Skoči na vsebino

Honda XL 600 V Transalp


BRANE

Priporočene objave

No v bistvu mam kar oboje tako da un post še vedno velja!!! :P :afro1: :D :wacko: :) :D Pa sm vas!!! :lol1: :hmm: :P :D Torej PM!!!

Ciao,by Pero

Saj res Pero, kdaj mi boš pa tist manual vrnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves zdej odpotujem za pol leta v južne kraje tako da cca čez en let!!!! :D :P <_<

Ciao,by Pero

PS:Ne sej ne Maca dobiš ob naslednji priliki!!! O:-) O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že pero govori o toplih krajih. S punco razmišljava o letošnjem dopustu, pa sva prišla na idejo da bi šla v Turčijo. Varianta je iti na ladjo do Igumenitse pa potem čez Grčijo (ful lep del čez centralno Grčijo, mimo Olimpa.) poti do Istanbula cca. 1000 Km. Lahko se gre pa tud Lj., Beograd, Sofia, Istanbul (To je tudi čez 1000 Km poti več al amnj po avtocesti).

Me zanima, če bi kdo šel na tako potovanje. Trajanje 3-4 tedne v začetku Jun. ali Sep. (drgač je prevroče). Turčija je še kar poceni, Grčija zdaj malo manj. Trajekt pride 24.000 SIT na osebo in 15.000 SIT za motor (povratno). Spi se lahko na divje ali v kempih, zvečer nardimo kak tabor, ... . Skratka, če koga zanima, naj pove.

gregorpi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bi blo bolj za "on road&off road" :?

edino ce je pogoj da se vama sme pridruzit ta, da vozi transalpo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj, tudi jaz delam plane kam bom šel. V Grčijo pa po vsej verjetnosti ne. Planirava pa z mojo boljšo polovico za dan ali dva skočit do Benetk. Zemljevid severne Italije že imam hehe :D Noben izmed naju pa še ni bil tam... bomo vidli.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa čakaš na pomlad? Saj se že zdaj dogaja. Prva grupna razpaljotka, ki bo, bo PFS.

A pol noben drug ni za Transalp-MS-moto-happening.

Hm, veš bolj težko se odločim za tako žurko. Prvič ne poznam anbenga, pa obveznosti pa to, berem pa vseeno rad kako ste se mel na žurki... :OK:

Ampak sem za to da se dobimo kar tako v OLP, kdaj, ali pa tudi na 3M. Morda kdaj v bližnji prihodnosti.. :P

Mačica izgleda da samo za ta TA happening ni noben več? :( :unsure: Ah kaj, enkat seumo že dobil... :P

Popravljeno . Popravil Freemanx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, skoraj sem pozabil he he... :D Prejle sem se šel malo peljat po stranskih cestah tko malo, da se prelaufa.

A ni hudič, na tej lokalni cestici se najdeta dva policaja, en je ravno telefoniral, drugi pa je že z enim nekaj razgovarjal. Seveda sta me takoj opazila, pa tisti globok zvok od motorja na sicer neprometni uličici, med hišami, jaz pa itak čisto počasi, morda 20 na uro mimo njiju. Gledata za mano, tablice zadaj jasno še nimam... Kaj čem zdaj....hm.. obrnem kar tam, pred njima pa lepo počas nazaj.... mimo in zdaj jaz gledam, oni s telefonom pa je imel usta še kar odprta... :lol: Jaz pa lepo počasi, pod štant gasom nazaj, pa smuk v garažo..hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No danes sem dal mal lubico s ceglov in jo nazaj sestavu! :D :P :) ZIMO SEM DOKONČNO POZABIL! :hmm: :yea2:

Pol sem pa tamalo naložu in sva se mal po nasi ulci zapelala gor pa dol!Matr je pasal!!!

Jutri gre lepoticka na servis za zamenjat verigo,zamenjat olje v vilcah, zamenjat olje+filter,zračni filter,nastavitev ventilov,merjenje kompresije,uravnavanje uplinačev!!!!In tako bo spet za to sezono mogla bit bp!!!

Komi cakam se en slab mesec pa grem z njo na prvo vecjo voznjo do Celja na Moto Boom!!!!Jupiiiiiiiiiiiiii!!! :kva2: :OK: :grim :P .) :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U takole bom pa šel enkrat na pot!!!! :rolleyes: B) :wub: :wub: :wub:

Ciao,by Pero

PS:Vse kar rabimje cajt, mal jajc in nekaj denarja.................no te malenkosti me pa že naudo ovirale!!! :) :D

post-4-1076866713.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mah gre, gre... :( ampak bolj tako. Danes sem spet šel en krogec, ej full sem užival, vse okoli mene belo, cesta pa relativno suha... Super, preizkusill sem svojo novo jakno in rokavice, ki sem ju nabavil na IMOT-u. In niti malo me ni zeblo. Škoda sam premalo je bilo vožnje da bi še hlače gor dajal. Sneg in sonce to je nora kombinacija, tudi za motor... :D :grim yesssssss..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ojla!!

Da se končno tudi jaz pohvalim B) sem pred slabim mesecem tudi jaz postal ponosni lastnik XL600V.

Zdej je trenutno malce razkopan, ker sem menjaval hladilno tekočino, olje, in demontiraw krmilno enoto vžiga, da s štromarjem to spraviva v red. z motorjem sem full zadovoljen (verjetno ostali lastniki tudi)

A ja, pa še neki, sem gledaw okrog motorja in nikjer ne najdem odzračevanja karterja, samo na pokrovu ventilov je tista cevka na kateri je tisti čep za izpuščanje kondenza... kaj to pomeni da sploh nima odzračevanja in se tlak nabija v karterju..?? Verjetno sem kaj spregledaw :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U takole bom pa šel enkrat na pot!!!! :rolleyes:  B)  :wub:  :wub:  :wub:

...

Khhmmmm.... :blink:

Al je tolele prevelka obtezitev, se mi smiljo takile lepi motorcki, cukrcki za vlecne mule in krave :cry:

Al sem ze res pozabu al mi vi povejte koliksna je dovoljena max masa za TA do letnika 99, ker tele ocitno komarji vozijo.

Pero, kako je slo na motoboom :hmm: B)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soper BiciMix pa nas je za še enega več :yea2: Za kolko si jo potem ubodu? 400.000, al si še kaj zglihal? Mislim pa da je tako ali tako vredna tega gnarja, odtehta ti ga z vožnjo. Včeraj sem šel do črpalke, cviko da nov policajev, pa ga za hec našponal na ene 150, več se nisem upal odpret .... uuufffaaaaaaaa čisti užitek. Brez skrbi - cesta prazna in dvokilometerska ravnina... Komi čakam da ga registriram, pomlad je tu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, še tako sem ga komaj prepričaw da mi jo proda, in ko sem jo še enkrat pogledaw od blizu sem si samo reku "čim prej te moram vzet, dokler si ne premisli, ker takega motorja ne dobim nikoli več" In sem mu samo odštel, tako da je meni prav in njemu. Ni mi žal tega denarja, ker motor je ZARES ohranjen.

Odštel sem pa 400k, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

Novička iz novega Motorrada (8/2004), zgolj v vednost in ravnanje:

Honda je modelu Transalp 650 znižala ceno iz 7490 na 6490 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!