Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

No, evo mene, It's so calleed Killers, this one!

Pizda, a se ne bos nehal srat?

O, lej ogabo. A te gledam? A ti vidim v oci. Vem , kdo si!

Hahahhahahhha.........

See the blood begins to flow......

Pizda, s polomljenimi rogovi se mi upas srat! Jajca pa imas! Aja, nimas jih. ker sem ti jih uitrgal!

Sem prit. Ne upas, svinja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne grem nekam, pa recem: Sfukal se mi je! Dost mi je! Dost mam tega sranja!

Ceprav mi je tale ideja z drekom vedno bolj vsec. A ves, kako bi gledal, ko bi prisel nekam namazan? A bi me vrgl vn? Pomoje da bi me. Kaj pa ce bi se enmu na glavo usrou?

A misls, da bi me se gledal? Al bi me en koncno meu pouhn kurac, pa bi mi dal noz med rebra? Al pa vsaj metek u celo?

Sej sploh ne vem, ker dan je dons. Aja, torek. Pol pa kul. Baje, da morm it u sluzbo. Ceprou sploh ne vem, zakaj. Zakaj? Zato, da bom placu poloznice? Ma dej ne seri.... A temu ti reces lajf?

Aja, se neki sm hotu rect. Pa ne bom. Zdejle. Bom neki druzga reku... A si vidu kri? Kako sprica iz zile? Nisi? Zakaj pa ne?

Kje si bil? Zakaj si me pustil samega? Sej ves, da me je strah teme. Aja, ni me. Cesa me je pa pol strah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če preveč serjete...

premalo pa tudi ni dobro...

Normalno je izločati blato od trikrat na dan do trikrat na teden, odvisno je predvsem od prehrane, ki vpliva na trdoto in količino blata. Moški iztrebljajo pogosteje kot ženske in mladi pogosteje kot starejši. Ritem iztrebljanja ni stalen in se spreminja glede na okoliščine, kot so, denimo, prehrana, vnos tekočine, menstruacijski ciklus, razpoloženje in potovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sit, ne najdem nobene teme s sozalji vec.

Ma ne....Sej se mi ne da vec brat tistih 1000000 R.est I.n P.eaces postov. In moji kopi/pejst tud niso vec zanimivi.

Sozalje vsem, ki sto ga poznali? Ma dej ne seri. Mogoce mu je pa kdo privoscil, da se je fentou....

Sozalje duzini? Mogoce je bil pa crna ovca v familji. Pa so si vsi oddahnili, da ga ni vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri bodo mogoce celo razumeli.

Kako dogajanje v nekem virtualnem svetu vpliva na stvari in ljudi v cisto drugem iluzijskem (iluzoricnem?) svetu?

Kako spoznas clovekov karakter?

Po tem, kaksne oslarije blebeta prav gotovo ne. Fasade, maske, varljive samopredstave... Najvecji hec je, ko opazujes nekoga, ki res verjame, da je on vloga, ki jo igra.

Malo provokacij, malo manipulacij, par izzivov, malo skusnjav...in cakas reakcije. Ali manjko le teh. Leta skrivanja za besedami se lahko podrejo v nekaj trenutkih.

Ali pa, kako je lahko nekomu podtakniti kaksno misel. In ga imas pod kontrolo. Subjekt se sam ne ve, kaj se dogaja, ti pa samo analiziras.

Vcasih me samo cudi, kako malo je potrebno, da ti zanika vse, kar je govoril, da potepta svoje obljube in s tem samega sebe. Ti razkrije, da so prepricanja samo poza. In bravo, taksnemu osebku se vedno uspe ohraniti lepo fasado pred gnojiscem. V najboljsem primeru ugotovi, da nekaj ne "stima", ampak spet samo prekriva smrad, namesto da bi pocistil gnojisce . Ampak smrad se siri, tega se pa ne da skriti. Sicer pa logicno, mozgani izklopijo drazljaj, ki traja dlje casa, tako da samega sebe ne zavohas, ostali pa itaq gledajo samo fasado.

Izjeme? So. Kot pri vsakem pravilu. Redke kot sneg v Đohanesburgu.

Poslusaj, kaj ti govorim in ne glej, kaj delam!

To je kar prelahko. Jaz se samo smejem!

Niti sanja se vam ne, koliko materiala sem dobil.

Level up!

Hvala, ker ste bili moji poskusni zajcki in laboratorijske podgane.

BANZAI! Hehe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"...Beaten fallen angel but I've risen again

And the power is inside me, I've decided to pray

As I wait for Armageddon and it's coming my way

It's an honour to be chosen and I wait for the day...."

Ne me klicati ob pol osmih zjutraj. Ker takrat me ni. Nisem v sluzbi. Za ta kurcevi svet ne obstajam.

Sem drugje.

In pridem, ko pridem.

Aha, no seveda lahko probas. Mogoce ti pa rata.

Ommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo kdaj dobil občutek da se mora človek opravičevat če po treh mesecih prekladanja po bolnicah, intenzivnih negah in kontrolah pride na parkirišče in se po njem ne vozi?

+ nekdo mu očita berglje :eek:

+ pride nekoga po dolgem času pogledat in pozdravit ...a vraga ne gre brez kokodakanja v ozadju :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!