Skoči na vsebino

Iz air na h2o hlajenje???


italjet maniac

Priporočene objave

Jap grega si ga je naredo pa pomaga ceprav se eni od smeha jocejo....gre pa se vedno bol ko pa ditech :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Saj tud brez tega dimnika gre bolj kot ditech samo ne dolgo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut mika da bi stalkerja na vodno predelal in me tut zanima če je kdo že delov ta poseg in kaksne so kej negove izkusne z tem ...

Ne vem, zakaj bi sploh predeloval na vodno. Edino, če nimaš namena nek hud kit (dirkalni, se pravi za na cesto neuporaben) vgradit noter. Drugače pa boš pridobil samo nekaj kilogramov dodatne teže, ki je na skuterju vedno odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo tega sem kot mulc hotel predelati Tomos BT50 na vodno hlajenje, ker se mi je pregreval in ribal. Pa sem šele nedolgo tega od strokovnjakov zvedel, da je bil verjetno problem v premajhni dizi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo tega sem kot mulc hotel predelati Tomos BT50 na vodno hlajenje, ker se mi je pregreval in ribal. Pa sem šele nedolgo tega od strokovnjakov zvedel, da je bil verjetno problem v premajhni dizi.

ja saj!! ;)

pač premalo je dobival zmesi benicina in zraka!! Na kolk pa si mel brušenega pa kolk bat noter?? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprov ne...je pa tut to res, da čim maš mal brušeno se ponavad pregrevajo :wacko:

ne razumem jz te tomosove logike

na štirko, k ma brzine in torej se obrati skoz menjavajo in se ne segreva tolk, dajo ventilator itd

na avtomatika (ki je meni ljubši za predelovat kot pa štirka) ki je pa avtomatik, in skoraj vedno ruži z polnimi obrati, tm dajo pa samo tisto železo velko, bognedaj da bi dali en vent!

da tomos naredi enga avtomatika z ventom, ja0 to bi bla zlata serija po mojem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!