Skoči na vsebino

Koncna vasega motorja???


zazy

Priporočene objave

To sm napisu v temi: SKUTER vs. TOMOS

Tut js mam enga napedenanga TOMOSA-APN6.. sej je tko mal za usaka tok cajta, pa se skoda ga tok ni... 

..ma pa ful mocno kompresiji (mislm ful premocno)

leti pa tm okol 80 km/h ... po steucu kok je zdej to "realno" ne vem sam ga nism cis do konca tisu..

...ga se morm...  :devil: 

vm sporocim kok gre.. bo su frend z ZZR 250 zravn pa upam da mu bo realno kazal 

..tko da jutr grem mal probat, ne morm vec zdrzat bl k tole berm .. najraj bi su kr zdele vn.. pa GASSA !! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Končno je tut zame konc časov "50kmh" :OK:

Zdaj sem ruknil vun blokado iz variomata in mi gre micken cez 80. Po stevcu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ful leti zdaj ko je mrz ... zjutraj ko grem u solo mi do 119 km/h pokaze (z original ispuhom) ... maa ... ni hotu stevc 120 pokazat :angry: -> :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ful leti zdaj ko je mrz ... zjutraj ko grem u solo mi do 119 km/h pokaze (z original ispuhom) ... maa ... ni hotu stevc 120 pokazat :angry: -> :D

Ja, ma pozimi gre vse ko svinja hitro :D Skuter sem enkrat na avtocesti proti Mariboru dobo preko 120km/h po števcu, bil je nekje v črnem polju (rečimo 130km/h). Nikol več mi to ni uspelo. Z avtom, ko bi mogo it pa 195km/h po tovarniških nastavitvah (no, pol sem ga jas malo izteral, tako da pomoje gre zdaj 210km/h+), sem pa spet isto zimo dosego, hm nevem no, števec mi je zabilo v ono palčko za kilometre na nulo spravit. Resda je bil hrib navzdol, ampak cajger je bil na 250 :o .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ful leti zdaj ko je mrz ... zjutraj ko grem u solo mi do 119 km/h pokaze (z original ispuhom) ... maa ... ni hotu stevc 120 pokazat :angry: -> :D

Zdej pozim ko je vsaj -10 se furaš zjutrej u izobraževalno ustanovo??? Boš revmo meu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre Area 70 po števcu se prav realnih 65.

:topic: Sam ni mi jasn zakaj zakaj samo tolk ker je odblokirana. Aerox, Malaguti...grejo pa več, čeprav so iste mašine-Minarelli. Tistih 15kg teže več pomoje nima tazga vpliva. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre Area 70 po števcu se prav realnih 65.

:topic: Sam ni mi jasn zakaj zakaj samo tolk ker je odblokirana. Aerox, Malaguti...grejo pa več, čeprav so iste mašine-Minarelli. Tistih 15kg teže več pomoje nima tazga vpliva. :(

Hm, vem za enega, ki mu je Area šla 90 po števcu. Zakaj pa tebi gre samo tak malo je pa nekaj zelo čudnega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.... nevem zakva usi pravte da vm gre pozim ful hitrej k men je (k sm mu še 50cc not) polet na en določen ravnin še 80, medtem ko pozim ko je bil že zgret na delovno temp. pa samo 75. (mam digit. števc) :hmm: :? :? :? a je možn da mrzle temp. tut uplivajo na analogn števc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.... nevem zakva usi pravte da vm gre pozim ful hitrej k men je (k sm mu še 50cc not) polet na en določen ravnin še 80, medtem ko pozim ko je bil že zgret na delovno temp. pa samo 75. (mam digit. števc) :hmm: :? :? :? a je možn da mrzle temp. tut uplivajo na analogn števc?

Možno, splošno znano pa je, da je pozimi zrak hladen in zato bolj gost, kar naj bi povzročalo boljše izgorevanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vpliva že sam ne na tak način kaže enak sam cifre na zaslonu se ne premikajo tko hitr sled ostane za mal časa pr mobitelih isto sam mer še vedno enak točn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, splošno znano pa je, da je pozimi zrak hladen in zato bolj gost, kar naj bi povzročalo boljše izgorevanje :)

jst bom zdej v tem tednu spet šel mal pelat, kr me res zanima kok hitr bom???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom, ko bi mogo it pa 195km/h po tovarniških nastavitvah (no, pol sem ga jas malo izteral, tako da pomoje gre zdaj 210km/h+), sem pa spet isto zimo dosego, hm nevem no, števec mi je zabilo v ono palčko za kilometre na nulo spravit. Resda je bil hrib navzdol, ampak cajger je bil na 250 :o .)

kaksen avto pa imas da gre tok noro :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me too :D končna 95 km/h - Polini 70 kit ;)

vplivajo na analogn števc?  kako 

v števcu je spiralna vzmet iz kovine. in kovine imajo to lastnost da se ob spremembah temperatur krčijo in raztezajo. mogoče ja to tud važn :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v števcu je spiralna vzmet iz kovine. in kovine imajo to lastnost da se ob spremembah temperatur krčijo in raztezajo. mogoče ja to tud važn :hmm: :hmm: :hmm:

meybe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprašujem pa zato ker se mi zdi da vs je neki velik z 70 kitom :yea2: in sicr 46 sodeč po anketi :)

oz da te hitrosti niso prevč realne :hmm: al pa tud nevem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ti gre

okol 130 realnih..........okol 150 po stevcu............

p.s.

se mi zdi da sm to ze prej nek v tej temi pisal...............

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!