Skoči na vsebino

Med zimo bom..:)


Jebediah

Priporočene objave

ja a ne trpi ze ob nakupu sp. filtra?!? :D in ce ze mas tak filter, hudica, daj ga izkoristi!! B)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da je mel 12ko.:)

ampak jaz pravim da je pac to potem izpuh kriv ker polini for race je malo prevec za navadno 50 masino in je ful obrate nabilo kar masina, stara kot je bla ni prenesla vec.

bata pa itak nikol ni menjal :) v 30.000 km:) jaz tudi ne na mojem s 20.000km. pol je 70ka prisla:) pa v 12.000km se nisem menjal bata. ga mislim to zimo menda:)

hmm... pol je blo premal mazanja, logicno, vec obratov posledicno zahteva vec mazanja. sicer se pa itak po batu vid zakaj je zaribov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zadnji plisnki feder

-f1 špegli

-alu-race za noge (ke k pridejo noge gor)

-neki delov morm dat kromat

-nardit morm nove nalepke

-nove gume (komi čakam, da sprobam BATTLAX BT-30, če jih seveda dobim drugač pa kj druzga)

post-18-1065982876.jpg

Evo jst sm začel že uresničvat svoj zimski plan.

Naredu sm že tist za noge, v trgovingah nek pravjo alu-race. Zdj pa počas naprej :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='13 Nov 2003 @ 11:48'] Mene pa zanima kolko bencina mate v tanku ko skuter čez zimo miruje?

Pr men nebo nč mirvov, bo kr skos v uporabi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='13 Nov 2003 @ 12:48'] Mene pa zanima kolko bencina mate v tanku ko skuter čez zimo miruje?

jest mam polno, da se ne more vlaga nabirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polno <--- bla bla bla!!! :wacko: :wacko: <_<

vlaga??? kje mas ti v garazi vlago?? idino če maš garažo odprto da je isto kot če bi biu motor uzunej! drgac pa to ni niti pod razno res! nek sm tut slišov da mora bit tak pouhn, da tank ne začne rjavet...bla bla bla use skp!

če ga maš u zaprti garaži ti ni treba met pouhnga tanka pa tut tko ne, ker sm živ dokaz! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polno <--- bla bla bla!!! :wacko: :wacko: <_<

vlaga??? kje mas ti v garazi vlago?? idino če maš garažo odprto da je isto kot če bi biu motor uzunej! drgac pa to ni niti pod razno res! nek sm tut slišov da mora bit tak pouhn, da tank ne začne rjavet...bla bla bla use skp!

če ga maš u zaprti garaži ti ni treba met pouhnga tanka pa tut tko ne, ker sm živ dokaz! <_<

js sm pa ziv dokaz, da mi je ob praznem tanku pozimi v ogrevani garazi zacel tank odznotraj rjavet. <_<

v skuti res ni vazn, sam ce pa sam delas mesanico pa se zgodi da ce mas cez zimo poln tank, da se ti pol spomladi taaaak hudooo kadi vn... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je vsak drug dan mn bencina not ;)

najbol je da se čez zimo vozš poj pa vseen kok maš bencina v tanku pa nav nč rjavel alpa vlage notr alpa kr kol.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!