Skoči na vsebino

Posodobitev foruma


Priporočene objave

Sj tut jest rečem da je fletn ampak.. Za angleščino trenirat lahk miljardo drugih strani pogledam..

But this is only my humble opinion

Ali pa si v svojih nastavitvah naštaviš svoj jezik na <SLOVENŠČINO>.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....na levo potegnjeno vse skupaj???

saj sem mela prav !!! ... :D :P :lol: ... danes pa je vse lepo tako kot mora biti .... :kva1: .... ah kak lepo ... :wub: ;) ... kar tako naprej ... Nata ma vas rada ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj tut jest rečem da je fletn ampak.. Za angleščino trenirat lahk miljardo drugih strani pogledam..

But this is only my humble opinion

Ali pa si v svojih nastavitvah naštaviš svoj jezik na <SLOVENŠČINO>.

iiiiiiiii... B) ...pa res..........

vse v slovenscini....... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aaaa sej piše...

Please note: The moderator will be made aware of the link to the post and the topic title.

This form is to be used ONLY for reporting objectional content, etc and is not to be used as a method of communicating with moderators for other reasons.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj ... ampak pri meni je to kar pogosto bilo, poleg tega sem svoj lasten post videl, zraven je pa pisalo, da ga je objavil nekdo drug itd. Mozilla je neuporabna ratala, ali pa forum neuziten v Mozilli 1.5  :cry:

WTF !!!! Že berem njihov support forum, kaj je s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men dela vse super (IE 6), vse pohvale, forum se mi full qlski zdi! B) bi pa pozval folk, da v mini-profilu objavi svoje slike!! tak bomo vsaj vedl s kom mamo opravka (in s kom se kregamo (ne, Tejka... :P ))!

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je blo treba posodabljat?

...ja... :naughty: ...hočeš, nočeš tudi motoristi se morajo pripravit za vstop v EU... :kva1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) ... evo ... Nata je uspela še naštimat ekstra oriđinale slikco

v mini profil ... O:-) ... pa ... khm ... s takimi zadevcami se je fajn igrat ... tak da bodo sledili tedenski up-date-i ... :yea2: .... hvala :004 ... vsem, ki ste krivci za najlepšejši forum ... :kva1: :yea2: ... zdaj pa res lahko gremo v EU ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF !!!! Že berem njihov support forum, kaj je s tem.

Cody, a si ze kaj spremenil? Hecno, ampak tezav ni vec - ali so hitro rodili kak bugfix ali pa tezav ni zdaj preprosto zato, ker sem jih hotel poiskati ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tukaj pa lahko malo nakladamo o novem forumu, al si je boljše kje kar prebrat !! :xx:

ah, pa saj je šele ponedeljek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

One osebne fotografije so d best - jaz sem kar scojo slikco taj dala :rolleyes: :OK:

Bauček,

ne nam tega delat ... ker bodo vsi najstniki oz. vsi "moški, mlajši od 24 let" čisto zmešani in se jim bo odfrkljalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauček,

ne nam tega delat ... ker bodo vsi najstniki oz. vsi "moški, mlajši od 24 let" čisto zmešani in se jim bo odfrkljalo :)

ja če ne bi bilo zakonskih omejitev definitivno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauček,

ne nam tega delat ... ker bodo vsi najstniki oz. vsi "moški, mlajši od 24 let" čisto zmešani in se jim bo odfrkljalo :)

Mmmm ... ti to resno misliš ? :cry:

No naj jim kr odfrklja ... jaz bom mela mojo slikco tam pa . (pika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se motim, ampak zdi se mi, da imate na strežniku narobe uro... a ste mogoče pozabil preklopit na zimski cajt :hmm:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj jim kr odfrklja ... jaz bom mela mojo slikco tam pa . (pika)

Dobra slikca !!! A se mi že odfrkljava ?? :? baucikaaaaaa......ups...ghhh...kulp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cody, a si ze kaj spremenil? Hecno, ampak tezav ni vec - ali so hitro rodili kak bugfix ali pa tezav ni zdaj preprosto zato, ker sem jih hotel poiskati ... <_<

Cudez. Dela normalno! :K :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!