Skoči na vsebino

Diski


Petzl

Priporočene objave

aj počakaj kakšnih teden dni.... ti pa psoslikam svoje nove perfrmace djelove... sam zadnji amortizer in vilice koštaju kot tvopj celi zip =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj počakaj kakšnih teden dni.... ti pa psoslikam svoje nove perfrmace djelove... sam zadnji amortizer in vilice koštaju kot tvopj celi zip =)

poj maš pa ful drage dele na motorju a so zlati :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj počakaj kakšnih teden dni.... ti pa psoslikam svoje nove perfrmace djelove... sam zadnji amortizer in vilice koštaju kot tvopj celi zip =)

mislm da so vilce okol 500 evrov, zadn amortizer, pa okol 200 evrov...........

dirkaln zip nov je pa okol 6400 evrov.......

no comment......

drgac pa nekaj zadnjih posov (vkljucno z mojim) off topic...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bomo vidl, zdej sam se pocakamo, da Beno sprejme poziv na dvoboj! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje dalec od realnosti....Ce toli vse trga ne pomeni da bo Benota.....Ko bo dirka sem traven pa ce bo v pol meterskem snegu :) Motosvet vs.Aprilia Land :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa nebi imelo veze, ker bi te takoj na sprednjo postavlo, ker je skuter skoraj 100km lažji od CBR pa še krajšo medosno razdaljo ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej u tem je vsa fora da bi se cist n izi na sprednga postavo :naughty:

A bi slo to sploh :? Verjetn bi mogu kake nosilce posvasat!

Ja sam mors pa vedet da ma dva diska uspret!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam mors pa vedet da ma dva diska uspret!!!

Bi biv že en več kot preveč.

Ja hudo bi zgledal, k bi biv disk tok velik ce cela guma :P

Vse se da naštima, sam mal se bi blo treba potrudt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam mors pa vedet da ma dva diska uspret!!!

Kam bi pa dal drugi disk :wacko: :wacko: :blink:

Kr dva skupi na eno stran :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam to bi res slo sam sam enga!!!

Ma kdo kako idejo?

To ubistvo sploh ni tak tesk nardit!!!

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene zdej že full zanima kakšne zavone ploščice bi dal na mojga aeroxa :? k sm jih že čist zdrajsu in k mi jih je prej zamenu sm bil čist :doze: k sploh ni prjel če so ble pa mokre pa še mn :fight2:

zdej me pa zanima kakšne bi ble vredu pa kolk stanejo da se bom lohk pol vstavu O:-)

na kolk km pa kj vi menate zavorne ploščice? :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene zdej že full zanima kakšne zavone ploščice bi dal na mojga aeroxa :? k sm jih že čist zdrajsu in k mi jih je prej zamenu sm bil čist :doze: k sploh ni prjel če so ble pa mokre pa še mn :fight2:

zdej me pa zanima kakšne bi ble vredu pa kolk stanejo da se bom lohk pol vstavu O:-)

na kolk km pa kj vi menate zavorne ploščice? :mellow:

Ja kupiš tiste ki jih dobiš za svoj motor, tle ni velike razlike. Jst sm probu ploščice za 3k in za 10k in ni blo razlike. Razlika nastane potem, če manjaš kompleten disk, da kupiš kakšno special varjanto.

Menjaš jih pa takrat ko so znucane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam to bi res slo sam sam enga!!!

Ma kdo kako idejo?

To ubistvo sploh ni tak tesk nardit!!!

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

V dobenem primeru ti nebi slo to naret ker nebi pasalo razmerje lukenj na disku in felni...Tezko ni nardit samo nebo pasalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene zdej že full zanima kakšne zavone ploščice bi dal na mojga aeroxa :? k sm jih že čist zdrajsu in k mi jih je prej zamenu sm bil čist :doze: k sploh ni prjel če so ble pa mokre pa še mn :fight2:

Moje ferodo sprednje so zdrzale 9000km pa sem vedno na njih bil obesen zadnje pa se niso bile extra kriticne.Je pa si sosolec za runnerco kupil gold fern pa so mu zdrazle okol 1900km potem je neke druge nabavo pa so zdrzale 2,5k....tak da te poceni niso kaj bog ve vsaj za moje pojme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nrg sj jz sm tut tko mislu :hmm: sam mi jih je un na servisu poblaščenmu zamenu in se je poznal full na slabš :fight2:

drgač sm pa mislu kolk km vam zdrži en par zavor ploščic k me tko za informacijo zanima :) drgač itak da jih bom menu k se znucajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so zdrzale okrog 10.000 km, bremzam skor vedno agresivno, kire firme so ne vem, k sm kupu motor ko so ble nove vgrajene, zdej za naslednjo sezono bi jih pa mogu ze pocas menjat. tist o skuti s 330 mm diskom pa raj kr pozabte. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdj mam 12k km pa sm zadnje menu enkrat, sprednje pa 3x, če se bi pa lepo vozu, bi pa zdržu tut z enmu kopletom, sam se ne :(

Je zanč en mudel pršov k Timmgu, lih takrt k sm biv jst tm pa tko reče da mu neki slabo bremze primejo in da sumi da so mogoče ploščice mal znucane. Pol gre pa Pero pogledat kaj je narobe in so ble ploščice požrte v nulo, ubistvu jih skor ni blo več, je že z batom drgnil v disk, in je bla že kr poštena lukna v disku. Tko da je mogu pol use menjat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa prve menjam na 9000 zadnje pa na 5000 jih sploh ne mislm sparat za tiste 2500sit

Ja to je res.

Sam jst pa full velik bremzam na prvo, zadnjo mam sam mal za pomoč pa da ga mal u ovink zanesm ;) , drugač če se pa hočš hitr ustavt je pa prva prava + 20% zadnja:kva1: In zato večkrat menjam prve ploščice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!