Skoči na vsebino

Pizza & Pizzerije


Sanda7

Priporočene objave

pozna kdo picerijo Golobček na Vranskem?

pred desetimi leti so bile odlične, od takrat pa nisem bil več tam...

--------------------

yes/no?

--------------------

še zmeraj so zelo dobre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

La storia trattoria na Bežigradu.... diabolo pica... odlična.... :OK: pa vse ostalo tudi...

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V časih mi je bila Ranč pri Veri v Podreči. V šumici mali "1a liga". Je pa žal zaprta ne vem zakaj. Zdaj pa na hrvaškem v Opatiji, Admiral. Priporočam "Gusarsku picu". Ufff za prste polizat. Seveda za take , ki radi jeste ribice in ostale morske dobrote. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno bi blo če ni še noben napisal, nisem pa nazaj gledal :blush:

Picerija Jakob v Gradišču, to je med Ilirsko Bistrico in Kozino :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja na Uncu v portusu je tud kr dobra,samo pozor če se že boste ustavili tam predlagam, da en sam ne naroči pice, ker jo bo težko pojel,baje da so največje pice v sloveniji tako da eno pojesta dva ali pa trije

Se kr strinjam s Sando7! V Portusu (Unec) so res dobre, bogate in veeelike pice! :OK: :worship:

Na Notranjskem koncu pa se da dobro pico pojest tudi v Piceriji Glaž'k v centru Cerknice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno bi blo če ni še noben napisal, nisem pa nazaj gledal :blush:

Picerija Jakob v Gradišču, to je med Ilirsko Bistrico in Kozino :OK:

MOTOVILC te je prehitel za nekaj let :OK:

Maddonna, ma kaj ni nobenga BRČINA tuki, da bi se pohvalu ! Na državnem tekmovanju PICOPEKOV je zadnja leta zmagoval prav picajol iz picerije JAKOB iz Gradišča pri Kozini. Mater tm so pa res dobre

Jakob rulz ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v piceriji "ema" v bohinju...ubistvu 2km ven iz bohinja imajo pice velike kot družinska pica...pica takko nenormalno velika da ko ti prinesejo račun pride natakar z 10km alu folije ker imjo že prakso da človek tako velike pice ne more pojesti...za piko na i so še zelo odlične...cena je tudi zelooo ugodna

splača se ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v piceriji "ema" v bohinju...ubistvu 2km ven iz bohinja imajo pice velike kot družinska pica...pica takko nenormalno velika da ko ti prinesejo račun pride natakar z 10km alu folije ker imjo že prakso da človek tako velike pice ne more pojesti...za piko na i so še zelo odlične...cena je tudi zelooo ugodna

splača se ;)

Pa kozinc ma tud dobre ane :devil:

Drgač pa Papalina nasproti avtotrade na vrhniki, pa pr'pavlet v notranjih goricah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na Dolenjskem Šentperer v Šentpetru pri Otočcu, pa v centru Novga mesta na glavnem trgu pod kavarno pizzerija Tratnik, pa Puccini pr Tušu...pa še kšna se najde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzerija Verdi verdi Griže, zame najboljše pizze.

Sva pa bla s punco v Novem mestu v pizzeriji La storija, kjer so tudi dobre, samo si je pa potrebno vzeti čas, ker so natakarice počasne. Prvič je bilo vse Ok, potem pa sva dvakrat čakala več kot 20 minut(ni bilo dosti gostov), nato pa sva odšla(lačna in žejna). Torej če imate dovolj časa, se splača počakati, ker so res dobre - midva ga nisva imela (razlog je bil že kupljena karta za kino).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzerija Verdi verdi Griže, zame najboljše pizze.

Sva pa bla s punco v Novem mestu v pizzeriji La storija, kjer so tudi dobre, samo si je pa potrebno vzeti čas, ker so natakarice počasne. Prvič je bilo vse Ok, potem pa sva dvakrat čakala več kot 20 minut(ni bilo dosti gostov), nato pa sva odšla(lačna in žejna). Torej če imate dovolj časa, se splača počakati, ker so res dobre - midva ga nisva imela (razlog je bil že kupljena karta za kino).

no to je ta Puccini...oz. se je preimenovalo v La storio, pice so pa iz krušne peči, drugač pa ne vem...js sm dobu v normalnem času...sicer pa 20 minut traja da se pica sploh speče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je ta Puccini...oz. se je preimenovalo v La storio, pice so pa iz krušne peči, drugač pa ne vem...js sm dobu v normalnem času...sicer pa 20 minut traja da se pica sploh speče .)

20minut sta verjetno čakala da je kdo sploh pršu. Jest tudi ponavadi grem. Brat in druščina so enkrat čakali in potem ko je pršla kelnarca, so vsi lepo vstali in pred njenimi debelo gledajočimi očmi mirno odšli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je ta Puccini...oz. se je preimenovalo v La storio, pice so pa iz krušne peči, drugač pa ne vem...js sm dobu v normalnem času...sicer pa 20 minut traja da se pica sploh speče .)

:nono:

če je pek pravi in ne kak levi in ima krušna peč pravo temperaturo, ima pico narejeno in spečeno v 10 min :grim

mmmmmmmmm pizza, kako sem lačen :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako sem lačen :blink:

jaz pa žejn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je ta Puccini...oz. se je preimenovalo v La storio, pice so pa iz krušne peči, drugač pa ne vem...js sm dobu v normalnem času...sicer pa 20 minut traja da se pica sploh speče .)

20 minut ni bilo kelnarce sploh do mize. Pizzerija pa ni bila niti polovično zasedena, bile pa so dve kelnarce. Sicer bi oba počakala, ampak je bilo potrebno iti v kino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa druga stvar...drugač pa js sm biu lepo postrežen, še k nas je blo mau več, je lepo mizo raztegnila, v glavnem ble so zlo uslužne, drugač pa ne vem, sm sm enkrat jedu tam, ker mi ambient nekak ni...mislm...ni mi všeč, ker maš občutek, kot da sediš v dvorani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pa par dni naj v Pizzeriji HARLEKIN v Zg. Pirničah, pa mi je bilo zelo všeč.

Ambient, hran (tudi ostala in ne samo pizze) je zelo dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!