Skoči na vsebino

Pizza & Pizzerije


Sanda7

Priporočene objave

Ni važno kdaj, kje, koliko krat dnevno samo da je brez mesa!!!! :D

če je pa na svinjski masti pa še tolk boljše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dobrih pizzerij na Primorskem:

=> Nono Toni (TPC Lucija)

=> Santa Lucia (Lucija)

=> San Carlo (Seča)

=> Barca Vela (Žusterna)

=> Gušt (Izola)

=> Amfora (Koper - Markovec)

Men je tarbolš Gurmanska pri Nono Toniju (šunka, sir, slanina, klobasa, melancane, gorgonzola, mozzarela, ...) Pa naročite si malo, ker je gromozanska ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velenje: Velun, Kovač

Celje: Kladivar, Planet Tuš (kosi), ostale pa bolj malo poznam

Vransko: Golobček (vsaj včasih, zdej pa že dolgo nism bla tam, upam, da so še vredu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmm.....LAČNA!!!

Zdaj bi pa šla na pizzo!!!

Meni so najbolj všeč s pršutom in sploh v Poreču!!! Pomembno pa mi je tudi, da ni predebelo testo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maddonna, ma kaj ni nobenga BRČINA tuki, da bi se pohvalu ! Na državnem tekmovanju PICOPEKOV je zadnja leta zmagoval prav picajol iz picerije JAKOB iz Gradišča pri Kozini. Mater tm so pa res dobre, sam kaj, k je zmeraj Gužva :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šele zdaj ugotovila da sem falila temo sem mislila jo dat v kr"neki,no pa sej je ljubezen tud do hrane in pice

Kdo ti je pa naredu lušte :naughty:

Ampak si jim pa vrgla kost za glodat... dokler ne bo "klik" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno pa mi je tudi, da ni predebelo testo.....

To pa definitivno, saj narocis pizzo, ne pa nekega biskvita :)

Danes jedel s prsutom in trzasko omako v Kroni - njam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa definitivno, saj narocis pizzo, ne pa nekega biskvita :)

Danes jedel s prsutom in trzasko omako v Kroni - njam :)

seveda pa tudi neka ful tanko testo da je skozenj vidt ni dobro...ker potem se pico sploh ne da rezat ampak se kar spaca vse skupaj....ko jaz režem pico mora lepo v koščkih vse gor ostat...takrat je pica "taprava"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa definitivno, saj narocis pizzo, ne pa nekega biskvita :)

Sorči, tisto ni biskvit, ampak se temu strokovno reče deep-pan pizza... in je prav tako dobra, kot tudi une tanke zadeve ...

Sicer pa pizza ni nujno Italijanska zadeva... tudi francozi imajo neki podobnega, iz približno istega cajta (a ne Lucky?)...

Ampak Američani so 100%, da je pizza njihova (ZDA) nacionalna jed, tako kot hamburger in chinese :D :devil: :naughty:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči, tisto ni biskvit, ampak se temu strokovno reče deep-pan  pizza...

Vem da se ne rece biskvit, to sem jaz zanicevalno rekel ker takih "pizz" ne maram ;)

Ampak Američani so 100%, da je pizza njihova (ZDA) nacionalna jed, tako kot hamburger in chinese :D  :devil:  :naughty:

:naughty: Jap, se posebej chinese :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj malo... Velikkrat gospa Pizza pride kr k men.

Cakaj, cakaj, to me je pa zacelo zanimat. Kolikor sem namrec jaz poskusal, so tiste pizze ki jih dobis na dom ena sama zalost. Pa ne bom sel nastevat kje sem poskusil, da ne bom kakega imena zamesal, vem da dobre pizze oz. primerljive z onimi v "pravih" pizzerijah se nisem dobil na dom.

Kje narocas? Napoli morda, tega vem da nisem se poskusil, to bi utegnilo biti pa OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njam včeraj vkradel kolegu par kosov dobre morske, drugače pa pica 1-7x tedensko. šef moje lokalne picerije ne ve več kakšen avto bi si še kupil (ma že audija, M-B, 206 cc,....) z mojim dnarjem :hmm:

ampak mater ko paše ena pica v nedeljo zvečer pred TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakaj, cakaj, to me je pa zacelo zanimat. Kolikor sem namrec jaz poskusal, so tiste pizze ki jih dobis na dom ena sama zalost. Pa ne bom sel nastevat kje sem poskusil, da ne bom kakega imena zamesal, vem da dobre pizze oz. primerljive z onimi v "pravih" pizzerijah se nisem dobil na dom.

Kje narocas? Napoli morda, tega vem da nisem se poskusil, to bi utegnilo biti pa OK.

a se ne da tudi julči na dom naročit :hmm: .....drugače pa mi naročamo pri katri pa je kr v redu...razen kdaj ko rabijo uro da ti dostavijo.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje narocas? Napoli morda, tega vem da nisem se poskusil, to bi utegnilo biti pa OK.

Take dobre deep-pan imajo pri pizzeriji Ljubljana, 01 427 43 47. Drgač maš pa še Katra, Pingvin, Napoli....

Naročam pa vedno obvezno samo tri modele - s pršutom ali s pikantno salamo, ali pa s tunino in svežo papriko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Pingvina se prav spomnim da sem si sel v dlancnik zapisat da je zanic, da ne bi se kdaj ... Napoli bom pa ob prvi priliki stestiral. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadne čase ugotavlam, da je najbolša doma narejena, še posebi še jo milajdi naredi

izjemoma je tut kje drugje ŠE dobra, nazadnje tut jst jedel v piazzi, kr OK

še ene pizze mi kar sedejo in sicer gostilna? Keglček, nekje na dolenjskem, Radohova vas, blizu Ivančne Gorice, ampak tam ponavadi vzamem margerito

Jep Kegeljček je zakon :yea2: :yea2:

Smo meli eno manijo in smo s kolegi hodil tja vsako nedeljo cca 1leto na pizze.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!