Skoči na vsebino

Diski


Petzl

Priporočene objave

jest sm te že na meetingu gledov k smo se prot bledu pelal da ti disk čudno valovi. sam sm mislu da sam tko zgleda pa ti poj nism nč reku :?

an da valovi! a to si v špegu vidu? ej tnx da si povedu :) sej drgac k bremzas ni nc sumliv an samo škripa, ampak ucerj sm pa opazu daj kriu an, da mal valovi :wacko:

jp jp treba spred dirkaln disk dat gor!! to!!! :kva1: :kva1: pa nove dirkalne ploščice pol pa na taprumu razturam k denji s cagivo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ _Roba_: seveda gre :) Jaz sem moje skuro čist do železa po manj kot 1800km... so rekli na servisu da sem jih pregrel pa so stekle al kaj (?!?)

sem se po nekih bregih gor dol celi dan vozo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

an da valovi! a to si v špegu vidu? ej tnx da si povedu :) sej drgac k bremzas ni nc sumliv an samo škripa, ampak ucerj sm pa opazu daj kriu an, da mal valovi :wacko:

sej sm te mogu skos gledat k si mi sopotnika po čelad tovku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

an da valovi! a to si v špegu vidu? ej tnx da si povedu :) sej drgac k bremzas ni nc sumliv an samo škripa, ampak ucerj sm pa opazu daj kriu an, da mal valovi  :wacko:

sej sm te mogu skos gledat k si mi sopotnika po čelad tovku :P

:devil: :devil: :devil:

hehe sam sm ga fajn kresnu :P najprej sm mu vizir zapru pol sm mu pa šamar dau :P

po sta me pa prehtela k me je hotu nazaj sta me pa kao prehtela sm se pa lih u zavetrje sklonu mej pa zgresu :P :P :P :devil:

bOnZy ve kuko delt z barabam :P

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši diski na svetu...

evo najbolji diskovi na svijetu 8)

superbiketurbofr.jpg

supersportdiscfr.jpg

supermotodiscfr.jpg

mxdisc.jpg

i tako dalje =)

tona slici sz zapravo za velike R motorje... ali su lahko dostupni tudi za skuterje , in ti ga naredijo po naročilu će plačaš dovolj... EBC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Dragster-ja in Runner-ja

če je za dragsterja in runerja 180 . onnda tudi paše na sr 125-180...

vse je t piaggio 125/180 agregat =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: SideWinder SR, e.bug, great!! Motosvet going internacional. What kind of scooters do you have?? Could you introduce them in "ko se skuter na ogled postavi"???

PS: (SLO), ne se smejat moji angleščini :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: SideWinder SR, e.bug, great!! Motosvet going internacional. What kind of scooters do you have?? Could you introduce them in "ko se skuter na ogled postavi"???

PS: (SLO), ne se smejat moji angleščini :naughty:

jst sm ju že enkrat vidu :huh: na unmu formu aprilia land

mensezdi da mata obadva sr en ditech logično :D

sideWinder je napisu da zna neki slo

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa je tale top performens? A bi mi loh edn pod PM poslu strani od takih firm, top performens, hebo racing, yasuni, dopler, tehnicas... ful hvala, če se gdo najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

an da valovi! a to si v špegu vidu? ej tnx da si povedu :) sej drgac k bremzas ni nc sumliv an samo škripa, ampak ucerj sm pa opazu daj kriu an, da mal valovi :wacko:

jp jp treba spred dirkaln disk dat gor!! to!!! :kva1: :kva1: pa nove dirkalne ploščice pol pa na taprumu razturam k denji s cagivo :D :D

mi bo usaj edn konkurenco delow :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa je tale top performens? A bi mi loh edn pod PM poslu strani od takih firm, top performens, hebo racing, yasuni, dopler, tehnicas... ful hvala, če se gdo najde

če zaključimo po rezultati kaj smo dobili v hrvaškoj tjekom par let tuninga... TOP PERFORMANCE je najboljša marka če tuniraš minareli agregat.... na njihovem službenoj spletnoj strani lahko vidiš da ovi drže svetovni rekord z najhitrejšim skuterjem =)

---

nedkgo je iskal da vidi moj scooter

http://www.aprilialand.com/nuke/html/modul...order=0&thold=0 evo ga na linku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e.bug ma SR valerossi pa un tahud kit od top performance...zverina uglavnem :OK:

I have SR Ditech and next week i'm going to Zagreb to get SR Valerossi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

an da valovi! a to si v špegu vidu? ej tnx da si povedu :) sej drgac k bremzas ni nc sumliv an samo škripa, ampak ucerj sm pa opazu daj kriu an, da mal valovi  :wacko:

jp jp treba spred dirkaln disk dat gor!! to!!!  :kva1:  :kva1:  pa nove dirkalne ploščice pol pa na taprumu razturam k denji s cagivo :D :D

mi bo usaj edn konkurenco delow :>

valda en mora :), sam pomoje useen nam tok razturov, dab se pr 120km/h na pruga postavu pa ene 20m prelov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedkgo je iskal da vidi moj scooter

http://www.aprilialand.com/nuke/html/modul...order=0&thold=0  evo ga na linku....

To je tvoj?? :) Heh tecnigas se ti isto gori na dusilcu zge tako meni :)

spremenil sam tri tecnigasa =)

tretjem sam naredil izdušilec od prokroma =) tako da sam rešil ta problem =)

inače njega sam dobit sponzorski od scooterkit.com... ki so mi povedali da bu za to sezono tecnigas izdal nove dušilce od črnega karbona ki bolje odbijajo toploto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!