Skoči na vsebino

Diski


Petzl

Priporočene objave

brembo, spredi 320 mm, zadi 240 mm. :D

se ustavi ko letalo v WTCju!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam grimeca diske - Front brake: ø 200 mm disc, hydraulic transmission

Rear brake: ø 190 mm disc, hydraulic transmission

15955112_1210-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jet comes equipped with 190mm front disk brake that offers great stability in case of emergency :naughty: :OK: zadej mam pa boben :cry: <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes je bil sosolec spet pri meni z runnerco pa sem mu pred kakimi tremi mesci dal spredaj pa zadaj nove ploscice not (Gold Fern) danes pa pride pa rece da jih ma hin :blink: in ga vprasam kolko km pa si naredo in rece 1500 :blink: :blink: In po 1500km so ploscice ble zrabljene do zeleza :blink:

Moje sprednej Ferodo pa so 8500 zdrzale zadnje pa so se kar mele mesa gor samo sem jih vseeno menjal.. :)

Pa ta kolega je ene 3-4 komplete ze 100% menjal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enem kolegu na speedfightu pa se je zgodilo to, da mu je sprednji disk postal grbast (valovit) in sedaj ko bremzaš ti logično bremza samo na vrhu teh valov, ki so s prstom občutni v disku. Tako, da je ploščice menjal po enem mescu :blink: zrablene pa so bile samo na določenem mestu zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enem kolegu na speedfightu pa se je zgodilo to, da mu je sprednji disk postal grbast (valovit) in sedaj ko bremzaš ti logično bremza samo na vrhu teh valov, ki so s prstom občutni v disku. Tako, da je ploščice menjal po enem mescu :blink: zrablene pa so bile samo na določenem mestu zaradi tega.

sej ce so samo ploscice je ql...ce je pa disk kriv je pa sit... en moj frend je malossijev racing disk skrivu na runnerju, nevem kuko mu je to ratal, k se tak disk sploh nebi smu skrivit, zdej ma pa braking gor pa prav da ful bols prime kokr malossi, menjov je pa se celjusti pa ploscice. slikca od braking pa se pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih dons ksm skutrja mal sraubov sm ugotovu da mam kriv sprednji disk mal oplera cc. 0.2mm, tko dam pomoje kupu kr MALOSSI drikalne (55€) :D :OK:

jest sm te že na meetingu gledov k smo se prot bledu pelal da ti disk čudno valovi. sam sm mislu da sam tko zgleda pa ti poj nism nč reku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!