Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

Meni je pa nekaj čudno..

Na anketi je kar 42% folka glasovalo, da jim gre skuter realno več kot 100km/h.. Ne razumem, zakaj vsi tako pretiravate s temi hitrostmi, ker noben me ne bo prepričal, da gre skoraj polovica skuterjev stotko ali več.

Mogoce majo pa vsi maxiskuterje pa razne kite .)

točno tako je ja, kolega je zmetal več kot 60k u predelavo apn6ke in mu gre sedaj 145.. :OK: :OK:

Mi idioti pa zapravljamo milijone za motor. Zdej bom pa prodal mojga suzukija, kupu apn6. Za razliko od tvojega kolega bo zmetal nanj dodatnih 120 TISOC SIT, tako da bo konca vsaj 180, z vetrom v hrbet mogoce celo 200 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce majo pa vsi maxiskuterje pa razne kite .)

Mi idioti pa zapravljamo milijone za motor. Zdej bom pa prodal mojga suzukija, kupu apn6. Za razliko od tvojega kolega bo zmetal nanj dodatnih 120 TISOC SIT, tako da bo konca vsaj 180, z vetrom v hrbet mogoce celo 200 :yes:

:kva2: :lol1:

Jaz bom pa prerihtal ATXa in te prehitel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao :slap: :P Dost off topica, matic20 je bil opozorjen in upam, da se je spametoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa nekaj čudno..

Na anketi je kar 42% folka glasovalo, da jim gre skuter realno več kot 100km/h.. Ne razumem, zakaj vsi tako pretiravate s temi hitrostmi, ker noben me ne bo prepričal, da gre skoraj polovica skuterjev stotko ali več.

ker to se njim zdi da gre tok..sam niso sigurni .)

pol pa rajš namest 50 rečejo 100...a veš da ne bo sesalc pol užaljen pa tud 50 ne hotu več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35ljudem gre prek 140?

to naj bi bilo samo za skuterje ne pa 125ke in več...

matic je dal 60k v predelavo pa gre 140 :slap:

za 60k dobiš komaj primeren izpuh

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker to se njim zdi da gre tok..sam niso sigurni .)

pol pa rajš namest 50 rečejo 100...a veš da ne bo sesalc pol užaljen pa tud 50 ne hotu več :P

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajte malo, a imajo tomosi kašen števec in če ga imajo ali jim sploh kaže čez 100 km /h? :?

Kako potem vedo kako hitro so peljali, razen če imajo števec za kolesa nainštaliran, narobe, da jim kaže 145 km/h. :?

Tudi jaz lahko naredim na svojemu kolesu, da mi kaže 200km/h. :D

Oprostite samo nisem imel tomosa. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajte malo, a imajo tomosi kašen števec in če ga imajo ali jim sploh kaže čez 100 km /h? :?

Kako potem vedo kako hitro so peljali, razen če imajo števec za kolesa nainštaliran, narobe, da jim kaže 145 km/h. :?

Tudi jaz lahko naredim na svojemu kolesu, da mi kaže 200km/h. :D

Oprostite samo nisem imel tomosa. :blush:

ne lej...tomosi grejo do 100...sam skutrji napedenani pa čez 100...tko je..jebi ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matic je dal 60k v predelavo pa gre 140 :slap:

za 60k dobiš komaj primeren izpuh

ja očitno mu števc kaže 80, ko stoji na mestu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spri za offtopic...sam a ni tale MAtic20 napisou da ma njegov frend na apn6ki akrapovica pa da mu je dau 8 konj? nwem kaj semu pustite(mo) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spri za offtopic...sam a ni tale MAtic20 napisou da ma njegov frend na apn6ki akrapovica pa da mu je dau 8 konj? nwem kaj semu pustite(mo) :blush:

je neke pisal o neke akrapoviču ja..pa men je tak vseeno!

Zaj men je res tu malo čudno v tej temi da gre kar veliko skuteristom skuter 140+ realnih..lahko da jih je večina 125cc .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...jst sm meu na apn-ki auspuh k ga je nardu moj bratranc k dela pr akrapotu...se prav recmo da sm meu 10% akrapoviča :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to je za števc dost, ka ti laže ko hudič :D

men gre realnih 105 s 70cc gus kitom in ne kaj super duper predelavo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre z 50 ccm tm okol 93 kwa praute fantje a je za 50 kubov to dost?????

kosamc

jap men je šla tut rsa zalokerana 105 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

93kmh po števcu ali realnih? preko gpsa zmeri...

cbr600 250km/h (+-5km/h)

merjeno z gpsom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je za števc dost, ka ti laže ko hudič :D

men gre realnih 105 s 70cc gus kitom in ne kaj super duper predelavo... :)

to pa ne verjamem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tui ne :BUA:

jaz sem mel na mojem dt 80 gus polini kit gor pa se mi je zavrtel do 95 pol sem pa se prenose menjal pa se mi je zavrtel do 100 realnih :OK:

imel sem pa seveda se uplinjac 19 pa celotni izpusni sistem drugi

lp

Popravljeno . Popravil boga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi 100 ti je šel z 80 kitom :huh: To pa neki ni vredu. Motor z minareli am6 mašino z giannelijem in 75 polini kitom (jasno tud drug vplinjač) gre 115 realnih, mogoče še več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pos stevcu mi gre tm okol 100!!!!!

sej sm odstev neki dol ucasih ga tut cez 100 nazgem po stevcu tko da sm 10 dol odbiu

V motor not sm pa dau RMS racing sklopko vecjo dizo nov jermn polini valcke nov glavn fedr na sklopki (malosi MHR) nove male ferdcke novo Salco za sklopko (malosi MHR) pa auspuh mam ARROWA KOMPRES LITE;))) tko da sm ze kar nekaj uloziu v motor (sr 50 Minareli motor) Poglejte mojo galerijo;)))) pa se zdaj enkrat bom zamenjal frgazar dellotro 12 imam sedaj sam bi zamenu z vecjim sam nevem se za koliko to je se vse bol tko tko

Ce ti je slo z 70 kitom samo 100 TI JE SLO ZELO ZA EN KURAC!!!!!!!! mojemu frendu gre 110 z polini 70 dellorto 17,5 polini 2g sklopko pa se ene par malenkosti.

Tko da a je to dost za 50 ce gre tm okol 90????

KosmaC ;)

post-8793-1147287729_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kosmac umir se, ker ti števc laže za več kot pa 10 kmh... :)

@ostali... bom vzeu gps, čim dobim motor iz servisa in bom sliku...no, upam da ne bo zameglen... :D velja? drgač bom pa še neki malga cilinder predelu...pa probavu bom en kup valčkov, sm si naroču 2 kompeta...to je 8 različnih tež...in bom probavu, ktera teža bo optimalna za moje potrebe... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gpsu nastavi opcijo največja hitrost...tako da lahko mirno gps pospraviš in letiš pune kolko gre in se nakoncu največja hitrost shrani :)

moja nekdanja rska 75cc kit,19ka,izpuh predelan...končna nekaj čez 110km/h realno...sicer rske zaradi večjih colov kolesa dosežejo tako večjo hitrost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!