Skoči na vsebino

Kje naj zacnem z stelanjem skuterja?


zazy

Priporočene objave

Zanima me kje naj zacnem s stelanjem? Pri prodajalcu si naj npr. sposodim valcke in probavam al kako? Ja in trenutno sem dal gor MHR replico pa me zanima katero olje naj uporabljam kajti z TTs-om sem precej nezadovoljen in katero je tisto racing olje, ki se naj nebi uporabljalo v javnemm prometu??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zdej odvisno. vecina jih daje motul notr, jest konkretno dajem agip racing notr... litr je 3300. glede mhr replice: definitivno auspuh (zdej je malossi naredu en auspuh tocno za ta kit namenjen ce se ne motim), pa VSAJ 17,5mm - to je tista spodnja meja, drgac pa lahko tut 21mm. za variomat sklopko pa jermen bos pa sprot vidu. aja pa prenose daljse definitivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja glede stelanja ga bos pa najbl optimaln nastelov polet. zdej k mas nov kit par tankov dajej mal olja notr da se lepo uleze vse skupej pa po 500km glavo zategn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam gianellia sam ni vredo tak da se odlocam da bi dao Technigas RS70 gor al pa prenose kaj prej? Je pa prednost pri izpuhu ker je dobava bistveno lazja in hitrejsa s tem da bi mogu ita za zobnike v italijo!!!

Kolk pa pride stelanje celotnega skuterja pri enem dobrem mehaniku?In ce bi to kdo od vas znau nastelat!Problem je odtegovanje variomata, kuplonge,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mas MHRa tankaj Liqui Molya al pa motula tak obojno isto :) Potem ginnellia absolutno dol pa RS 70 razlika bo kot dan in noc.

Potem ce se nisi menjal fergazera bi se blo dobro to

Potem zobnike ker brez njih nisi kaj pridobil

Potem se bos verjetno mogo variator......Pa povej keri skuter mas pa od kot si ker ce si iz mb se da kaj zmenit za stelanje pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam typhoona sem pa s Celja!

Ja fergazer je 17,5 Delorto tak da trenutno se nemislim dat 19-ke gor ke ni smisla ker mam 17-ko sele kak mesec! No in kolk bom kej na hitrosti pridobil z Technigas RS 70? A se sploh da malossijeve prenose v sloveniji dobit? Zdej je sou z navadnim Malossi 70 cilindrom in 17,5 fergazerjem realnih 90 in motor zelo zelo razstelan!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah..jaz mam RS70gor pa sem kar zadovoljen z njim...Sej ce je 17,5 gor tak ni take panike.Kolk bi dobil na koncni nevem....Se da malossijove v slo dobit samo povej kere rabis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fergazer 17,5 ze mam sam za 19-ko trenutno ne mislim menjavat ker jo mam sele mesec!Kaksna pa bo kej razlika v hitrosti s technigasom in ko bo skuter nastelan(brez prenosov seveda)! Prej ko sm meu se navaden malossi 70 kit not pa 17,5 fergazer z gianelliom sou res realnih 90 ampak motor grozno razstelan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem kere prenose bi dau zamenju bi pa obojne! Kolk vlke seveda mi je pa bol do koncne kot pa do pospeskov!Ampak tudi pospeski morajo bit solidni ne tako dabo motor nucau da bo prsu do konce 10% klanec navzdol!!!Pa pospeski morajo bit se kar dobri!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zdej odvisno. vecina jih daje motul notr, jest konkretno dajem agip racing notr... litr je 3300. glede mhr replice: definitivno auspuh (zdej je malossi naredu en auspuh tocno za ta kit namenjen ce se ne motim), pa VSAJ 17,5mm - to je tista spodnja meja, drgac pa lahko tut 21mm. za variomat sklopko pa jermen bos pa sprot vidu. aja pa prenose daljse definitivno

btw:

no jst zdaj tankam TTS pa me zanima kaj bi bilo najboljše da bi notr vlival?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A variator ti sploh kej da?Kolk pa stane?

Vs da ti da motor ti lepo non stop vlece navor mas lepo pa tak...Polinijov Speed Control 18-19 za tebe za malossi pa nevem tocne cene...samo jaz ti recem da rajsi vzami malossi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vs da ti da motor ti lepo non stop vlece navor mas lepo pa tak...Polinijov Speed Control 18-19 za tebe za malossi pa nevem tocne cene...samo jaz ti recem da rajsi vzami malossi :)

ma glede variov lahko recem da je malossi bolsi. mam doma od polinija, pa 2 od malossija za runner. pa sm mel na zacetku k sm skuter dobu notr polinija k ma valjcke 19x15,5, malossi pa 16x13. in na 19x15,5 nikakor nism mogu ujet optimalne nastavitve s tistmu variomatom. na 16x13 se je pa zlo hitr izslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem kere prenose bi dau zamenju bi pa obojne! Kolk vlke seveda mi je pa bol do koncne kot pa do pospeskov!Ampak tudi pospeski morajo bit solidni ne tako dabo motor nucau da bo prsu do konce 10% klanec navzdol!!!Pa pospeski morajo bit se kar dobri!!!

amm glede prenosov je pa tko: zdej odvisno kolk hoces "daljse" dat. odvisno al se ti gre bl za max speed al za pospeske. sicer si pa nevem kolk dolgih nemors prvost na ta kit, ker nebojo prsli do izraza... jst mam menjane prim+sek. pa mam 15% daljse od originalnih. (mam pa runner - drgac ma pa runner ze original kr dost dolge), za typhon pa pojma nimam kolk ma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ce mam za 15% bol dolge prenose dam not 15% fedrce in uno vlko fedro? Ja vidim da mas 2 variatorja od malossi-ja a prodas mogoc ker se mi zdi da ma runner tak isto to kot typhoon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!