Skoči na vsebino

Boost bottle


PSI_Hunter

Priporočene objave

pa to prši v koleno al kako, se vidi da dela al pa čut?

recimo da mam v leru pa mal gas navijam se bo čutilo,slišalo da dela?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tem ne boš nič slišal ne videl........moj brat ima na skuterju tistega od malossija gumastega, pa ko daš gas se skrči, lahko posnamem če češ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tem ne boš nič slišal ne videl........moj brat ima na skuterju tistega od malossija gumastega, pa ko daš gas se skrči, lahko posnamem če češ

dej posnem da vidmo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boost bootle je čist bv zadeva. Naj bi prihranil nekaj bencina, drugač je pa to samo kao za styling. Če bi bil boost bootle tako uporaben bi ga uporabljali v malossi cupu na dirkah, pa ga ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm prov razumevta boost bottle postka bencin ko ga je preveč v bloku, ko ga je premalo pa vbrizgne nazaj v koleno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj takega ja, le da se to dogaja pri vsakem obratu motorja, vedno

RsR, seveda ga ne uporabljajo, saj so te boost flaše dimenzionirane za 125cc+ mopede, vsaj tista malossijeva je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj takega ja, le da se to dogaja pri vsakem obratu motorja, vedno

RsR, seveda ga ne uporabljajo, saj so te boost flaše dimenzionirane za 125cc+ mopede, vsaj tista malossijeva je

kaj ma pa ta kovinska boost botle not da postkava?

http://cilinder.si/product_info.php?cPath=...roducts_id=1070

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam povej kaj pomeni beseda postkava :hmm:

sori my mistake

hotu sm napisat posrkava, ti si pa označu napačn citat heee pa smo si na istm :whistle:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kovinska ne vem kaj ma, malossijeva gumijasta ima fedr, in ko bat potegne zrak v mašino, se v njej nardi podtlak in se skrči......ko nato bat začne potovati navzgor pa rata nadtlak in tisto mešanico ki preostane v kolenu posrka boost flaška....nato bat spet potuje navzdol in flaška odda tisto kar je prej posrkala v cilinder plus nova mešanica pride iz ferga..........in tako se postopek ponavlja

PS: nič nisem narobe citiral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Citiram:

To je zanimiva zadeva, ki pobere odvečen benzin ko se spusti plin, vendar je totalno neuporabno, saj se odzivnost zmanjša. Ste se kdaj vprašali zakaj to prodajajo potem pa na njihovih dirkalnih skuterjih ( polini, malossi) nima noben tega :) to so razvili za scooter cross ker je bilo potrebno imeti vedno dober dotok benzin a tudi ob hudih trsljajih po stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm ga dobu in moram rečt da je precej zanimiva zadeva, notr ma neko menbranco.

zdej me pa zanima kako mota ležat? navpično, vodoravno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kako zgleda, pa me zanima če moram dat cevko al ne?

post-18151-1207157454_thumb.jpg

post-18151-1207157468_thumb.jpg

post-18151-1207157488_thumb.jpg

post-18151-1207157503_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cevko je treba prklopot nekam al ka ti zdej misliš :unsure:

ne jst mislm boost bottle direkt v kolenu porint, brez cevke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, sam vprašanje kok bo dihtalo kovina na kovino, ali kakšno imaš koleno....pa vedi če bo fouš zrak vleklo da bo motor kmal ribnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, sam vprašanje kok bo dihtalo kovina na kovino, ali kakšno imaš koleno....pa vedi če bo fouš zrak vleklo da bo motor kmal ribnu

ne koleno je gumjasto, bom dav kr na cevko da bom pol lahk če boost bottle fikserov na motor

thx :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dans sm zadevo stesterov in občutno deluje :worship: med mojo gp vožno se ne čuti delovanje, se pa čuti če voziš pri 5.000rpm in nato polno odpreš plin,prej mi je motor zamorilo, zdej pa poštarta :worship: pa v klanec vleče bolje, sploh pa pri nižjih obratih

tak da deluje in solidno zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!