Skoči na vsebino

Boost bottle


PSI_Hunter

Priporočene objave

ahahahahahah pa vam jaz nekaj povem decki?

jebes toti boost bottle pa vse to, gres lepo po nitro pa to noter nasipas, pol pa se peles kak dugo gre pa uzivas...kaj pravite?

P.S.:

ni zakomplicirano za montazo, sam nalivat mors znat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lover se to ni zdaj neki turbo, to je samo da ti neizkoricsen bencin nazaj pobere in ga se 1x porabi. Nekaj takega je, c eni prav me naj nekdo popravi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa vseeno je ono bol carsko :D.pol pa te nekdo vprasa kaj tankas?pa reces NITRO :)...za boost-bottle pa tak 90% ludi nea ve kaj je edino vi ko to predelujete pa to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 kapljice / 1000 Km

Ta boost bottle je še najboljša za nategovanje nevednih skuteristov, da je to nek "Nitro".

Samo osebno mi je bolj všeč ideja od nekoga, ki si je napeljal IDE kabel v mašino tako da je lahko z laptopom programiral raznorazne parametre.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pa se montaza ,samo meni se zdi da tole pri skuterju ne bo prislo prav kajti vsaj na mojem skuterju je namest tiste zeleznega nastavka gumast

post-4086-1110746410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol bi bil ta dobr ce bi se ga naredl ta skatlca t vitamini .)  :D

Pomoje tesko izvedlivo kr ti more nekaj vlect gorivo nazaj,ni to kr prazna skatlca!

tesko bi blo to nardit mozno pa bi menda blo ja! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm naredu "boost bootle" po slikci ki je na prejsni strani (vitamincki) in sm naredu da je skatljica manjsa od prostornine bata in ko sm to vse namontirou sm prisel do ugotovitve da ni ucinka :( Samo jebi ga se imel vsaj neko veselje in upanje ki j na zalost utonilo :unsure: :unsure:

Popravljeno . Popravil slo-man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm naredu "boost bootle" po slikci ki je na prejsni strani (vitamincki) in sm naredu da je skatljica manjsa od prostornine bata in ko sm to vse namontirou sm prisel do ugotovitve da ni ucinka sad.gif Samo jebi ga se imel vsaj neko veselje in upanje ki j na zalost utonilo unsure.gif unsure.gif

ne obupaj in kupi moj boost malossi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm naredu  "boost bootle"  po slikci ki je na prejsni strani (vitamincki) in sm naredu da je  skatljica manjsa od  prostornine bata in ko sm to vse namontirou sm prisel do ugotovitve  da ni ucinka :(  Samo jebi ga  se imel vsaj  neko  veselje  in upanje ki j na zalost utonilo  :unsure:  :unsure:

pa zracunu si kej? al nc.........? ti to tko na uc? :whistle: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!