Skoči na vsebino

Boost bottle


PSI_Hunter

Priporočene objave

boostgross.jpg

ok mene zanima ce je kdo to sprobu.......pa a je tle fora da je vezan na podtlak al na bencin??

ok pa se orig. opis........jst pa nemscina 2 locena pojma...... :unsure:

Die Boost Bottle von Doppler fängt überschüssiges Gemisch auf und stellt es schnell wieder zu Verfügung wenn die Membranen erneut öffnen. Die Folge ist ein schnelleres Ansprechverhalten des Motors

wird mit 2 Sockeln zur Befestigung geliefert, auch der optische Faktor wurde nicht aus den Augen gelassen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem se clovek vprasa kako mu je uspelo priti do 3letnika, s trojko pri nemscini :rolleyes: :)

lp

meni je sam se zdej ne vem kako....... :?

a noben ne ve..... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boost Bottle od Dopplera ulovi odvecno mesanco in jo takoj postavi nazaj na razpolago ko se membrane na novo odprejo.Posledica je bolso odzivanje....

Od 3ga do 6ga razreda nemscina....Ce sem narobe kaj napisal me popravite....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boost Bottle od Dopplera ulovi odvecno mesanco in jo takoj postavi nazaj na razpolago ko se membrane na novo odprejo.Posledica je bolso odzivanje....

Od 3ga do 6ga razreda nemscina....Ce sem narobe kaj napisal me popravite....

ehmm sepravi da je to povezan ke na vakum cevko???? pol gre pa una cevka v razdelilc, en konc gre na tale bottle, drug pa na pipco za benz?.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdaj ene slike poiskat ko so na eni starni meli prikazano montazo pa bomo mogoce tam bolse razumeli :)

to bi blo fulll ql ja thx ze vnaprej.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre od slik URLja dat....Glej idi sem:Haizapage

Potem pa Werkstatt ->Boost Bottle einbauen pa mas potem tam slike....pa text ce ga bos kaj razumel :)

roba pa TO SM ISKU....... 1mio x thx.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa kaj pa se to sprazni al kaj? je treba menjavat to????

drugač bi znalo bit dobro :)

evo stvar sm narocu, in vas bom obvestil kako se kej obnese........kolkr sm jst to dojel je to neki podobnga k sm jst ze enkrat probaval,..........gre u bistvu za neke vrste kastrolco z zrakom in membrano, ki ga motor po potrebi jemlje vn glede na frekvenco odpiranja/zapiranja lamel na podtlaku.....ta stvar bi mogla bit FOREVER, oz. se ne iztrosi, ker je ubistvu sam zrak......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa kaj pa se to sprazni al kaj? je treba menjavat to????

drugač bi znalo bit dobro  :)

evo stvar sm narocu, in vas bom obvestil kako se kej obnese........kolkr sm jst to dojel je to neki podobnga k sm jst ze enkrat probaval,..........gre u bistvu za neke vrste kastrolco z zrakom in membrano, ki ga motor po potrebi jemlje vn glede na frekvenco odpiranja/zapiranja lamel na podtlaku.....ta stvar bi mogla bit FOREVER, oz. se ne iztrosi, ker je ubistvu sam zrak......

kok pa to ta boost stvarca stane pa kje se jo lahk dobi??? :? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa kaj pa se to

kok pa to ta boost stvarca stane pa kje se jo lahk dobi??? :? :OK:

hm jst sm jo narocu na tunescoot, stane okol 33 evrov + dostava........pr ns nimam pojma.....jst sm jo narocu enmu kolegu, k ma teto v nemčiji.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa kaj pa se to sprazni al kaj? je treba menjavat to????

drugač bi znalo bit dobro  :)

evo stvar sm narocu, in vas bom obvestil kako se kej obnese........kolkr sm jst to dojel je to neki podobnga k sm jst ze enkrat probaval,..........gre u bistvu za neke vrste kastrolco z zrakom in membrano, ki ga motor po potrebi jemlje vn glede na frekvenco odpiranja/zapiranja lamel na podtlaku.....ta stvar bi mogla bit FOREVER, oz. se ne iztrosi, ker je ubistvu sam zrak......

no a je to za ditecha al ni

sej jst mam isto frgazer sam da je elektronski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa kaj pa se to no a je to za ditecha al ni

sej jst mam isto frgazer sam da je elektronski

jst ditecha ne poznam......ce ma lamele za gumo od frgazrja, pol bi to mogl delat, se mi zdi..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej bom enga uprašu kje mam te lamele

lohka pa sam pogledam če mi poveš kaj so lamele :) :huh:

ČE imas lamele, potem se nahajajo pod uno gumjasto/aluminijasto cevjo (oz. povezovalnim kolenom) ki povezuje fergi z blokom masine....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!