Skoči na vsebino

Mitsubishi Eclipse


Gregs

Priporočene objave

ne rabi k tud tale najbolj slavn Eclipse iz Fast/Furious (hitri/Dlakavi :)) nima :P

je pa res, da fi nardi svoje

1995%20Mitsubishi%20Eclipse.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabi k tud tale najbolj slavn Eclipse iz Fast/Furious (hitri/Dlakavi :))  nima  :P

je pa res, da fi nardi svoje

1995%20Mitsubishi%20Eclipse.jpg

Ah daj no... tale je za njive orat... samo plug mu še fali... :naughty: :naughty: :D :D Samo poglej kako grdo je za pogledati luknja med sprednjim blatnikom in gumo... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je eclipse :) ček out: specifikacijo dodatkov :)

Krystal

Overland Park, KS

2000 Mitsubishi Eclipse GT

Mods: Injen Race Div. CAI, Denso Plugs, Magnacore Wires, HKS Super Dragger Exhaust, ACT Extreme Clutch, ACT Extreme Pressure Plate, B&M Short Throw Shift Kit, APEXi SAFC Controller, 19" Motegi FF5 Wheels, Nitto Tires, Eibach Sportline Springs, Shine Street Body Kit w/ Flares, Shine Street Spoiler, Grill Craft Grill Kit, VIS OEM Style Carbon Fiber Hood, Painted Side Mirrors, Clear Tail Lights, Clear Corners, LED's In All Except Head Lights, POLARG B1 VIP Headlights, POLARG B1 Fog Lights, Strobes in All Lenses, Under Hood LED's and Strobes, VARAD Headlight LED's, Custom Door Panels, Custom Painted Dash and Console, Lo-Tek Triple A-Pillar Pod,, Konig V-Racing Shift Boot and E-Brake Boot, Ichibahn Billet Shift Knob and E-Brake Handle, Custom Blue Diamond Plate Floor Mats, R-1 Racing Seats, Sparco 4 Point Harnesses, Neons In Footwells, All Interior Lights Swapped for Blue LED's, Billet Lighter, Nokya Pedals, Custom Painted Hatch Area, Pivot Race/Rally Tach w/ Shift Light, Auto Meter Phantom Series A/F Gauge, Water Temp and Voltage, Digitally Controlled Indiglo Gages, Optima "Red Top" Dry Cell Battery, Blue Hoses and Looms, Injen Oil Cap, Injen Fuse Box Cover, Blue Strut Tower Brace, Custom Painted Ceramic Coated Silver Hood Insulator, Pioneer 8400 OEL Head Unit, 10" Alpine Type R DVC, Rockford Fosgate Punch 250@2, Infinity Mids/Highs

Achievements/Titles Won: 2001 Tokyo Image Motorsports 1st Place Bracket Race, 2002 Tokyo Image Motorsports Top 25 Show, 2002 Sigma Lambda Beta "Best Euro" and "Best of Show", 2002 USACI World Finals 1st Place Foreign Mild

Sponsors: Motegi Racing, KC Trends, 2Fast.com

krystal_2000mitecgt.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je eclipse :) ček out: specifikacijo dodatkov :)

Krystal

Overland Park, KS

2000 Mitsubishi Eclipse GT

Mods: Injen Race Div. CAI, Denso Plugs, Magnacore Wires, HKS Super Dragger Exhaust, ACT Extreme Clutch, ACT Extreme Pressure Plate, B&M Short Throw Shift Kit, APEXi

Res, da je avto predelan konkretno vendar malce pretiravajo s spiskom, ker je na spisek dodan vsak šrauf , ki je bil prebarvan in vsak zamenjan kabel, ki je zdaj drugačne barve...

vijak pri zadnji desni luči modro obarvan, na spodnjem levem vijaku na zadnji levi štop luči sem naredil črno piko... :lol1: :lol1: :lol1:

P.S.

Da ne bo pomote... avto rulez....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je ta najbolj ljuta mašina od 2 litra? Mal spucat :)

Eh, ni najbolj ljuta... imas se 2.4 litra, pa turbo... moj je bolj za nedeljske voznje... :naughty: Ma ja, saj bomo kaj spucali.. pocaki, da se avtic postima tako, da ga bo veselje vozit... Se nic ne mudi... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno avto na tla poknat in najmanj 17 col gor... Če ne se mi bo začel avto smilit, tako kot se mi smili od Noisa MX-5...

komaj cakam, da vidim tvojo Mazdico... a je res tako postimana, da ima noge... pardon, kolesa 17 do tal?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote... avto rulez....

Jep.. samo.. meni je bil Eclipse druge generacije najbolj vsec... tale tretja je leeeeepa... ampak... mi ne vzbuja takih emocij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj cakam, da vidim tvojo Mazdico... a je res tako postimana, da ima noge... pardon, kolesa 17 do tal?! :naughty:

Trenutno je taka, da ni videti za nikamor (zimske gume na serijskih jeklenih felgnah sux big time)

Spustiti pa se je bolj ne da, vsaj jaz nisem našel nižjih vzmeti s TUV, sicer pa, tako kot je sedaj, je že v določenih državah EU prepovedano (Avstrija recimo...).

Spomladi pa body kit... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pleh pičke ... vsi po vrsti ... :devil: :naughty: :lol: :lol: :lol:

Bi se ti tud rad igral v našem peskovniku... :naughty: :naughty: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pleh pičke ... vsi po vrsti ... :devil: :naughty: :lol: :lol: :lol:

Si nam fous, a, da smo plehki, a?! :naughty: :naughty: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu me pleh na avtomobilih res ne zanima ... zgolj uporabnost ...

... pri motorju je podobno, čeprav obvezno začinjeno z dobrimi voznim lastnostim in zvokom ... :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je taka, da ni videti za nikamor (zimske gume na serijskih jeklenih felgnah sux big time)

Spustiti pa se je bolj ne da, vsaj jaz nisem našel nižjih vzmeti s TUV, sicer pa, tako kot je sedaj, je že v določenih državah EU prepovedano (Avstrija recimo...).

Spomladi pa body kit... :D :D :D

Aha... bom pocakal do pomladi, da vidimo, kaj si spedenal... zihr je cukrcek... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu me pleh na avtomobilih res ne zanima ... zgolj uporabnost ...

...pri meni je tudi bilo tako... zdaj se mi je pa ocitno utrgalo... :yea2: ... kriza srednjih let?! :hmm: :OK: :naughty:

Eh jebiga, bomo pa se kaksno uporabno kareto enkrat kupili... ko pridejo "mali paketki"... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dol vrž plastiko iz prednjih luči ker zgleda tko..... :devil:

sem te danes najmanj 3x videl v Lj in ta dekorans ni ravno sovpadljiv z avtom, ki pa je kar lep

seveda, če si bil ti - pri registraciji je bolj o trojka-h (vodka) govora ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao....idite raje NFSU špilat....

Hoćmajster, plastik-pićke :naughty: :naughty: , ne plehpićke, ker je itaq več plastike ko pleha z vsemi bodykiti&spojlerji itd...glih danes sva z Adidasxom gledala neonke za case-modding, če bi jih lahko prodajali za avte tunat...komot...2x30 cm v kompletu, red, green, blue barva, sveti da je veselo, priklop na 12v, 3 jurje...navali narod.. 2 kosa pod vsak prag in eno spr+ eno zadaj, skupaj 9 jurjev... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dol vrž plastiko iz prednjih luči ker zgleda tko..... :devil:

sem te danes najmanj 3x videl v Lj in ta dekorans ni ravno sovpadljiv z avtom, ki pa je kar lep

seveda, če si bil ti - pri registraciji je bolj o trojka-h (vodka) govora ;)

Jep, bil jaz... Kje si me videl? :hmm:

Mimogrede: plastike z luci bodo sle dol, takoj, ko mi nekdo pove, kako se ne bo originalna plastika na luceh unicila... pac avto je to ze imel gor, kaj jaz morem.. ni pa na prioritetni listi, da dam to najprej dol... prej moram se kaksne druge malenkosti postimat...

Torej: kdo se spozna na plastiko in na odstranjevanje le-te?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!