Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Saj ni žaljivo, če kdo zagovarja svoj nivo. Morda bo koga bolj prizadelo, če bodo mački izumrli...ampak važna je tehnologija, pa čeprav uniči vse življenje na planetu. Vprašal sem le, zakaj letos ni ptičev, kam so šli...mogoče jih je pa Janša pojedel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Zakaj pa ptičev ni letos na krmilnicah...vsaj v naši okolici vsi opažajo enako? Ni več siničk, ...jih je pregnal covid ali 5G?

 

....za začetek jim je treba zrnja natrest v krmilnico. Včasih obstajajo zelo preproste a efektne rešitve. Ni treba takoj posegat po vesoljski znanosti in teorijah zarote, kar je največje "gorivo", ki poganja to temo....kjer so dejstva izjemno jasna in enostavna...so pa postala izjemno komplicirana...skoraj nadzemeljna, ker jih interpretirajo instant doktorji...Doktor Oetkerji v glavnem....ki iz instant pudinga delajo Schwardzwaldsko torto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Alla pravi:

dr.looney, se da bit malo manj žaljiva pri "odgovarjanju" na vprašanja?

 

Lej alla ko boš pred svojim pragom pometla in ostale v red spravila..... se pa spravljaj name. Jasno. Nekdo je nekje omenjal cepce. Si ga mogoče opozorila.

Nekdo je objavu direkten sovražni govor si ga opozorila. No naknadno je objavo popravil.

Ker pač ne tuliva v isti rog se boš pa posluževala istih for kot ostala dva. 

Hvala za razumevanje. 

P.S. Nikogar nisem žalila. 

Popravljeno . Popravil dr.looney
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Zakaj pa ptičev ni letos na krmilnicah...vsaj v naši okolici vsi opažajo enako? Ni več siničk, ...jih je pregnal covid ali 5G?

 

Pr nas so...a si kaj nasul...al je to una avto ne vžge...aja ni bencina...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

Tebi razlagat kaj..... bom prej zajca klarinet naučila špilat.

Kr hitr kamnito sekiro v roke, telefon pa računalnik pa v kanto zabriši.

Ja jaz si včasih želim, da bi imeli kamnite sekire...no ne glih tega...malo umirjenega tempa iz preteklosti...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Zakaj pa ptičev ni letos na krmilnicah...vsaj v naši okolici vsi opažajo enako? Ni več siničk, ...jih je pregnal covid ali 5G?

 

Tudi sam pogrešam male ptice, kot tudi večje ptice npr.: golobi, vrane, letos nisem zasledil ene jate gosi, pa sem po cele dneve zunaj.  Covid jih ni pregnal, velika verjetnost pa 5G, ki je v delovanju (uradno samo poizkusno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, kaizer said:

Tudi sam pogrešam male ptice, kot tudi večje ptice npr.: golobi, vrane, letos nisem zasledil ene jate gosi, pa sem po cele dneve zunaj.  Covid jih ni pregnal, velika verjetnost pa 5G, ki je v delovanju (uradno samo poizkusno).

Pr nas pa so cele jate Škorcev k jih nisem vidu niti za uzorc 10 let in več:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je kaizer kej takega posadil letos da ptiči ne marajo...al pa letos kej ni posadil k so maral..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

Zakaj pa ptičev ni letos na krmilnicah...vsaj v naši okolici vsi opažajo enako? Ni več siničk, ...jih je pregnal covid ali 5G?

 

morda se je sokol priselil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, vandrovec pravi:

Zakaj pa ptičev ni letos na krmilnicah...vsaj v naši okolici vsi opažajo enako? Ni več siničk, ...jih je pregnal covid ali 5G?

 

 

pred 17 urami, vandrovec pravi:

Kaj Džizus...vzrok povej, če ga veš.

 

Ne vem, menda je v luki Koper... če prodajajo 5g telefone bi že moral bit?

Morda pa jih je 5g pritegnil v Koper, ker jih je bilo pri nas OGROMNO? :hmm: Hecam se, letos so imeli dobro sezono v oljčnikih :rolleyes: Oljčna muha se je zelo namnožila, ona potem odloži ličinke na oljko, te prevrtajo plod do koščice in ker ni že dovolj škode storjene, pride še škorec in...

1390213807_koica.png.978dc66bc7b3e227d775d3babaeea062.png

Myth-Busted.png.4e2192fefa26499cbf8c3cd4304c59a0.png   :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

pomoje je kaizer kej takega posadil letos da ptiči ne marajo...al pa letos kej ni posadil k so maral..

Js ti povem da so vesoljci krivi ..... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, dr.looney pravi:

Lej alla ko boš pred svojim pragom pometla in ostale v red spravila..... se pa spravljaj name. Jasno. Nekdo je nekje omenjal cepce. Si ga mogoče opozorila.

Nekdo je objavu direkten sovražni govor si ga opozorila. No naknadno je objavo popravil.

Ker pač ne tuliva v isti rog se boš pa posluževala istih for kot ostala dva. 

Hvala za razumevanje. 

P.S. Nikogar nisem žalila. 

kwa si jo dobr zabila :P

 

pred 6 urami, Snečer pravi:

morda se je sokol priselil

kakšn sokol, zboleli so za korono, sam testirat so jih pozabli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

kwa si jo dobr zabila :P

 

kakšn sokol, zboleli so za korono, sam testirat so jih pozabli

pred par leti sem imel doma kar resne težave z vrabci, ki so na vsak način hoteli živeti v hiši ... neko popoldne je na vrt zataval mlad sokol (gnezdo imajo silosu med mobi antenami) :) in se je malo sprehodil

za nekaj časa je bil mir ...

potem so se spet pojavili na drugi strani , čez par dni so se za vedno odselili...

zadevo je uredila veverica, ki se je sprehodila po fasadi in sedaj živi pri sosedu. vsi smo ji hvaležni in ji nastavljamo orehe :) 

-----------

sem že malo offtopic, a so koristni nasveti...

imam tudi učinkovit ukrep, da sosedov pes več ne laja ponoči na terasi oz da se terase izogiba... ostali sosedje me samo hvalijo :) 

rešitve so v naravi, tudi za korono...vse se da rešit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

pred par leti sem imel doma kar resne težave z vrabci, ki so na vsak način hoteli živeti v hiši ... neko popoldne je na vrt zataval mlad sokol (gnezdo imajo silosu med mobi antenami) :) in se je malo sprehodil

za nekaj časa je bil mir ...

potem so se spet pojavili na drugi strani , čez par dni so se za vedno odselili...

zadevo je uredila veverica, ki se je sprehodila po fasadi in sedaj živi pri sosedu. vsi smo ji hvaležni in ji nastavljamo orehe :) 

-----------

sem že malo offtopic, a so koristni nasveti...

imam tudi učinkovit ukrep, da sosedov pes več ne laja ponoči na terasi oz da se terase izogiba... ostali sosedje me samo hvalijo :) 

rešitve so v naravi, tudi za korono...vse se da rešit

ja..sem prebral nasvete. Ma..edin kar me jebe so uši na češnji..ampak to je že druga muzika. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ja..sem prebral nasvete. Ma..edin kar me jebe so uši na češnji..ampak to je že druga muzika. :D

 

za pesa ti še povem, otroška vodna puška iz zasede (enojen curek)... če ga v temi zadeneš ob dveh zjutraj, da ne ve od kod je priletelo, je mir za vedno...

(minimalna represija, v bistvu "naraven" pojav, voda)

kriv je seveda lastnik, ampak če sam ne zna zdresirati, mu pač drugi "pomagamo"

sedaj se pes vzorno obnaša

ne delujejo štosi iz Šepetalca psov, tisto je samo na TV, ker ko kamere ugasnejo, se šele začne vzgoja

@Alla kaj praviš?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

za pesa ti še povem, otroška vodna puška iz zasede (enojen curek)... če ga v temi zadeneš ob dveh zjutraj, da ne ve od kod je priletelo, je mir za vedno...

(minimalna represija, v bistvu "naraven" pojav, voda)

kriv je seveda lastnik, ampak če sam ne zna zdresirati, mu pač drugi "pomagamo"

sedaj se pes vzorno obnaša

ne delujejo štosi iz Šepetalca psov, tisto je samo na TV, ker ko kamere ugasnejo, se šele začne vzgoja

@Alla kaj praviš?

A k vam domou sploh še kdo pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

za pesa ti še povem, otroška vodna puška iz zasede (enojen curek)... če ga v temi zadeneš ob dveh zjutraj, da ne ve od kod je priletelo, je mir za vedno...

(minimalna represija, v bistvu "naraven" pojav, voda)

kriv je seveda lastnik, ampak če sam ne zna zdresirati, mu pač drugi "pomagamo"

sedaj se pes vzorno obnaša

ne delujejo štosi iz Šepetalca psov, tisto je samo na TV, ker ko kamere ugasnejo, se šele začne vzgoja

@Alla kaj praviš?

pes? Nimam problemov s psi, nisem šepetalec sem alfa samec, pa se mi noben nič ne upa--nekateri so poskusili tudi soočenje. Se je slabo končalo za njih, pa za lastnika. Pes itak nima (pri nas je selo, pa kr spuščajo mrcine idi srat) kaj delat v mestu brez povodca.

Aja..tista puška, prot mačkam, ki se gonijo pa cvilijo ne pomaga..preverjeno :P

 

Pravkar, VS800 pravi:

A k vam domou sploh še kdo pride?

bolhe pa uši :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

pes? Nimam problemov s psi, nisem šepetalec sem alfa samec, pa se mi noben nič ne upa--nekateri so poskusili tudi soočenje. Se je slabo končalo za njih, pa za lastnika. Pes itak nima (pri nas je selo, pa kr spuščajo mrcine idi srat) kaj delat v mestu brez povodca.

Aja..tista puška, prot mačkam, ki se gonijo pa cvilijo ne pomaga..preverjeno :P

 

bolhe pa uši :P

 

Za mačke imaš psa :) če ne opravlja svojega dela, ga daj v tečaj ... samo ne na darsov.

 

pred 7 minutami, VS800 pravi:

A k vam domou sploh še kdo pride?

zdaj sploh od marca, pa tudi sicer smo asocialni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je problem? Mačke tam kjer ne bi smele bit?

Vem za učinkovito rešitev

Za listne uši na češnji pa .... odvisno kolk velika je češnja, da se vidi ktero metodo uporabit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka Koper že nekaj mesecev testira 5 G.

Delam v Intereuropi, ki je v njeni neposredni bližini, pa mimo naših oken ni še niti en ptič padel.

Kar lepo veselo žvrgolijo po okoliških drevesih in strehah ☺.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Kje je problem? Mačke tam kjer ne bi smele bit?

Vem za učinkovito rešitev

Za listne uši na češnji pa .... odvisno kolk velika je češnja, da se vidi ktero metodo uporabit....

za ćešnjo vem pa nočem škropi, nisem bric :P

ps. ko se mačka goni (ponoči) jo lahko z zračno puško pokneš, pa bo samo na trenutke bolj glasna (tisti moment ko jo zadaneš) drgač pa ne trzne

Malinovca pa ne bom za ta namen nabavljal, čeprav mi je hudo kjut.

 

pred 17 minutami, Snečer pravi:

Za mačke imaš psa :) če ne opravlja svojega dela, ga daj v tečaj ... samo ne na darsov.

 

 

je bil na tečajo...pa zna kot tisti na DARSu, samo še vprašat: a pasulj bo? :P

(s klobaso itak)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mačke: če ima stalno pot po kateri prihaja....namažeš kakšno travno bilko z malo lepila za podgane. Če ga dobi malo na dlako, ji ne škodi, živcira jo pa na smrt in definitivno te poti ne bo več uporabila.

Proti ušem palijo pa tudi "domači zvarki", sam odvisno kako veliko je drevo

pa...uši ponavadi zanesejo gor mravlje. Pomaga tudi širok trak obojestranskega lepilnega traku na deblu, da mravlje ne morejo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Luka Koper že nekaj mesecev testira 5 G.

Delam v Intereuropi, ki je v njeni neposredni bližini, pa mimo naših oken ni še niti en ptič padel.

Kar lepo veselo žvrgolijo po okoliških drevesih in strehah ☺.

ptič ne, kako si pa ti? Čudne misli? Zaprtost? Tresenje glave? Samogovor in pogovor s psi?

Aha, sm vedu, da je nekaj..tut name vpliva 5g, nekam dost se s psom pogovarjam. Zadnje čase ga skos neki na sprehod silim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!