Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

No to pa je stevec od Aeroxa z dvema gor (133kg skupaj) ni se ne z cist odprtim gasom po koroskem mostu...Aja pa stevec sem 1x do nule spravo :OK: :OK: :OK: :naughty:

PS: Slikano je z 7650 :)

:D :D Slika je takšna, kot če bi gledal reklamo za NFS Underground :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vbistvu Maribor je NFS: Scooterground :D Glede na obvoznice, štiripasovnice, ura 23:00 in nikjer nikogar. Mogoče samo kaki norc, ki podira zvočni zid s skuto... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej poleti 2004 med počitnicami , če bo kakšen skutermeeting ziher pridem, da nas bo več......pol pa lohk ea-games pošlemo majhen reklamni film (okoli vse tema, mi pa z neonkami pa ognji iz avspuhov, vsi skuterji nabildani z nitrojom...)kot idejo za igrico NFS scootergoround :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej poleti 2004 med počitnicami , če bo kakšen skutermeeting ziher pridem, da nas bo več......pol pa lohk ea-games pošlemo majhen reklamni film (okoli vse tema, mi pa z neonkami pa ognji iz avspuhov, vsi skuterji nabildani z nitrojom...)kot idejo za igrico NFS scootergoround :D :D :D :D

Ideja ni slaba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe....prave undergrounde smo mi meli vcasih med poletnimi ja....Jaz nevem kaj so si ljudje mislili ko smo se jaz,matej pa jovan skup vozli ponoci :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slaba :naughty:

mogoče bi se dalo kaj iz tega iztisnit........ajde vsi nabavmo neonke, gremo nekje si zrihtat nitro, pa lepe nalepke gor dat, pol pa še sam naše dirkanje posnet pa bo naslednje NFS ziher naš :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja!!

rajši se naučte vozit!!! :OK: :OK:

pa ite nfs vdarit!!pa bomo vidli kir ga bo obrno!! ;)

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja!!

rajši se naučte vozit!!! :OK: :OK:

pa ite nfs vdarit!!pa bomo vidli kir ga bo obrno!! ;)

:yea2: :yea2:

Par mojih sošolcev ga je že obrnil men pa n pali zarad preslabga računalnika... :cry:

And now back to the topic ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par mojih sošolcev ga je že obrnil men pa n pali zarad preslabga računalnika... :cry:

And now back to the topic ;)

Jas sn se ga pa pri enih 70 končanih stopnjah naveličal :doze: Zakaj? Ker ni noter skuterjev! Sem pa na to idejo o Scootergroundu prišo že nekje tam, ko se je izvalil NFS 2. Vbistvu nasploh primanjkuje dvokolesnih arkadnih iger. Kaj sploh mamo na izbiro, kjer se fura po prometu z motorjem? Motoracer 3? Da jih ni sram! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn se ga pa pri enih 70 končanih stopnjah naveličal :doze: Zakaj? Ker ni noter skuterjev! Sem pa na to idejo o Scootergroundu prišo že nekje tam, ko se je izvalil NFS 2. Vbistvu nasploh primanjkuje dvokolesnih arkadnih iger. Kaj sploh mamo na izbiro, kjer se fura po prometu z motorjem? Motoracer 3? Da jih ni sram! :fight2:

Ja se strinjam z tabo ... ni ene poštene igrce za ns lubitelje dvokolesnikov :BUA: Motoracer kao neki huda je pa jajc od jajca igrca ... najprej sm biv vs happy k mi jo je ratal na comp spravt k je blo enga f*** z cracki ... pol sm pa pov ure spilov pa vidu da pov k**** ni uredna :BUA:

Taglavn da je uske pov leta nowa fifa uzuni pa da so fuzbalerji happy :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolša moto igrca do sedaj je moto gp(drugi del, ko so notri tako 4 taktni kot 2 taktni motorji) za pc ne za ps2 ker je jajc za ps2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taglavn da je uske pov leta nowa fifa uzuni pa da so fuzbalerji happy :angry:

Pa jaz nevem kdo se fifo igra bemti :angry: :angry: Naj naredijo taki spil da zacnes z navadnim skuterom potem pa s ga pocasi predelujes pa druge kupujes pa friziras,tekmujes pa tak......Ne pa NBA,Fifa,Telebajski ijoooo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se celo nekaj spomnim, da sem enkrat celo na EA (Electronic Arts) pošiljal neke svoje predloge o NFS-ju na dveh kolesih, pa nisem dobil niti reklamnih sporočil nazaj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena čist neumesna: ROBA kolk gre pa teb DNA!?

Po resnici povedano nevem ker ga ze dva mesca nisem vido in vozo in nic....Drugace pa sem se evotu za rit lepo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ga mam zaj 3 dni pa sem pri 75-ti...

jest sm NFS underground dobu pred parmi tedni v četrtek zvečer, do začetka pondeljka sm ga že obrnu (večina na hard). res je pa da nism mel drugga za delat in sm cel dan presedu za računalnikom. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut špilam zdej to k je uzuni mrzzz <_< in se ne da skuto vozt

sm pa pr 103 stopnji in je ne morm narest ( :lol1: )

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no d nam zdej kle o NFS :D :D :D :OK: :OK:

MOJ SKUTERCEK GRE: 115km/h (po števcu) :kva1: :kva1: :hmm: :hmm:

drugač pa itaq APRILIA AN :blink: :hmm: :hmm: REALNIH: 100-105km/h

dost za mal norčije zganat pa d glih ne zaspis na njem :OK: :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut špilam zdej to k je uzuni mrzzz <_< in se ne da skuto vozt

sm pa pr 103 stopnji in je ne morm narest ( :lol1: )

no jst sem undergorun obrno pred dobrim tednom sam je blo večina prog na medium

sicr pa res manjka neka taka igrica k jo opisuje roba

Pa jaz nevem kdo se fifo igra bemti  Naj naredijo taki spil da zacnes z navadnim skuterom potem pa s ga pocasi predelujes pa druge kupujes pa friziras,tekmujes pa tak......Ne pa NBA,Fifa,Telebajski ijoooo 

btw: mogoče si lohk zamislite da igrate Scooterground, če si nabavite GTA Vice City pa si vzamete Vespo, počakate na temo pol pa po gasuuuu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz nevem kdo se fifo igra bemti :angry: :angry: Naj naredijo taki spil da zacnes z navadnim skuterom potem pa s ga pocasi predelujes pa druge kupujes pa friziras,tekmujes pa tak......Ne pa NBA,Fifa,Telebajski ijoooo :angry:

Jst sm že velikrat reku da mislim tako igro narest pa tut začel sm že pacat, sam sm nehu. Mal morm še preštudirat C++ pa te zadeve pa bo ;)

FIFO pa zlo velik folka špila, sploh ne moreš verjet, sam kaj k nm ni zanimiva pa bi rajš skutrčke... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!