Skoči na vsebino

mejava motorja iz 50ccm na 100ccm+


italjet maniac

Priporočene objave

Ja, franco morinija pa dobiš samo na Italjetih in Gilerah. Pisana paleta strojev, ampak vprašanje, če bo kateri pasal v tvojega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa Runnerco samo da nebos brez nje ostal

Merkat je treba! Drgač je pa to naj naj med močnejšimi skuterji. ---sej če nebi bil jih tatovi nebi imeli radi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merkat je treba! Drgač je pa to naj naj med močnejšimi skuterji. ---sej če nebi bil jih tatovi nebi imeli radi! :D

Res je :) Runner je dober skuter in zato tudi priljubljen pri kradljivcih. Njegova težava je tudi ta, da (vsaj tako sem prebral enkrat nekje na netu) ima zelo švoh ključavnico za zaklepanje krmila, žice, ki grejo ob geštelu spodaj pa so zelo izpostavljene in menda se da preko tistih skuter vžgat v zelo kratkem času. Druga težava so spet rezervni deli, ki jih je povsod dovolj. Ugotovil sem, da Yamah ne znajo tako spretno krast kot drugih skuterjev. Tudi Honde jim niso interisantne. Verjetno tudi zato, ker so bolj redke (pa te lastnik hitro opazi) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :) Runner je dober skuter in zato tudi priljubljen pri kradljivcih. Njegova težava je tudi ta, da (vsaj tako sem prebral enkrat nekje na netu) ima zelo švoh ključavnico za zaklepanje krmila, žice, ki grejo ob geštelu spodaj pa so zelo izpostavljene in menda se da preko tistih skuter vžgat v zelo kratkem času. Druga težava so spet rezervni deli, ki jih je povsod dovolj. Ugotovil sem, da Yamah ne znajo tako spretno krast kot drugih skuterjev. Tudi Honde jim niso interisantne. Verjetno tudi zato, ker so bolj redke (pa te lastnik hitro opazi) ;)

pa ja. Kradejo sam dobre stvari pa lepe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja. Kradejo sam dobre stvari pa lepe!

Kradejo "Golfe" med skuterji :) Dokaj enostavni za odpelat in vsak ga ma. Yamaha je že redka stvar - Lexus varianta :) Ne, sej zajebavam malo ;) Ampak, dejansko je v LJ največ Runnerc. In večinoma se tisti, ki so skuter pošteno kupli danes vozijo z neko malezijsko škatlasto rikšo, ki niti skuterju ni podobna, tisti, ki pa kradejo pa imajo pač najboljše stvari (le kdo bi kradu slabe stvari?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te je DNA-BMW Serija 7 z svo opremo :blink: :) :) Uuuuuu :naughty:

Sicer pa runnerco mas 1,2,3 odklenjeno in pripravljeno na voznjo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne povem...pa se vec vem :naughty: :)

:P Sej jzd znam tu Mercedesa SLR, pa SL55amg, Pa cl65 amg ukradt pa ne povem kako! Pa še marsikej drugega vem!

Dej dej, povej svojo teorijo zakaj mislš da je runner najpreprostejši za ukradt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Sej jzd znam tu Mercedesa SLR, pa SL55amg, Pa cl65 amg ukradt pa ne povem kako! Pa še marsikej drugega vem!

Dej dej, povej svojo teorijo zakaj mislš da je runner najpreprostejši za ukradt!

Nič lažjega. Isto se ga odpelje kot Mercedesa. Pod njim ogenj zakuriš in se mu avtomatsko vrata odprejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga je najlazje odpeljat??Zato ker ga je...cist preprosto :)

Ja to vem. Vsedeš se na zic, prižgeš in odpelješ! Čist u izy! SAM KAKO PA MOTOR PRŽGEŠ-dobiš kontakt!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem. Vsedeš se na zic, prižgeš in odpelješ! Čist u izy! SAM KAKO PA MOTOR PRŽGEŠ-dobiš kontakt!?

Se DiTech gre odpeljat ceprav nima noznega zaganjaca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res me zanima kok vžgeš diteha kr nema kurbla......sej moj ga tud nema sam mojga šaltaš v prvo pa mal porineš pa že brni, sam za sr pa res nevem :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...porivaš... :lol1:

Ja to bo to! :zzz:

Sej imamo enga tuki na forumu ki KAO obvlada sceno s skuteri-glede vžiga brez ključov! No pa nam nej kej razjasni. To je tebi nemenjeno ROBA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jzd znam tu Mercedesa SLR, pa SL55amg, Pa cl65 amg ukradt pa ne povem kako!

Ej k ti enga od teh avtov ukradeš ti pa jst preskočm mount everest! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej k ti enga od teh avtov ukradeš ti pa jst preskočm mount everest! :D

Edino, kar mi je kadarkoli uspelo odpret brez ključa je bla žabica za mojo skrinjico. Dve žički, pol sem pa tolko cajta obračal, dokler ni razpadla :) No, pri skuterjih in motorjih je drugače. Baje šraufnciger not zabijejo v ključavnico, da prisilijo mehanizem, pol pa obrnejo in motor naj bi zalaufal. Drugi način pa je, da konekte zvežejo. Pizda, pa sej to ste ja v vsakem filmu lahko vidli (sicer na avtih, pa vseeno) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekaterih apriliah (AF1, RS) ti kr js povem, da je vse kar rabis en krizni izvijac, pa mas kontakt kdaj hoces. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej k ti enga od teh avtov ukradeš ti pa jst preskočm mount everest! :D

Pol se pa pripravi!!! 100%!!! se ne zajebavam! Brez kluča se ga da ukradt!

Tist s klučavnicam sm se pa pozanimu pa sploh nima tukej šraufncigr veze! Niti mal. Tist v filmih pa posplošujejo, tud 5% ni res kar je prikazanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!