Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

ok...

mc_m...men nč jasen ;)

če je to tvoje....kak ti gre lahk 120 po števcu? pa to je 100 realnih, ni? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mislis da ti gre skuter brez blokad 80kmh realnih SE ZBUDI.

Števc ti laže za najmanj 10kmh torej ti gre max 65kmh+

Mah dej ne bod tle neki pametn!! Nism ti jst kriv če maš gnil skuter pa ti gre sam 65 km/h!! Men gre ~80 km/h in če ne vrjameš lahko enkrat probava!! Pa itak se mi ne da tle teb dokazovat kok mi gre skuter če itak sploh neveš zkva se gre!! Sam prosm nehi mi s takimi bolnimi izjavami!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rad spoznal tistih 14 osebkov, ki so v anketo: Končna vašega motorja?? skuter 50 oz. 70 napisali, da jim gre več kot 140kmh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rad spoznal tistih 14 osebkov, ki so v anketo: Končna vašega motorja?? skuter 50 oz. 70 napisali, da jim gre več kot 140kmh

Jaz tudi! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 125-->155 km/h(original avspuh)

BWAAAAHAAAAAHAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :notworthy: :notworthy: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rad spoznal tistih 14 osebkov, ki so v anketo: Končna vašega motorja?? skuter 50 oz. 70 napisali, da jim gre več kot 140kmh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

si za en drink?? :rolleyes: sej kubikov nikjer ne pise... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si za en drink?? :rolleyes: sej kubikov nikjer ne pise... :P

Sem kadarkoli :P Magari pri Mladi lipi :D

P.S. kubiki pišejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, jaz sem se moto :) CBR 125 je zdaj prvič zunaj, prej ni blo cbr 125, samo NSR, pa sem nevemkak zamešo :)

NSR je 2t pa močnejša

drugače pa CBR 125 ma baje po tov. podatkih 13KM, torej dvomim da bo končna več kot 105kmh pravih :) je pa njena prednost le v tem, da je poceni proti ostalim 125kam :)

aja pa to je :topic: tak da zaj konec o cbrki 125 :) .)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in imamo že novega kandidata ! čestitam srečnemu in ponosnemu lastniku skuterja, da mu ta doseže skromnih 140 kmh

(namreč številka se je povspela že na 15) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mcm to je tvoje?

Drgac bi pa su slikat s mobitelom k ma fotic not.. Sam mi ga more en posodt..

ok...

mc_m...men nč jasen

če je to tvoje....kak ti gre lahk 120 po števcu? pa to je 100 realnih, ni?

ja k bi blo moje :ph34r:

ne to sm mau za foro gor dau :P

drgac mi gre pa zdej tm okol 90 :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in imamo že novega kandidata ! čestitam srečnemu in ponosnemu lastniku skuterja, da mu ta doseže skromnih 140 kmh

(namreč številka se je povspela že na 15) :lol1:

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števc na novih nrgiji laže za ene 15kmh ko se peljaš nad 100kmh, oz za ene 5kmh več kot aeroxu, aerox pa še ene 5 več kot speedfight, ki že kaže skor premal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, meni kr natančno kaže na mojem sf2, ampak enim pa na sfih kr laže .)

gre pa mi nekje 85-90 menezdi, nevem čist za ziher še kr ma komaj enih 200km kit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja predn sem dal not kit je pa šel nekje malo pod 75 tak da je kr razlika :)

pa do zdaj še nisem nič nastavlo valčkov pa federc pa fergija pa nič še na 70ki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako gre mojemu kolegu sf2 s gus polinijem pa zx-om. Gre mu 90 ko se skloni, kar je realno, ne pa ena Runnerca s SERIJSKIH izpuhom, samo brez blokad pa tudi kaže 90kmh, pa un še vedno vrjame da mu gre tolko, ko se pa vozmo pa išče neke izgovore da ma gumo prazno, pa da ture ne dobi, pa da je mrzu in blablabla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako gre mojemu kolegu sf2 s gus polinijem pa zx-om. Gre mu 90 ko se skloni, kar je realno, ne pa ena Runnerca s SERIJSKIH izpuhom, samo brez blokad pa tudi kaže 90kmh, pa un še vedno vrjame da mu gre tolko, ko se pa vozmo pa išče neke izgovore da ma gumo prazno, pa da ture ne dobi, pa da je mrzu in blablabla :)

poznam nekaj takih modelov ja ki jim serijski vse original gre 100 realno :D :D :lol1: :lol1:

pa se ne dajo prepričat da jim števec tak laže da sam sebi verjame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz pa mam malossi 70 in zx :) pa tud 90, včasih malo manj, kak mu je ne, če bi se sklono bi prišo vrjetno vedno do 90, je pa malossi malo močnejši kot polini za sf-a :)

sej kr ql ker se samo po mestu furam in mi gre bolj za pospeške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa firefoxa, pa mi jo po ravnini stegne ene 94km/h B) mam zun dve blokade, pr awspuhu pa tisto pr jermenu. Pa moj ma digitaln števc, de dost natančn kaže :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa firefoxa, pa mi jo po ravnini stegne ene 94km/h B) mam zun dve blokade, pr awspuhu pa tisto pr jermenu. Pa moj ma digitaln števc, de dost natančn kaže :kva2:

Samo dve blokadi zunaj pa 94 v lezecem polozaju.....?Sej mi vemo da "ne laze" stevec :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali meni tut verjamete da mi gre 155, pa imam samo kit notri pa originalen izpuh. .) :P

LP

Popravljeno . Popravil LittleDevil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!