobili, da ne bi potem tisti, ki ne vemo kam, preveč iskali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja zadi šlepaš, mislš na motorju? jah bi se dalu zment, č bi pršla du mene :P

Jaap to sm misnla :yes: reci ti men kdaj nj prplužm do tebe..mislm, sej lahk tud jutr zjutrej sporočiš..jst bom uglavnem doma, sam lavfat skočm enkrat umes :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm, povej uro... d vejo pol še drugi... pa magari če polona res si za... se prklopš na vrhniki?

pa če še kdo kjer če lh se prdruž nej sm napiše... drug konc slo mo sfalil ane... se pa dubimo pred kliničnem lohka :P

polona greš z motorjem jl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ka ti bi iz cela pršla? ka zj andreaa greš? polona?

ja iz cela. tuki je problem, ker lahko kri damo samo od ponedeljka do petka (tako je bilo včasih), jaz pa takrat več ali manj nimam časa.

kaj rečemo okoli 11h ali 12h nekje v lj?

sporočite kdaj in kje, pa ni panike.

aja pa še to... Irencko... a mi pustiš telefonsko? lahko na pm. moja je tudi zapisana v profilu.

hvala

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz cela. tuki je problem, ker lahko kri damo samo od ponedeljka do petka (tako je bilo včasih), jaz pa takrat več ali manj nimam časa.

kaj rečemo okoli 11h ali 12h nekje v lj?

sporočite kdaj in kje, pa ni panike.

aja pa še to... Irencko... a mi pustiš telefonsko? lahko na pm. moja je tudi zapisana v profilu.

hvala

ala ma nema problema za ns...

ja uro lahko računaš tm nekje ja... ti tut prideš z motorjem?

bom ti poslala sms tekom dop, kje in točn kdaj se dobimo vrei? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men dopoldne ne bo zneslo. Sporočite kdaj greste, pa mi mogoče rata pridit. Z avtom mislem it, ne z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala ma nema problema za ns...

ja uro lahko računaš tm nekje ja... ti tut prideš z motorjem?

bom ti poslala sms tekom dop, kje in točn kdaj se dobimo vrei? :P

ok. kar sporoči. čeprav mislim, da vreme ne bo zdržalo, čeprav niso napovedovali padavin.

ti pa kar sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej čez pol ure štart ud mene...

č bi se š kdo prdružu hit roko gor hehe... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ste jo dovolj zbrali za mojo OP čez 3 tedne :whistle:

Je še kdo zaiterisiran za KA? Bi malo še po drugih forumih vprašal..... :rolleyes:

Lepo vas pozdravlja velik porabnik krvi.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni danes ni zneslo it, ker je nekaj prišlo vmes. če se bo še kaj šlo, se javim.

Dobr da nisi šla ker bi pršla sam na sendvič in sok.. :trance_33_sleep: Naju z Irencko zagleda una gospa..pa vid da sva u kombinezonih pa začne neki majat z glavo in nardi, da če se ne spomneva kaj smo podpisal (ne vem kaj že) pa da ne bo nč.. da naju ne pusti kri dat, ker bi rada zvečer mirne vesti zaspala. Tud men jo ni vzela k sploh nism vozila.. Tak da.. Smo imel pa izlet, pa frej dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da nisi šla ker bi pršla sam na sendvič in sok.. :trance_33_sleep: Naju z Irencko zagleda una gospa..pa vid da sva u kombinezonih pa začne neki majat z glavo in nardi, da če se ne spomneva kaj smo podpisal (ne vem kaj že) pa da ne bo nč.. da naju ne pusti kri dat, ker bi rada zvečer mirne vesti zaspala. Tud men jo ni vzela k sploh nism vozila.. Tak da.. Smo imel pa izlet, pa frej dan :OK:

sam ris... haha pa š zmer k sm jo dala sm z motorjem uletela... :blush: ala ma pej zakon j blo vsejn... sploh vožna taj in nazaj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.

pa drugič.

ma zakaj v kombinezonu ne smeš dat krvi?

ne ne ni važn kombinizon... gre zatu d sma ble z motorjem... češ d pol nnau ona mirno spala d se nama neb kej nrdilu...

kao če kolaberaš... sj sva ji rekle č u avtu namorš... :whistle:

ala ma š zmer do zdj sm šla z motorjem, sam dns j pač tk nnaneslu, nej panike... pa en drug dan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!