Skoči na vsebino

Priporočene objave

Nekateri še ne veste... na NFS je bila poleg zabave organizirana tudi akcija zbiranja sredstev, ki bodo Otog-u vsaj malo pomagala pri premagovanju ovir, s katerimi se že sooča in s katerimi se bo še moral soočati.

S skupnimi močmi in darili sponzorjev smo zbrali 100.000 SIT, ki jih bomo Otog-u predali 26. 12. ob 16.00.

V kolikor Sabina prebira to temo, me naj prosim pokliče na (zbrisano Hanzi), da se pogovorimo okoli podrobnosti, sicer pa bi prosil vse, ki kakorkoli kontaktirate z Otom, da mu zaenkrat še nič ne poveste.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam slike ma kar stisne, matr :( :huh: upam, da mu bomo s temi sredstvi polepšali dan...

Sporočite njegov odziv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domov pride 3 ali 4 dni pred silvestrom.

POPRAVEK za vse tiste, ki ga boste želeli te dni še obiskati v Soči:

Otog bo v Soči do srede, 31.12.2003. Na Silvestra zjutraj gre domov in se vrne v Sočo v nedeljo 04. januarja 2004.

Lepe praznike in vse dobro voščim prav vsem!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam veselo novico da je otog danes že tretji dan SAMOSTOJNO MOBILEN. V ponedeljek je dobil električni voziček katerega opravlja ČISTO SAM. Če bo šlo tako naprej bomo kmalu brali njegove objave.

Otog: z Moniko ti želiva miren Božič in naj ti TV dobro služi v teh prazničnih dneh. Se vidimo v petek! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se vidimo jutri ob 4 pri otogu. Predlagam da se dobimo točno ob 4 v avli v pritličju in se skupno odpravimo k njemu. lahko pa prej koga pošljemo v izvidnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otoga so za čas praznikov preselili v prvo nadstropje soba 2. (pri oknu)

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Otu je bilo res fajn, srčno se vsem zahvaljuje za pomoč, ki bo zeloo dobrodošla. Dobro se drži, na silvestra gre praznovat k družini... :)

Še dobro, ker je v Soči te dni res žalostno... vse sestre so šle domov, paciente so lepo premestili v en štuk, kuhajo pa non-stop pire... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya in jaz sva bila pri njem v soboto... sva ga srecala ravno na hodniku... prec naju je povabil ven.. da si je lahko privoscil cigareto... potem smo sli pa en stuk visje, pa sva mu pokazala slike z NFSja... njegov izraz na obrazu: :D

Neunicljivi nasmeh... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem boljša polovica Otog-ja in bi se rada iskreno zahvalila vsem, ki ste sodelovali pri zbiranju sredstev za Otog. Oto je bil (kot je videti tudi na sliki ob predaji ) zelo ganjen. Denar bomo porabili za nakup električnega vozička.

Posebej bi se rada zahvalila Hanziju, ki ga pridno obiskuje in mu krajša bivanje v Soči. Hvala tudi vsem ostalim, ki ste ga obiskali in tudi tistim, ki ste mi pomagali in mi bili v oporo.

Jutri zjutraj grem po njega v Sočo, da bomo praznike preživeli skupaj. Otog se zelo veseli, da bo po več kot 4 mesecih spet prišel domov. Morda se bo v teh 4 dneh ( z mojo pomočjo ) kaj oglasil tudi on.

Vsem želim prijeten skok v Novo leto! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da si se okorajžila in se registrirala :OK:

Predlagam da se res tudi otogova objave znajde v tej temi še med prazniki. Ker po praznikih se bo zagotovo :yea2: Ampak naj se oglasi najprej od doma.

Lepo se imejte doma in lepo praznovanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem vam srečno in varno Novo leto, kjerkoli že boste. Lepo vas pozdravljam in želim prijetne proste dni. Po dolgem času se vam javljam od doma z Binino pomočjo :wub:

Hvala za vse vaše obiske in pomoč. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprav te ne poznam, redno prebiram temo. razmisljal sem, naj te obiscem ali ne, naj ti prinesem laptop, da se kaj oglasis, a nisem vedel ali zmores in ali si zelis.

ko zberem dovolj poguma, te obiscem.

zelim ti veliko srece in pa zdrvaja, da si opomores in naj se vse iztece kar se da dobro.

lp, softi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času se vam javljam od doma z Binino pomočjo :wub:

:yea2:

Še večkrat!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času se vam javljam od doma

Lepo! Čimbolj temeljito in čim hitrejše okrevanje!!! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko zberem dovolj poguma, te obiscem.

Ko boš zbral dovolj poguma, si vedno dobrodošel. Za prvič ne rabis laptopa, dovolj je ena pomaranča.

Tudi tebi posebej veliko lepega, srečnega in varnega v novem letu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam Otog, da si lepo preživel prehod v novo leto v krogu svojih. Ob polnoči smo stali pred hišo in sem gledala na tvoj hrib. Nekaj se je bliskalo tam gori. Pa ne, da si že norel z vozičkom... <_<

Te pridem spet pogledat, ko boš v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob polnoči smo stali pred hišo in sem gledala na tvoj hrib. Nekaj se je bliskalo tam gori. Pa ne, da si že norel z vozičkom...  <_<

Ob polnoči sem bil res malo z vozičom pred hišo, a nisem norel z njim, ker nima zimskih gum ;)

Te bom vesel, ko me boš spet obiskala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oto.......zimske gume??????

Ma ni problem.....bomo zrihtal.......al pa moje s posipalci in plugi gor pošlem,pa ti avtocesto nardijo!!!!!!

Fajn praznuj.......pa itaQ vsega v 20004!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!