Skoči na vsebino

Priporočene objave

Aja še to naj sporočim.

Otog odhaja med vikendi domov :) , tako da med vikendi ne sprejema obiskov v soči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Aja še to naj sporočim.

Otog odhaja med vikendi domov :) , tako da med vikendi ne sprejema obiskov v soči

Hanzi, malo bi te popravila. Oto ne gre vsak vikend domov, ker lahko dobimo kombi za njegov prevoz samo 2x mesečno. Z našim osebnim avtom pa ga ne moremo peljat. Ta vikend bo v Soči in bo vesel vsakega obiska. Ob sobotah popoldne sem običajno tudi jaz pri njemu in lahko ( če bo kdo slučajno v bližini ) gremo skupaj na kavo ali sok.

Vsem želim lep vikend in veliko užitkov na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo pri otogu so se zgodile spremembe zato C/P del PM od bine

Lahko tudi napišeš, da je zdaj otog v Sončnem domu v Mariboru, Železnikova ulica 10 na Pobrežju. Je v sobi št. 53 v 5. nadstropju. Obiski so možni cel dan. Oto je čez dan na vozičku in gre rad v bližnji bife na kavo, če ima kakšen obisk.

Lep pozdrav!

bina

Torej: Oto je sedaj na Štajerskem in ga boste kak dan (torek) tudi malo lažje obiskali :rolleyes: :)

Če kake stare slike ne najdete ne biti preveč hudi. lahko jo dobite na PM če jo izrecno želite.

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Otog, živjo,

sicer te ne poznam, sem pa zate izvedela, ko sem bila na NFS 2004 (tam sem bila po prom. nesreči z nogo na gibsu in z berglami, če boš slučajno kaj gledal galerijo slikc) in od takrat sem se večkrat spomnila nate in v mislih navijala za čim več malih napredkov, ki ti bodo (oziroma so ti že) povrnili smisel za naprej... Zdaj sem ob prebiranju postov o tebi pridobila še več informacij in upam, da si od takrat še napredoval, saj že nekaj časa ni nič info, kako ti gre.

Drži se in se osredotoči na nove izzive!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dobil sem sms, v katerem piše, da je Oto v nedeljo končal bivanje na zemlji :(

Pogreb naj bi bil jutri.

Ve kdo kaj več?

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem sms, v katerem piše, da je Oto v nedeljo končal bivanje na zemlji  :(

Pogreb naj bi bil jutri.

Ve kdo kaj več?

LP, El Barto

Ma ne se zajebavat??? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogreb bo ob štirih popoldan.

Naš klub se bo pogreba udeležil z motorji. V kolikor se nam hoče še kdo pridružiti, naj me kontaktira na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno oddaljena posledica nesreče, a?

:cry:

P.V.M. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!