Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

Upam, da niste umrli od smradu! :lol1:

Ja nekateri smo trdoživi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeri sm zamenjal valčke in sklopko pa mi gre 50 kubična aprilia viper 125 km/h :yea2: na valjah na servisu mi je pokazal 130 ma ni upora zraka seprave gre malo manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm zamenjal valčke in sklopko pa mi gre 50 kubična aprilia viper 125 km/h :yea2: na valjah na servisu mi je pokazal 130 ma ni upora zraka seprave gre malo manj.

prvic ni zracnega upora (predvidevam da masina tega se nima, ceprov to ze obstaja), in kot drugo ti ne sedis na njemu, kar pomeni da mora motor pognati xxx kg vec, ter ko ti sedis gor ima motor PRECEJ vecji zracni upor kot brez tebe...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSI: No, jas sem to iz lastnih izkušenj povedal, kaj se meni zdi, da se mu najbolj splača ;) Vsaj meni se je. Kaj bi ti dalo večjo končno, kot pa prenosi pa nevem :?

sej prenosi so ze tapravi za koncno ja, sam problem je v tem, ker mors ujet tapravo razmerje...............

predstavlji si orig 50cc skuter z menjanimi primarnimi in dolgimi sekundarnimi cca +25%............(zdej govorim seveda v pretiravanju) nima zadosti moci da bi pri takem prenosu sploh zacel izkoriščat dani prenos

sploh pa najlazje to ugotovis z obratmerjem, seveda v kombinaciji z dokaj tocnim stevcem............(al potrebujes dalsi prenos al ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvic ni zracnega upora (predvidevam da masina tega se nima, ceprov to ze obstaja), in kot drugo ti ne sedis na njemu, kar pomeni da mora motor pognati xxx kg vec, ter ko ti sedis gor ima motor PRECEJ vecji zracni upor kot brez tebe...........

sej na valjah ga ni ker ne piha veter v tebe na cesti pa, seprave da gre na valjah bol hitr kot na cesti. In sosed ma tehnične preglede zato sem sedel gor na motorju ko sem miru hitrost zato so skoraj točni podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvic ni zracnega upora (predvidevam da masina tega se nima, ceprov to ze obstaja), in kot drugo ti ne sedis na njemu, kar pomeni da mora motor pognati xxx kg vec, ter ko ti sedis gor ima motor PRECEJ vecji zracni upor kot brez tebe...........

sej na valjah ga ni ker ne piha veter v tebe na cesti pa, seprave da gre na valjah bol hitr kot na cesti. In sosed ma tehnične preglede zato sem sedel gor na motorju ko sem miru hitrost zato so skoraj točni podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej na valjah ga ni ker ne piha veter v tebe na cesti pa, seprave da gre na valjah bol hitr kot na cesti. In sosed ma tehnične preglede zato sem sedel gor na motorju ko sem miru hitrost zato so skoraj točni podatki.

ce ti tko pravis......... :unsure: , sicer pa kaj mas pa kj spedenanga da ti gre 125km/h (realnih; predvidevam da ma un tvoj kolega dokaj tocne une valje ce opravlja tehnicne preglede) odgovor na PM da ne svinjamo teme :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se men sam zdi al valarji res kazejo sam do 70 oziroma ko gre cez 50 se neki napise mislm da valarji nimajo stevca do 130 lohk se pa motm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostitie k sm prej 2 krat napisu! ja eni kažejo sam do 50 oziroma 70 pol pa neki napiše al pa je signalizacija da je šlo preko drugi modeli pa kažejo tudi realno hitrost vsaj na tehničnih pregledih v Novi Gorici je tako pomoje pa je tudi drugot po Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men gre iz giannellijom če se sklonm 200 km/h realnih :lol1: :lol1: oz 199,899 kmh :P hehe

yocke! :D :P O:-) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Vi se kar hecajte bi lohk nardili kako tekmovanje v tem ma na primorskem pa bi vidli kdo bi se pol smeju :P . In tudi z valji je tisto res da ga simulirajo ma še vedno ne dovol ker tudi skuter ko prije iz trgovine ne gre 50 ben vsaj nekatiri. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem vsaj za 2 ki bi te skoraj 100% prehitela _Roba_, beno :wacko: :hmm: :doze: :huh: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi se kar hecajte bi lohk nardili kako tekmovanje v tem ma na primorskem pa bi vidli kdo bi se pol smeju

Jst grem takoj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem vsaj za 2 ki bi te skoraj 100% prehitela _Roba_, beno :wacko: :hmm: :doze: :huh: .)

Jas vem za enega, ki 100% prehiti vse daleč naokoli. Jovan, kdo pa drugi :D Čeprav nisn ziher, če še ma F-15...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti tko pravis......... :unsure: , sicer pa kaj mas pa kj spedenanga da ti gre 125km/h (realnih; predvidevam da ma un tvoj kolega dokaj tocne une valje ce opravlja tehnicne preglede) odgovor na PM da ne svinjamo teme :naughty:

Melandriju je šla RS-70 po števcu 130km/h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Vi se kar hecajte bi lohk nardili kako tekmovanje v tem ma na primorskem pa bi vidli kdo bi se pol smeju :P . In tudi z valji je tisto res da ga simulirajo ma še vedno ne dovol ker tudi skuter ko prije iz trgovine ne gre 50 ben vsaj nekatiri. :)

Lahko naredimo tekomavnje brez problema :naughty: Tekomavlaci:beno,_Roba_,PSI_Hunter,_PoKaVeC^&Ironboy pa bomo vidli :naughty: :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas vem za enega, ki 100% prehiti vse daleč naokoli. Jovan, kdo pa drugi :D Čeprav nisn ziher, če še ma F-15...

Tomaz Jovan je Aerox monstera zamenjal za Runnerco od Cunga Lunge in ma zdaj vse orginal not.Cunga Lungi pa je vtrgalo batni obrocek in je za popravilo in novi kit dal okol 150k.

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko naredimo tekomavnje brez problema :naughty: Tekomavlaci:beno,_Roba_,PSI_Hunter,_PoKaVeC^&Ironboy pa bomo vidli :naughty: :) B)

Ja ce bo kksn pametn plac pridem z zipom :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!