Skoči na vsebino

Mitsubishi Eclipse


Gregs

Priporočene objave

Živjo,kaj pa teh.podatki LP Curi :yea2:

Na hitro:

- 2.0 16V DOHC motor

- 110 kW/ 150 konjičev

- avtomatski menjalnik

- poraba: še ne vem (pod 10 l/100km težko)

- 0-100 km/h: 9,4 s

- max hitrost: 220 km/h

- D/Š/V: 4385/1745/1295 mm

- teža: 1320 kg

- prtljažnik: 241 l

- bencinski tank: 64l

- cena po katalogu: 7,8 mio SIT (pa še nekaj drobiža) :blink: ---> novega ne bi nikoli kupil, je predrag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bežigrad, bližina mercator hedquartersa, zgledno parkiran :rolleyes:

BTC bencinska

vožnja po BTC

vpadljiva mašinca, ni kej; svetujem vedno trezno vožnjo z urejeno registracijo in nepretečeno vozniško ;) (in golimi lučmi...; mogoče pogrevanje s fenom odstrani zajedalca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bežigrad, bližina mercator hedquartersa, zgledno parkiran :rolleyes:

BTC bencinska

vožnja po BTC

vpadljiva mašinca, ni kej; svetujem vedno trezno vožnjo z urejeno registracijo in nepretečeno vozniško ;) (in golimi lučmi...; mogoče pogrevanje s fenom odstrani zajedalca)

D.J., vse je res... A zakaj me nisi ustavil, bi sla na kavo?! ;) Jep, pa pri M HQ vedno tako parkiramo... vsaj jaz... pac imam tam sluzbo... ampak je vedno dovolj prostora za pesce... :yea2:

Drugace pa:

1. pijan se nisem vozil (in upam, da nikoli ne bom)

2. vozniska do 2007 "kajneee paaanik"

3. avto je zavarovan bolj kot sibirski medved (beri: obvezno in kasko ni da ni)

4. hvala za nasvet. Mogoce bo pa fen res pomagal, da bodo spet nazaj gole luci... bom enkrat poskusil... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bo prilik, glede na uočljívost avta :D sem dostikrat blizu

tebe nisem videl, hitri mimovozi, samo avto je blestel...to bo čiščenja pozimi :P

zakaj ne obstaja bela metalik barva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J., vse je res... A zakaj me nisi ustavil, bi sla na kavo?! ;) Jep, pa pri M HQ vedno tako parkiramo... vsaj jaz... pac imam tam sluzbo... ampak je vedno dovolj prostora za pesce... :yea2:

joj gregs...če pa ti nisi slaboviden.....si šu že parkrat mimo mene-sej ne da se ful poznava(živim za merc. stavbo na triglavski)...tam mimo merkatorjeve stavbe te kdaj vidim kako korakaš svojo pot...zamišljen.....odsoten...ne vem kaj ti po glavi hodi..aja Eclipse :wub:

kje pa imaš avto parkiran pa še nisem vidu.....ma sedaj očitno ne bom mogu falit.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj gregs...če pa ti nisi slaboviden.....si šu že parkrat mimo mene-sej ne da se ful poznava(živim za merc. stavbo na triglavski)...tam mimo merkatorjeve stavbe te kdaj vidim kako korakaš svojo pot...zamišljen.....odsoten...ne vem kaj ti po glavi hodi..aja Eclipse :wub:

kje pa imaš avto parkiran pa še nisem vidu.....ma sedaj očitno ne bom mogu falit.. :naughty:

:kva1: :kva1: :kva1:

Res? Ma pismo, seveda, da vem, kdo si, ampak hudica... videl te pa tam res nisem... zakaj me pa ne pocukas za rokav?! OK, priznam, ko sem tam, grem vedno v ali pa iz sluzbe, tako da zamisljen sem skoraj vedno... Dej drugic me pocukaj, no! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!