Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Ti čist verjamem.......

Namreč......lahko se ti zgodi, da bi v vseh teh besedah našla celo kakšno resnico.

Veš.....dejstvo je, da nekdo ki pri tvojih letih ni sposoben vzpostaviti veze, jo gojiti in deliti..........ima po mojem hude probleme. Naravnost grozljivo se mi zdi dejstvo, da postane želja po partnerju samo še vzrok........za večletno jamranje in cviljenje na nekem motorističnem forumu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry....sam men je to popolnoma bolano!!!

Pa sončka :winkiss:

Klimbri je padla opeka na glavo in je končno spisal eno modro.

p.s.: klimbra, zvrcnem še danes - vceraj si klical, ko sem tekala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak :mellow:

jest pač stresam briljantne money-making ideje iz rokava tud opolnoči.

me je treba ponucat..pa zmotit - če se le da, sredi nekega drugega money-making opravka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svet je krut in motoristke so zares epsko tragične ikone :cry: ...ampak "sej bo". Ko bo spomladi kresenil motor, bodo vsi življenjsko pomembni problemi prestavljeni na jesen :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svet je krut in motoristke so zares epsko tragične ikone :cry: ...ampak "sej bo". Ko bo spomladi kresenil motor, bodo vsi življenjsko pomembni problemi prestavljeni na jesen :afro1:

i agree!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se počasi svetlika nekje na obzorju in ljudi ščemi.

Pa so se spet fino razplamtele debate in debatice o prometni varnosti. Pa kdo ima prav in kdo ne in zakaj in ..spet kdo ima bolj prav kot nekdo drug..in zakaj je tisti nekdo drug v bistvu bedak, ker nima tako zelo prav kot..

Bolj trmastih, trdoglavih in agresivnih zagovornikov prometne varnosti kot jih premore MS zagotovo ne premore noben spletni forum.

Vsa pregovarjanja in argumentiranja v preteklih letih niso prepričala nikogar, ki ni hotel biti prepričan..zato gruntam…si ga kdo od "takultiviranih voznikov" med pregovarjanjem "drgnilcev kolen" drka pod mizo, da mu je to še vedno v tak užitek?

:unsure:

kaj koristnega bi znal človek storit kot fizikalec na maksijevi delavnici... ali še komu zdi da je forumsko podrkavanje bolj koristno?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koristnost sodi v kolekcijo izumrlih vrednot. Dandanes se bolj ceni to, da sosedu prevrneš kontejner, odlomiš drog za zastavo in mu prav korenjaško poščiješ jagode B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi tisti, ki ste navsezgodaj tečni, zoprni in popadljivi brez resenega razloga, se za vsesplošno dobrobit zaklenite za 14 dni v kevder in pustite ostale živet...nikakor pa ne pošiljajte naokoli popadljivih, tečnih, zoprnih službenh mailov samo zato, ker se vam "zdi", da neki ne štima in je nekdo drug kriv, da ste (li)mone - ponedeljkovi začetki delavnika so že sami po sebi en klinac od dneva in če se ja vaš začel bedno, se ne boste nič bolje počutili, če dodatno zjebete še mojega (ker vam ne bo uspelo) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa, dost, slabe volje - glede na, bullettprooff 'nastop'???

kaj koristnega bi znal človek storit kot fizikalec na maksijevi delavnici... ali še komu zdi da je forumsko podrkavanje bolj koristno?

kaj bi, le, bilo, če debata, o varnosti, zamre in izginne? na varnost bi se, komplet - pozabilo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAKKKKK :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Enostavno ne zmorem več gledat teh pocukranih bizarnosti na MS.

Pokam kamorkoli.....kjer mi ne bo nihče več ogrožal zdravja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAKKKKK :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Enostavno ne zmorem več gledat teh pocukranih bizarnosti na MS.

Pokam kamorkoli.....kjer mi ne bo nihče več ogrožal zdravja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj te kdo drži privezanega pred računalnikom in ti je v oči vžigalice namestil ter ti veke na obrvi prilepil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihihiiiiii......kok si cukrčkana, k me povabčkaš tkole na hitr, na kufetkota...hihihiiii......ampak, mi je tko hudočkano, k ne morem prletkat.........smrk,smrk

Morm začet kuhcat.....d moji požeruščki ne boji lačkani.......k jih pol želodčkoti bubkajo.

A se lahko za kak drugi sončkasti danček zmenkava?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj lahko ljudi, pri katerih se da zlepa nekaj zmenit in sklenit komprosmis, preštejem na prste ene roke?

in zakaj je pri vseh ostalih treba najprej ratat tečen in zoprn, da se kej premakne?

tistim prvim neizmerno hvala :love1: ..se oddolžim ob prvi priliki, ko bom lahko koristno "kontribuirala" vaši eksistenci.

tistim drugim pa :glare: klinc vas gleda.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično...koncetracija zadnje dva dni niha med 0 in -1

zelo produktivno :krneki:

napredujem

prej je bila samo 0 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!