Skoči na vsebino

Iz air na h2o hlajenje???


italjet maniac

Priporočene objave

nevem kaj s tem mislis kako kje. V glavnem, dobiti mors drugo masino, katera ima vodno pumpo in "kanale" za vodo kjer voda krozi, moras pa nekam namestiti tudi hladilnik. po moje ta predelava nima smisla, imas veliko dela in posledicno tudi veliko stroskov - vseeno ce kupis vodno hlajen skuter. drgac pa poznam nekaj ljudi, ki so zip-e predelovali iz AC v LC. tam je treba zamenjat masino, nihajko od zip SP, masko od SP in pa hladilnik.

drugace se pa pridruzujem mnenju Ice-a -> cenejse prides skoz ce kupis tak skuter.

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa to narediš s stilom B) B) B) B) ...in medijsko pozornostjo...rabiš malo lesa in primerno reko...skupaj zbiješ rampo, daš noter čisto malo benza, boš dalje letel po luftu in manj vodo onesnažil...ko boš noter priletel ( v vodo mislim) bo začelo hladit

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Give us a break...kupi novo pa ne sanjaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočš iz zračnega na vodno hlajenje narest, morš skoraj pol skutera zamenjat....

Ja, pa še zlato kartico brez limita! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin Langus je neki pametnga povedov usi drugi pa neki podjebavate pa mislte kuko ste duhoviti :wacko: :BUA:

Mene tut mika da bi stalkerja na vodno predelal in me tut zanima če je kdo že delov ta poseg in kaksne so kej negove izkusne z tem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minarelli mašine je lažje predelat v H2O. Dovolj je zamenjat cilinder in pumpo namestit namesto veternice na magnetu. Pri piaggiotih pa, sicer nisem 100%, je potrebno prevrtat bloke, tako da se lahko namesti pumpo oz. njeno osovino. Ali pač enostvno zamenjaš blok.

Kam s hladilnikom pa kot vam lažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Benota, poznam enega ki je to naredu, pa vse polini evo gor, blok moreš dat or nrg-j aoziroma runnerja, problem nastane samo kam postavit hladilnik, ta moj znanec ga je dal namesto luci spredaj tako da ni bil z apo cesti

pri piaggiotih je veliko dela in denarja, minarelliji so lažji to predelavo narediš v enem popoldnevu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Benota, poznam enega ki je to naredu, pa vse polini evo gor, blok moreš dat or nrg-j aoziroma runnerja, problem nastane samo kam postavit hladilnik, ta moj znanec ga je dal namesto luci spredaj tako da ni bil z apo cesti

pri piaggiotih je veliko dela in denarja, minarelliji so lažji to predelavo narediš v enem popoldnevu.

ma ja ... velik problem je pol kam hladilnik namontirat k vodno hlajeni skutrji nimajo plastike temu prilagojene <_<

a mas mogoce kaksno slikco od tistga???

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin Langus je neki pametnga povedov usi drugi pa neki podjebavate pa mislte kuko ste duhoviti :wacko: :BUA:

Mene tut mika da bi stalkerja na vodno predelal in me tut zanima če je kdo že delov ta poseg in kaksne so kej negove izkusne z tem ...

@ beno:

o znanje in svetloba..... se bomo v prihodnosti potrudili in vam zagotovili najresnejse odgovore sploh.

....zdaj pa pejt fotra vprasat kolk to stane pa se najprej pogovarjamo po tem.

@ italjet maniac:

ce je motor (4T 500 ccm single) lahko merilo za taksno predelavo potem ti priblizno povem, da bos "noter" vtaknil malo premozenje samo zato, da se bos lahko "pederisil" okoli. ker tisto malo kar lahko dobis na moci ne odtehta casa in denarja vlozenega.

ce te ne zanima predelava in tehnicni problemi potem pusti pri miru in kupi vodno hlajenega. ce se hoces na vsak nacin periodicno ukvarjati z masino ti _toplo_ priporocam tako predelavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, iz air na h2o, bi bla najbrž predraga varianta, pomoje bi cenej pršla kaka ekstrem air izvedba...

:hmm:

in kako naj bi po tvojem mnenju zgledala "ekstrem air varianta" :hmm: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nared un lovilec zraka, pa bo bolš hladilo, saj je en že objavil sliko tle nekje :D

Jap grega si ga je naredo pa pomaga ceprav se eni od smeha jocejo....gre pa se vedno bol ko pa ditech :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap grega si ga je naredo pa pomaga ceprav se eni od smeha jocejo....gre pa se vedno bol ko pa ditech :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

To pa, ja :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!