Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

nekaj ne štima..ni mraza, psi pridni, (tatečna) kelnarca nasmejana, kava odlična, šefa ni in sodelavci prijazni... :unsure:

Pridem jst za šefa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima RučiGaj preveč časa, da se z rolami ukvarja? Slava mu :evilgrin:

Onaj Koju Ruši Gaj nima nikol preveč cajta, kvečjemu premalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima RučiGaj preveč časa, da se z rolami ukvarja? Slava mu :evilgrin:

ručigaj ima vedno preveč časa pa vendar mu nikoli* ne znese naredit zadev pravočasno...

.

.

.

* as in never ever sploh nikol dokler hell ne frizne do zadnjega kotička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino bi bilo met tajnico, ki bi naredila obračune namesto mene...fino bi bilo met fiksen cenik...fino bi bilo če bi vsi dosegali enako kvaliteten nivo s svojimi izdelki...fino bi bilo če bi se vsi držali rokov...

fino bi bilo če nekateri ne bi delali stvari preko kurca...

in fino bi bilo, če bi bili konec aprila...recimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi se je kompletno zmešalo!

Preskočila bi čas daril?

o ja :D ....če bi se le dalo...pa RD in dan žena tudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, jaz pa ne :D

Imam rada darilca.

In ravno danes sem dobila po mailu mušter pisma za Dedka mraza :rolleyes:

Samo na prazna mesta moram napisat svoje želje :rolleyes:

mnja... :rolleyes:

ampak trenutna sezona pa kljub temu saks...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tole je moja najljubša tema :)

evo izliv kvazi modrostniških masturbacij. (ker je Kruse že dolgo odsoten in nihče ne skrbi za dovoljšno zalogo nebuloz) :doze:

ves kaj je grow up?

grow up je malo manj egoizma, malo več objektivnega pogleda na to kaj se dogaja, manj zagledanosti vase in več zelje po življenju tudi ce to življenje ne to tako kot si si ga narisal pri 13ih, manj apatičnosti ob neuspelih življenjskih projektih kot je šus pri kontolki iz zgodovine, več sprejemanja in soočanja s situacijo ter poizkus reševanja dane situacije in manj sanjanja kako bi lahko bilo in kako grd je cel svet in vsi okoli nas ker naše življenje ni risanka narisala s ciklamno barvico...

sanje naj bodo tam kjer pozitivno vplivajo na nas, ne pa nas tlačijo v naši existenci. In če poba pravi, da ne ve kaj na drugega dela, kot da se čoha po jajcih je to več kot očitno zelo mizerna existenca...

ljudje sanjajo na napačnih mestih in imajo v sebi premalo poguma in energije, ko bi bilo treba uresničit sanje, ki bi jim pomagale h boljšem obstoju (pa naj gre za duhovno, materialno ali kakršnokoli drugo dobrobit).......potem jih zatrejo in gredo sanjat na drugo področje kjer uresničitev sanj ni odvisna od njih in tako imajo krasen izgovor - zakaj Slovenci smo od vedno narod mučenikov

Mati!

Kave!!!! :fredy:

Trpim!

Nimam denarja da bi si lahko privoščila vikend na gorenjskem kjer bi lahko v miru in tišini duhovno rasla.. Resnično trpim

Ne slišim sočustvovanja...

Slišim pa, da je lahko nekdo, ki ima za seboj ljubezensko zveze zgolj srečen, da je sploh imel priliko do nje in da je lahko zadovoljen, da je ljubil in bil ljubljen. Če temu ni bilo tako, pa je lahko samo srečen da se je končala....

In če bo ob razhajanjih poudarek zgolj na trpljenju, potem bodo lepi trenutki sli v pozabo in vse skupaj bo postala temna, morbidna težka gmota, ki bo z leti samo se rastla...

Poleg tega se posameznik iz taksnih ali drugačnih razmerij lahko nauči čudovite stvari, če ni pretirano egocentrično usmerjen, pač pa zna svoj pogled obrniti tudi v druge. razhajanje je del življenja. Tako kot je odšla deklica, bodo sli starši, prijatelji, materialne dobrine in ostala navlaka. Vse kar ostaja so izkušnje, ki pomagajo tvoriti našo osebnost in katere jih lahko eventualno predamo naprej ter upamo, da bomo s tem naredili dobro.

Pestovanje bolečine, njeno razvlačevanje in vlačenje naokoli zgolj krni človeka. Vsekakor ni poanta v zatiranju in ne kazanju trpljenja - a gre za to, da se vse prepogosto narobe soočamo s problemi in smo preleni, da bi se s situacijo soočili in jo kreativno rešili.

Nihče ni iz kamna...samo eni so pa res prave spužve (nihče konkreten v mislih ker gre za splošno debato)

Epilog: Vi mate svojo normalnost, mi pa svojo. Naša je boljša, večja, lepša in bolj perspektivna, pa bolj se sveti. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ker je Kruse že dolgo odsoten in nihče ne skrbi za dovoljšno zalogo nebuloz) :doze:

Res hvala, ker mojim izpadom pravis nebuloze.

In res je, da sem bil odsoten. Malo so me blokirali, malo sem imel pa polhen kurac idiotov, ki non stop trabencljajo eno in isto.

In danes mi je kar malo zal, da sem odkril, da nisem vec blokiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse se vrača z EI treninga in obvlada lekcijo Kako biti užaljen :winkiss:

...gremo delat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te lohk nazaj zablokiramo :naughty:

drgač pa bo fajn spet kej tvojga prebrat,smo te kr pogrešali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!