Skoči na vsebino

Kje naj zacnem z stelanjem skuterja?


zazy

Priporočene objave

Za kolk se je teb poznal na koncni s temi daljsimi prenosi, pa kolk na pospeskih?

Jaz sem ful na pospeskih zgubil....pa sem si kar variator kupo pa je blo ok pol... :) Kolko pa sem na koncni dobil pa sem pozabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanima me kaj pravite na Castrol TOP kajti ni nikjer omenjen! In se vam zdi Agip Speed(full sintetic) bolsi od TTS-a?

Samo se vedno nevem kaj naj prej kupim izpuh al prenose?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanima me kaj pravite na Castrol TOP kajti ni nikjer omenjen! In se vam zdi Agip Speed(full sintetic) bolsi od TTS-a?

Samo se vedno nevem kaj naj prej kupim izpuh al prenose?

Bje da catroli niso tolk dobri... a je 100% sintetika... pa tmeri glej k kupuje daj 100% sinteticn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motula nimajo kaj sele da bi meli Liqui Molya kako olje je sploh to kje ga kupim?

hint: idi kupit tja kjer majo motula

samo LM je ful sintetično olje in se mora "izkurit" ker to naj bi blo bolj racing olje. Drugač pa motul je polsintetično in je primerno za te gus kite pa še bolj uveljavljena znamka se mi zdi kot pa LM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint: idi kupit tja kjer majo motula

samo LM je ful sintetično olje in se mora "izkurit" ker to naj bi blo bolj racing olje. Drugač pa motul je polsintetično in je primerno za te gus kite pa še bolj uveljavljena znamka se mi zdi kot pa LM

Ne tudi LM je polsinteticno ceprav bi naj blo dirkalno (vir by _PoKaVeC^ a.k.a. _Aerox_ :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint: idi kupit tja kjer majo motula

samo LM je ful sintetično olje in se mora "izkurit" ker to naj bi blo bolj racing olje. Drugač pa motul je polsintetično in je primerno za te gus kite pa še bolj uveljavljena znamka se mi zdi kot pa LM

Ne tudi LM je polsinteticno ceprav bi naj blo dirkalno (vir by _PoKaVeC^ a.k.a. _Aerox_ :) )

polsintetično :?

če pa jaz sem ga mel en tank not pa je na plastenki pisalo ful sintetik se mi zdi. Dišalo je že tak :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polsintetično :?

če pa jaz sem ga mel en tank not pa je na plastenki pisalo ful sintetik se mi zdi. Dišalo je že tak :wub:

To jaz tudi vem da pise pa da disi tak.....Sej vidis od koga je vir :D :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem pripelo domov skuter not je MHR rep in kaj zdej not vlivat? :? :hmm:

najbolš da greš v štacuno z motornimi olji pa ti bojo oni povedal

me so rekl da ne smem dajat unga pa unga olja zato ker nimam tazga motorja da bi to izgorel.....

če bi mel kit bi blo drugač

LINDE MPA

Olje

Olje, ki ga Polini priporoča za ločeni sistem mazanja (vbrizgavanje) je Valvoline DURABLEND SCOOTER 2T, za mešanico pa Valvoline SYN POWER 2T. Posebno pozornost posvetite izboru olja v zobniškem prenosu. Zaradi velikih obremenitev priporočamo dodajanje 10% EP in AW aditiva Skorpion Lubricant.

Za optimalno delovanje motorja pod posebno težkimi pogoji dirk, priporočamo olja iz programa LIQUI MOLY.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motula morjo met v Top Motu (zram Lave)...

Jest ga vedno not ulivam pa dela super ... zadnjič pa sem ulil not neko sranje, ker mi je motula zmanjkalo pa ni blo cajta za ga it kupit, pa se precej pozna. kot da bi imel motor slabše 'reflekse' ... jeba to ... dam raj jurja več, pa vem na čem sm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zanc sm pr jersinu vidu neka racing olja od motula za scooterje... okrog 3.5k so bli... to je pomoje vredu....

Kaj pa Agip recimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi ste mi vsi pravi......tle mate debate glede olja.......

men se masina vrti na 13k rpm, pa vam lohk recm da je dvotaktol za skuterje zakon.........pa se pocen.......in dosti boljsi kot marsksn kao hud olje <<=.......

a zdej k pa mislte; ej stari sm kupu motula 600 sm dal 2000 sit za litr, ej sicr je drg sam more bit tud pol ful dobr....

jok brate.....nateg samega sebe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zanc sm pr jersinu vidu neka racing olja od motula za scooterje... okrog 3.5k so bli... to je pomoje vredu....

Kaj pa Agip recimo?

agip je vredu. cena je 3300 (tolk jst dajem), imenuje se pa Agip Scooter 2T...gor pa pise da se lahko uporablja tudi v tekmovalne namene pa da mesanico delas lahko zelo skromno (1%). je dobr olje, obstaja pa se en hujsi olje agip racing 2T, ta je pa pregost za oljne pumpo in pride v postev samo na dirkah. cena za agip racing 2t je pa okrog 5k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Nov 2003 @ 16:51'] Zakaj pa potem serviseri full odsvetujejo dvotaktol?

enmu mojmu frendu je zamasil kanal (izpusnega) in sicer je blo 1/3 ZAMASENEGA. pa nej kdor kol rece krkol, ampak je res. pa se auspuh se ti zamasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enmu mojmu frendu je zamasil kanal (izpusnega) in sicer je blo 1/3 ZAMASENEGA. pa nej kdor kol rece krkol, ampak je res. pa se auspuh se ti zamasi.

jst tega sploh ne bom komentiral.......samo kerga dvotaktola je on skoz not dajal, zanic nastavljen predvzig,.......itd.....moznosti je lahko veliko.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Nov 2003 @ 16:51'] Zakaj pa potem serviseri full odsvetujejo dvotaktol?

zato ker ga ponavadi ne prodajajo, in uporabljajo najbolj neumne prijeme za take stvari,......vsak svojo stvar hvali...... :BUA: :BUA: :BUA: :fight2: :BUA:

no negateri serviserji so tukaj izjeme, in ti res svetujejo kaj je zate najbolj, pa najcnej in ne gledajo sam na to da bi te cimbolj nategnl.......takim pa sam...... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!