Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

sej..ne pa kr nekej :whistle:

Še dobro, da ti pišeš cele romane :krneki:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prosim, če me pustite na miru vsi, razen tistih v katere se osebno vtaknem in tisti, ki mate moj seal of approval. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, če me pustite na miru vsi, razen tistih v katere se osebno vtaknem in tisti, ki mate moj seal of approval. :angry:

jaz bi isto prosil :closedeyes: :headbang: ne leti nate nagaya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, če me pustite na miru vsi, razen tistih v katere se osebno vtaknem in tisti, ki mate moj seal of approval. :angry:

Pa misliš, da tebi pa vsi dovolijo, da se v njih vtikaš? Kaj pa če drugim tudi ne paše, da se ti vanje vtikaš? Vsaj po postih nekaterih sodeč, jim ne paše. Ti si nekam razvajeno dete. Vse bi moralo biti po tvoje. In svoje žrtve bi si sama iskala. Saj imaš prav. Nihče ni rad žrtev.

Če smatraš ta post vtikanje vate, povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa misliš, da tebi pa vsi dovolijo, da se v njih vtikaš? Kaj pa če drugim tudi ne paše, da se ti vanje vtikaš? Vsaj po postih nekaterih sodeč, jim ne paše. Ti si nekam razvajeno dete. Vse bi moralo biti po tvoje. In svoje žrtve bi si sama iskala. Saj imaš prav. Nihče ni rad žrtev.

Če smatraš ta post vtikanje vate, povej.

srce mi krvavi...res.. :fredy:

spploh zato ker bi res moralo biti vse po moje, pa vraga ni..čeprav imam vedno prav.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srce mi krvavi...res.. :fredy:

Zakaj si ga pa briješ? Naj bo pač lepo kosmato, kot ti ga je Mati Narava podelila B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srce mi krvavi...res.. :fredy:

spploh zato ker bi res moralo biti vse po moje, pa vraga ni..čeprav imam vedno prav.

Vem, da imaš prav. Se je pa včasih bolje ugrizniti v jezik in komu pustiti tudi njegov neprav. Sploh, če sam zaradi tega nimaš nobene škode.

Tudi moje. Direkt v žile. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si ga pa briješ? Naj bo pač lepo kosmato, kot ti ga je Mati Narava podelila B)

puščam rast od tega trenutka dalje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norija na kubik, adijo pamet. :headbang:

Še dobro, da mam od včeraj dovolj dobre volje, da se bo kot kaže dalo današnji dan preživet. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!