Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

ali se boš čez teden dni spet spotaknil ob kak namišljen obstacle, ker ti bo dolgčas? :yawn:
Zna biti tako. Ali pa tudi ne.

Ker me prepucavanja, kdo ima vecjega, hitrejsega, etc.... vedno bolj dolgocasijo. Ker mi to ni vec noben izziv. In zato bo tudi mojih izz(l)ivov vedno manj. In tudi zato, ker sem si jih deloma poiskal drugje, deloma jih pa se iscem.

Zakaj sprašuješ in razlagaš, če veš da me ne zanima?
Kdo pravi, da sprasujem tebe? In kdo pravi, da odgovarjam tebi?

Mogoce je to samo osebnostna deformacija? Sem se navadil pogovarjati sam s sabo? Mogoce zapisujem, kaj one v drugem agregatnem stanju razmislja, pa da kasneje preberem, kaj se je v moji glavi dogajalo? Konec koncev je to tudi moja glava. Moja posoda. Moje igrisce. In vcasih me zanima, kaj drugi delajo in kako ravnajo z "mojim domom", ko me ni.

Mogoce samo preverjam, ce moje trditve drzijo vodo? Mogoce pa dajem komu priloznost, da me ujame na lazi? Ali pa da mi dokaze, da se motim?

Mogoce mi je pa to kanal za komunikacijo s svetom, ljudmi.... bogom, ce je komu to bolj vsec.

Ker itaq je vse povezano.

Recimo, en primer, ce bo kaj bolj jasno. Vceraj 20 do treh napisem eno oslarijo. "Kao" za Nagayo. Ob treh greva s sodelavcem na kavo in 50 metrov od izhoda iz firme nama pride nasproti bjonda z velikimi joski. Okej, niso bile tako velike. So bile pa opazne. (mogoce zaradi podlozenega modrca, ampak nima veze. In seveda je imela oci skrite za soncnimi ocali.) Prazaprav je bil zame najbolj opazen bel napis na crni majici (joski so bili dodana vrednost):

CREEP

Meni je bilo smesno. Evo, za bedastoco na MSju sem dobil odgovor po nekem drugem kanalu. In grem staviti, da tista bejba ni se nikoli slisala za MS.

Vcasih je bilo samo v okviru MSja.

In vedno bolj opazam taksne povezave. Nekje (se) nekaj vprasam (ali pa vprasa nekdo drugi isto stvar, ki zanima tudi mene) in nekje drugje se vrne odgovor. Po televiziji, radiu, preko kaksnih ljudi, ki se med seboj ne poznajo....

Tale odgovor je bil hiter. Vcasih pa traja leta. Ze pozabim vprasanje. Vcasih me odgovor spet spomni nanj.

Hja, koscki se zacnejo ujemati. V eno samo veliko sestavljanko. V eno samo sliko. In ce kaksen koscek na videz nikamor ne pase... ko se spremenijo dolocene okoliscine (ali pa jaz, moje ravnanje ali nacin razmisljanja) pade sam na svoje mesto.

Je pa res, da je vcasih en sam "overload" ali "overhead". Kup praznih informacij, ki bezijo mimo mene. Z namenom, seveda. Ki se spet pokaze prej ali slej. In takrat se tudi tiste prazne informacije izkazejo kot nekaj popolnoma drugega.

In vedno bolj brezvezno je praznjenje zaradi samega praznjenja. Mora biti nekje se nek globlji smisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pravi, da sprasujem tebe? In kdo pravi, da odgovarjam tebi?

ker me poimensko omenjaš...zgolj in samo zato. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ne. Se mi zdi.

Tvoj citat mi je bil izhodiscna tocka (opora, ce hoces) za nadaljne ... razpredanje, bolnikovanje .... (si lahko vsak izbere primeren izraz, za tisto kar je sledilo).

In grem prosto pot. Domov. Za dons sn si zasluzu svoj gnar. In jutri je nov dan, poln elana, poln kodnega (mesarskega) klanja, novih delovnih zmag in pitja krvi.

Ce bi bil Svarci, bi mogoce rekel se Hasta la vista, bejbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bom dodal na seznam.

Ampak.... Poimensko... kar sem na brzino nasel:

The GNU MP Bignum Library (Berkeley MP compatible functions. Externally supported: High-level floating-point... )

Member(s) of Parliament

SA-MP (San Andreas Multiplayer)...

You can subscribe to the Minimum Profit mailing list by writing to mp-subscribe@lists.triptico.com...

Rave-MP flash and hard disk based MP3 digital....

www.mp.com/

Examination Results in Madhya Pradesh - MP Board, VYAPAM

MP lighting, All rights reserved...

QuickCam Orbit MP features motorized pan and tilt for intelligent...

...more information about Monty Python than anyone could...

www.mp.se/

Welcome to MP Biomedicals...

MP generates a textual report indicating errors in the metadata, ...

Military Police

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ko gumb od gat...

kje so moji angelčki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mille seveda B)

Mile Ačimović nikamor ne gre... ima zamorjeno mašino

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihtica se je po daljšem in tehtnem razmisleku odločil da hoče ta novo APRILIJO :kva2:

Mille seveda B)

tadruga "brihta" pravi :

"kupi raje Tuona!"

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta skozi Slovensko Bistrico je zaprta za ves promet zaradi izrednega dogodka? Sumim da ima PERVY prste vmes :krneki:

:D

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: Jvljajo.....da neznana oseba štrajka sredi ceste z gajbo zlatoroga v naročju.......in baje ni sam.....tukaj se mi pojavlja vsaj še en osebek.......moj prijatel po piwu.........al pa Zdrawc.....ta z lahkoto celo cesto sam zapre :OK: :OK: :OK: :OK: :naughty: :naughty: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že spet. B) Steierlande, dežela mojih sanj...

tudi moja je..... bila........ sedaj je pa resničnost, pa je še lepša kot v sanjah.....

samo zakaj je bila pa danes cesta zaprta v Bistrici pa ne vem.......... :hmm: kec? :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In smo prisli. Kamor se muhe ne grejo pes.

A ves, ker film sem si zelel danes ogledati? The Passion of the Christ. In kaj se je zgodilo? Po parih minutah zmrzne racunalnik. Ne dela. Resetiram (kar je po mojem mnenju najpomembnejsi izum racunalnistva. Zlati gumb spectruma.) Probam skopirati na disk. Ne spila....Nic ne dela..... Jebes tak DVD...

Karkoli probam, ne dala. Pizda, sm luzer!

Know the power of the dark side!

In tako sem bil "prisiljen" ze ne vem kateric gledati Vojno Zvezd: The Revenge of the Sith!

Pazi to. Kaj pa ce primerjamo ta dva filma, z navidez tako razlicno tematiko? In tako razlicnimi letnicami?

Kristus je baje imel nek svet klosarjev, ki so se veselili njegove hrane....In vina, ki ga je naredil iz vode....

In tudi tam je obstajal Svet Jedijev, ki ga (njega, Anakina) niso priznavali....

Ker je bil premocen, ker se ni pokoraval pravilom,ker je nasel nove poti...

Kristusa so izdali (baje imamo sedaj nove informacije z Judovem evanglijem)

Anakin se je pocutil izdanega.

Ampak ne glede na pricakovano izdajstvo, nadaljuje svoje poslanstvo.

Anakin zaradi svoje navezanosti na zenske pocasi preide na temno stran. Zenske so njegov poraz (najprej mati, potem zena).

Pravzaprav.... niso zenske njegov poraz.....ampak....njegova jeza....bes...

Kje je Kristus? Prezivel je krizo, svinja. Prezivel je kriz. In je spizdil. Po nekih teorijah naj bi njegova zena s hcerko sla v Francijo. On pa v Indijo.

In?

Kje je Mohamed?

Kaj mu je rekla? Da bo rodila ob jezeru? Da baba rojeva, desc nateguje? Da je to stvar narave? Da sta to dve strani iste Sile?

Ki jih babe ne razumejo? Ker vidijo samo denar in "kao" dobrobit otroka? Ne me basat...

The fear of lost is the path to the dark side....

Kaj pa ce se ne bojis nicesar? Cesa se lahko naucis?

Temna stran je mocna....Ampak ali lahko zmaga?

Ne more. Ker v filmih vedno zmagajo dobri. V resnici je pa Sila res mocnejsa na temni strani.

The dark side....Ni mi treba nicesar obljubljati... samo uresnici...

Aha, Mohamed...Preklete mlade vere... nasilne...

Najkasnejsi dve veri, kristjanstvo in muslimanstvo....nasilni, ko svinje, in razboriti, ko mladi froci...

Prevec organizirani, premalo institucionalizirani.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, lej... 1 Neodgovorjeni klici.....

Le kaj sem takrat delal?

:P

Mithotyn - Lost in the Mist

Zagite kitare! Naj mi vse skupaj nabija. Naj se tla tresejo.

Pizda, kolk me zebe. A je ze zima? Zakwa pol ne kurjo?

Aha, neodgovorjeni klic. Me ne zanima. Vec. Sem cakal dober mesec.

Izgleda, da imam prevec potrplenja.

Lej.

Dve leti sem se za to boril. Ko se mi je jebalo za vse. Ali mi dajo odpoved, ali pa se slikajo. Prisel sem, ko se mi je zljubilo. Sel sem, ko sem imel vsega dosti.

In kaj sem si izboril od teh kapitalisticnih svinj?

6 ur .V sluzbi sem od 10ih do 4ih. 1 uro za malico + cel kup kofi brejkov. Za cik in hlajenje zivcev.

In so me spet stisnili v kot. Svinje. Malo se bom potuhnil.

Ampak, takoj ko spizdi sef, grem. Drugi sef je v Ameriki. Bo tam se do konca meseca. Ampak....On je itaq eden od tistih, ki pridejo ob osmih. In gredo Ob 4ih. Druzinski clovek. Ima dva froca. In zeno, ki je sla z njim v Ameriko. In prvi sef ima tudi froca. In tecno zeno. In gre, takoj ko ga poklice.

Kwa nakladam? To mi je prvi vikend po dobrem mesecu, ko sem frej. Nic brcanja zoge, nic plezanja po drevesih. Motorji? Kaj je to? Kaj za na kruh namazat?

Frej vikend. Ko mi ni treba gledati na uro. BMK keri dan je danes. In koliko je ura. O lej, noc je. A ni se pred kratkim sijalo sonce? Nima veze. Do ponedeljka bom spet moj stari jaz.

Aja, neodgovorjeni klici. V sluzbi sem med tednom. Popoldne placujem, da me gledajo. In da se ucim. Med vikendi nimam vec casa. Moj froc me rabi. Takrat, ko me dobi.

In mamo ima tudi rad.

Tisto prasico, ki se mi gabi, ko jo gledam. Ampak, okej, saj lahko gledam mimo nje. Zarad froca, ne zarad druzga.

Ni me treba vec klicati. Nimam izpita. In se ne pocutim vec sposobnega soliti pameti motoristom. Bajkerjem.

Kaksno picko lohka se jebem u glavo. Vse ostalo mi je pa ze odvec.

Aha, pa lohka se koga zgazim na poti. Z motorjem, z avtom , z mislimi.

Kaj naj se recem? Jebite se?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se igral s svojo roko. Desno. Od komolca navzdol. Navzgor, pravzaprav, ker sem imel komolec naslonjen na stol in mi je roka strlela kvisku.

In sem gledal, kako prsti plesejo. Vsak zase. Vsi skupaj. Kako mi plesejo kite in misice pod kozo. Kako se roka deformira, zato, da se premakne en sam prst.

Ja, vseh pet prstov se imam. Na sreco.

Ja, kriv je. Tisti srednji prst. Fakic. Ker.... Pravzaprav se niti ne spomnim zakaj.

Kaksen krasen stroj. Dela to, kar mu ukazem. Kontroliram ga z mislimi. Pa vseeno se lahko pogovarjam z njo. Ona pa mi vraca informacije. Vroce, mrzlo, boli...

Kaj, ce bi jo odrezal? In dal v vitrino, kjer bi jo lahko obcudoval? To cudovito stvaritev narave.

Ampak, potem bi bila locena. Ne bi bila vec del mojega stroja. Mogoce me ne bi vec ubogala?

Roka.....Moje orodje. Ti me hranis, ti mi brises rit. Ti mi dajes zadovoljstva, o katerih ne bi govoril.

In kako ti vracam?

Ko se vseh pet prstov stisne....Niso vec prsti. In roka ni vec samo roka. Je pest.

Pest, ki razbija. Pest, ki ubija. Pest, ki tolce tudi tam, kjer ve, da ne bo zmagala. Da bo popusila. In potem joka. Krvave solze obupa.

Ampak, a ves, da vcasih zmaga? In ceprav clenki krvavijo, je bilo to za vecje dobro. Pest je izgubila, zato, da sem jest zmagal. Da sem si dokazal, da grem lahko z glavo skozi zid. Ki ga je pest razrahljala. In se ob njem razbila.

Roka. Zile, ki mi pumpajo kri. da lahko zivi. Pajki se premikajo tako, da spricnejo kri v nogo, ki jo hocejo premakniti.

Lej brazgotine. Nekaj od njih je od druge roke. Ki se je pocutila zapostavljeno. Ceprav ne vem, zakaj? Saj ima tatu.....pa cel kup brazgotin. Celo vec, kot desnica.

Hja, desnica je moja ljubljenka. Njo najraje uporabljam in zlorabljam. Roka, ki placuje (za moje grehe) in obvladuje. Roka, iz katere sprica kri. In iz katere sprica energija. Iz tocke v sredini dlani. Tam, kjer je un luzer dobil zebelj. Roka, ki obraca gas. Ki kontrolira materijo med nogami.

Ona, ki je del mene. In me uboga. A ves, kako meso skrta pod nozem? S kaksnim zvokom poci koza? Kako se lomijo kosti? Ja, uganil si. Moja zlata roka mi je vse to omogocila.

Vse to in se vec. Ko sem gledal v njegove oci, tik predenj se mu je faca razpocila pod udarcem. Neprecenjlivo. Pravzaprav skoraj enako, ko se je meni razpocila. Ampak on je imel prstan. Goljufal je. Svinja. Pa se na zobe me je. Seveda mi je presekalo kozo. Ker je bila stisnjena med kovino in zobmi.

Zob mi pa ni razbil. Ker je bil navadna picka. Aja, in pa zato, ker ga je moja krasna roka umirila.

Roka, hvala ti. Ker te imam in ker mi sluzis. In ker prenasas moje zlorabe. In ker meljes, kar mi gre na zivce. In ker krvavis, ko naletis na boljsega. Ker si taksna, kot si, in se trudis izboljsati. Ne glede na ceno in prelito kri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se mi je zbrisalo.

Hvalnica roki. Lahko da in lahko vzame. In mojemu sinu dajem. Takrat, ko spi.

S kaksno lahkoto bi zdrobil njegovo majhno lobanjo. Razbil. Zmeckal. In se nazru njegovih mozganov. In bi mi kri kapljala od zob.....

Ampak lej strelo, ki gre iz mojih rok direkt njemu v glavo. Vcasih tudi meni. In je krog sklenjen.

Cista energija. Preciscena v ognju, kjer je zgorel ves odvecen balast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!