Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

Eni tmali pravjo tko: "ja dele mi gre 101, pol če se bi še mal dol sklonu bi šlo še mal več, pol če bi mel še bl gume napupane ble, pa če bi 98 tanku, pa če bi blo brezveterje, pa če bi mel bolj glatke gume, pa če bi še kakšno kilco zgubu...pol mi gre 135km/h :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

sej oni ko to pišejo se s tem tolažjio, da bi jim šel več, če bi kakšno kilo dol zgubil, al pa če bi mel druge gume, pa da nebi blo vetra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, pol pa tvoj skuter mora it kar fajn :)

Jes loh to potrdm, da mu gre zelo fajn :devil: . Me je skor dol odpihnl :D (70kg).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja psi hunter je kr maher kar se tice skuterjev. jest mu verjamem

saj mu jas tudi vrjamem :)

da pa je maher pa tak vsi vemo, to nam je že jrk0 potrdil v njegovi zgobici o 2,8s :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja psi hunter je kr maher kar se tice skuterjev. jest mu verjamem

hvala za pohvalo, vendar bom reku raj tkole: zdej k neki vem, vem da nic ne vem.......

sam pa se enkrat hvala......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva maš to za en skuter? :kva2: :kva2:

:D :P :blink: men tud zares zanima, kr ta bi podrl obstoječi rekord v laganju števca (trenutno pripada ta sr-ki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nan sigma sport BC800 s pravilnim vnosom obsega:)

da sploh ne povem kako so vsi razocarani, ko jim zmerim hitrost :)

runner 70 gre komot v visave. po stevcu. v resnici pa nic bolj kot speedfight in vsi drugi;)

Jas nisn bil razočaran, ko si mi namero :) Skuter mi je šou realnih 100km/h (po cajgeru 110km/h) s tem, da nisem menjal fergazera in je lepo pil tiste 4l (+) :D Vbistvu sem pričakoval neko tako hitrost. Samo...... Ariete jermen..... bi pa doprineso še kakih 5-10km/h (po cajgeru 120km/h) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ce tak pogledas kolko je lino z kitom naredo km pa nic menjal ti pa mas novi kit.....pa se te vedno SF zadaj pusti zaenkrat se seveda :naughty:

Se spomniš onih maminih sinčkov iz prvega meetinga na Di-Techih? :D Dobro, sej ne vsi, ampak nekateri so se prav sklanjali nad belanco, ko so podirali zvočno bariero pri 90km/h (po njihovem cajgeru!). To je smešno gledat, ko se čisto lagodno pelješ zraven njih 80km/h (po Aeroxovem cajgeru). Pol pa samo gas pa mimo Perota, v zaveterju pa oni z APN-om :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men gre moj NRG tm okol 75km/h-REALNO. števc mi kaže pa 85km/h.:grim

@mat: teb pa kr dost laže šteuc :unsure:

NEKAj mi je čudo S kolegom "nrg" se pelama do 100 in števca isto kažeta. NWm kok mi gre z avtom mi tud laže jaz 110 ata pa vzadi 100 piči. Zaj bom še probal z trovornjakom ki imajo najbolj natančne števce. Komi čakam da vidim samo enih 80 mora 100% it. če ne ga zrežem

PA sn eni gilerci štopal ko sn mel jaz 100 not je njemu števec skor do konca prišo.

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomniš onih maminih sinčkov iz prvega meetinga na Di-Techih? :D Dobro, sej ne vsi, ampak nekateri so se prav sklanjali nad belanco, ko so podirali zvočno bariero ...

Takih je kr velik!!! -maminih sinčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, bom enkrat jakatu reku, ko bom meu cajt, pa te pokliče, pa boma šla probat

sicer pa, jz ne bom nix govoru, ker mam trenutno nastavljeno tak, da mi motor deluje kot bi mel original auspuff notr (tak fedr mam notr taveč, pa valjčke) moram dobit malossijevo tabelo fedro (taka pride zdraven nrx-a) pa upam da se bo kej poznalo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!