Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Alora :)

Ugotovitev dneva (hkrati je ugotovitev nominirana tudi v kategoriji za ugotovitev leta, desetletja in ere) se glasi: »moški so prasci«

Taki brez primere.

Zakaj?

Ker pač so.

Ker prasci nikoli ne pokličejo, puščajo svoje usrane štumfe na tleh po teden dni, ker pustijo wc dilo dvignjeno in ker …vedno požrejo vse kar je v hladilniku in potem vanj vrnejo prazno embalažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanje ugotovitve dneva, tedna, meseca......

Ženske s(m)o boge reve, ker moramo to prenašat, jih pedenat, pospravljat za njimi.....

Travmiramo pa itaq vedno. Ko s(m)o samske in ko s(m)o v vezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

true..in samo samske smo lahko zveste same sebi in svojemu bistvu, ker nas sicer Prasci zatirajo v našem razcvetu in rasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

true..in samo samske smo lahko zveste same sebi in svojemu bistvu, ker nas sicer Prasci zatirajo v našem razcvetu in rasti.

aja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tako se baje glasi ugotovitev stoletja :naughty:

jorz truli jo bo pač bojkotirala, ker ni gladka in je teslo od babe (al kako je že bilo rečeno nekje?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovitev: ženske zgornje ugotovitve se nanšajo na tipe, ki so cel "life" bili

odvisni od svojih mamic :P .

Sklep ugotovitve: ženske so "suckerke" na pussy moške :xx:

Poln kufer imam vsega, pa ga ne morem zapret, pa zabrisat proč :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora :)

Ugotovitev dneva (hkrati je ugotovitev nominirana tudi v kategoriji za ugotovitev leta, desetletja in ere) se glasi: »moški so prasci«

Taki brez primere.

Zakaj?

Ker pač so.

Ker prasci nikoli ne pokličejo, puščajo svoje usrane štumfe na tleh po teden dni, ker pustijo wc dilo dvignjeno in ker …vedno požrejo vse kar je v hladilniku in potem vanj vrnejo prazno embalažo.

To so bolj šlevasti prasci.

Tapravi prasci in vepri pa:

- pokličemo z žvižgom ali še bolje z riganjem

- pustimo, da nam štumfe sezujejo babe in gorje, če jih pol ne odnesejo

- če wc dila ni dvignjena, jo pač poščijemo

- si pustimo futr servirat na kavču pred TVjem

- ko pride baba pospravit prazne piksne od pira, jo odobravajoče pošlatamo po riti in gledamo fuzbal naprej

Babe nas imajo pa rade, ker s srcem opravljamo svoje veprovske dolžnosti. Ko je fuzbala konec, afkors B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bolj šlevasti prasci.

Tapravi prasci in vepri pa:

- pokličemo z žvižgom ali še bolje z riganjem

- pustimo, da nam štumfe sezujejo babe in gorje, če jih pol ne odnesejo

- če wc dila ni dvignjena, jo pač poščijemo

- si pustimo futr servirat na kavču pred TVjem

- ko pride baba pospravit prazne piksne od pira, jo odobravajoče pošlatamo po riti in gledamo fuzbal naprej

Babe nas imajo pa rade, ker s srcem opravljamo svoje veprovske dolžnosti. Ko je fuzbala konec, afkors B)

To so pravi prasci... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ... téma, ki naj hodi prosto pot.

Hodim prosto pot.

Nekdo me skuša pritegniti na vse mogoče načine in ... zaljubim se.

Mladost je dobro sito za vse obstranske učinke, ki moškega in žensko prekategorizirajo v živalske primerke.

Pernato kokodajsje ter lihoprste kopitarje ali pa zgolj domače prašičke.

Leta minevajo in zunanja podoba se vedno bolj približuje tistemu smešnemu približku, ki dva človečka potisne na pot, obzidano zgolj z opeko iz zdolgočasene glinene ilovice.

Potem pa pride ONA ... Mačka. Ponavadi se domači prašiček spremeni v divjega vepra, pernato kokodajsje pa v posušen kljun in - ne vedno! - v ostro popiljene kremplje.

Vse skupaj razsodi vrhovna, samooklicana inteligenca, ki deluje po sistemu Quot licet Jovi, non licet bovi - ter razsuje še tisto malo dostojanstva, ki sta ga uspela ohraniti. Med seboj, da.

Oink, oink, kokodak, kokodak.

Vendar ... največji dosežek, ki navdaja s ponosom, je osvoboditev.

Osvoboditev od vseh zunanjih pljuskov ter pametovanj, predvsem pa od cestarjev, ki se čutijo edini sposobni ter poklicani tlakovati - MOJO pot.

Sama to zelo dobro znam, tlakovati svojo pot ... in res sem sama. Pogosto osamljena, vendar osvobojena tujih prepričanj ter brez luknje v glavi, kamor skozi lijak doteka kloaka od drugih, meni le po živalski vrsti podobnih primerkov.

In tako osvobojeno tlakovana pot zna skozi tisto lepo v življenju popeljati tudi kakšnega prašička, ne da bi ga že v prvem ovinku videla zgolj kot dobro prepečenega odojka ali pa razklobasanega pujsa.

Hodim prosto pot.

(P.S.: Zdi se mi, da meni kremplji niso nikoli zrasli. Zdi se mi, da bi mi morali ... :unsure: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

and mr. hatori steals the day..again :)

p.s.: kremplji niso življenjska nuja

Nikakor ne, so pa navidezna prednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase mi hočejo nekateri vztrajno nakazovati, da so pametnejši, bolj inteligentni, spretni, ipd, od mene. Res me BK ali so, ali niso. Te stvari naj dokazujejo pred pooblaščenimi osebami, ki jih ocenjujejo in/ali jim priznajo določene sposobnosti oziroma spretnosti, ne pa pred mano.

Že samo življenje je lahko zelo kruto, polno nepredvidenih situacij, lahko pa ti ga nekdo še bolj krutega naredi. Ko bi res vsak pred svojim pragom počistil svinjarijo, bi je bilo precej manj na svetu.

Laži, prevar, podtikanj, obrekovanj, zavajanj in zavisti, ki sem jih občutil na lastni koži, počasi načenja tudi ponavadi zelo racionalnega človeka. Toda, še vedno sem in ostal bom enak, kot sem bil pred leti. Sicer pa, čas bo slej ko prej pokazal svoje zobe vsem.

Danes mlad, jutri star; zdaj bogat, jutri berač; danes živ, jutri mrtev. Življenjski krog je za vse enak.

p.s. Prosim, da ne komentirate in replicirate temu postu.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...kje smo ostali? :unsure:

aha...šizofrenija in paranoja sta fajn kolegici... :rolleyes:

nekomu je bilo spet dolgčas..

nekdo drug je spet nekreativen..

nekdo tretji je spet šlampast...

nekdočetrti še vedno ne ve kje se ga drži glava...

nekdopeti spet nekaj štrika...

nekdo šesti...pa ne vem več kam se je zavleku...

glavno da dogaja :)

sam mene (+3) pustite na miru :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva dognanja...

to je vse iz moje strani ker drugo bo itak narobe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!