Skoči na vsebino

mejava motorja iz 50ccm na 100ccm+


italjet maniac

Priporočene objave

zok a pol mas ti pihneno aprilio da to ves al kaj

ja bo treba cuvat ker se okol bajte motajo cudni ljudje naprimer ucer zvecer je biv eden ze na dvoriscu drug je pa cuvu tko da k sem dam prus sta sam crto potegnila-----hvala bogu da se aprili ni nc zgodel tko da sedaj je pa se dodatno poskrblen za varnost pa jih kr naprosam da se oglasijo ce si upajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekaterih apriliah (AF1, RS) ti kr js povem, da je vse kar rabis en krizni izvijac, pa mas kontakt kdaj hoces. :D

in kaj ti pripomore tukej križni izvijač!? :hmm: :D Razjasni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ko ste se menli da lahko dobis kontakt z izvijacem to je res vsaj pri piaggo/gilera poznam enega ko je zaj sedel zato!!! Ma enih 15 jih je tak odpelo in prodal naprej :angry: :BUA:

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ko ste se menli da lahko dobis kontakt z izvijacem to je res vsaj pri piaggo/gilera poznam enega ko je zaj sedel zato!!! Ma enih 15 jih je tak odpelo in prodal naprej :angry: :BUA:

pa kako? a vn kej odšraufaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijes ga v klucavnico tak da jo unicis s tem pa dobis kontakt in ga prizges na kurbl je pa kr velika moznost da ko zavijas levo ti zaklene bilanco in te zmece ko 5 dek pariske :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

italjet ti men neki velik ves u lj jih je pa cez poletje kr dost zginl sm vidu u delu clanek da nimas ti kej prste vmes

Po mojm pa ne. Te ko kradejo so itak bl vase zaprti, pa ne razglabljajo okol na veliko. saj mislm. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stari jaz sem z MB pa vse kaj sem bil vLJ je to ko sem po cote hodo v obsesna :lol1: :lol1: :P

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stari jaz sem z MB pa vse kaj sem bil vLJ je to ko sem po cote hodo v obsesna :lol1: :lol1: :P

Prisel z avtobusom, odsel na skuterju, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok a pol mas ti pihneno aprilio da to ves al kaj

ne, js sm jo kupil (lahk tud kupoprodajno skeniram ce ne vrjames), lahk pa v ponedeljek slikam, da vidis kok je kljucavnca narjena.

kontaktna kljucavnica je dvodelna. zgornji del je kao kljucavnica (kovinska), spodnji pa stikalo (plasticni del), da das kontakt odsraufas tista dva krizna vijaka, ki drzita vse skupi v enem kosu (zdejle sm se stopal - potreboval sem 28 sekund od starta do kontakta - kurc pa taka varnost!!), in tist plasticni del odsraufas, in ga obrnes kao da se je obrnla tista os ki jo s kljucem obracas - voila, kontakt, lucke svetijo, ajnlaser dela, masina se ze dere...

zato pa VEDNO zalkepam se balanco - za tisto onesposobit pa rabis imbus kljuc (mas tud dva sraufa), itst je pa mal bol nerodno za odsraufat, in rabis kako minuto al pa dve vec.

in to je razlog, da sem takoj, ko sem spoznal slabosti apriliinih kljucavnic, montiral se skrito stikalo, ki onesposobi vzigalni sistem, tk da masina ne vzge. my last chance. :(

aja, studiram da bi zalepil tiste 4 sraufe na kljucavnici s sekundnim lepilom... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

italjet ti men neki velik ves u lj jih je pa cez poletje kr dost zginl sm vidu u delu clanek da nimas ti kej prste vmes

Meseca maja baje preko 40 skuterjev :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, studiram da bi zalepil tiste 4 sraufe na kljucavnici s sekundnim lepilom... :hmm:

Eh, eh, kaj se boš matral. Noter daj zvezdaste šraufe (so podobni imbusom) in ti garantiram, da bo varnost povečana. Ker, da pa te šraufe odšraufaš pa rabiš zvezdasti ključ. To je pa redkost, ker so navadno uporabljeni samo pri televizijah in Hi-Fi sistemih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eh, kaj se boš matral. Noter daj zvezdaste šraufe (so podobni imbusom) in ti garantiram, da bo varnost povečana. Ker, da pa te šraufe odšraufaš pa rabiš zvezdasti ključ. To je pa redkost, ker so navadno uporabljeni samo pri televizijah in Hi-Fi sistemih.

Tem izvijačem v ljubljani rečemo TORKS! Za francoske nevem, nemški jih majo pa tud vsi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si reku da maš parkiran motor?? :P :P

garaza, ponikva 24c (zalaufi ga, ce ti rata brez da js zvem, je lahk tvoj!! :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garaza, ponikva 24c (zalaufi ga, ce ti rata brez da js zvem, je lahk tvoj!! :lol1: )

pol pa naval na zok-ovo garažo.........eden bo mu uha dol držal da neb nič slišu, drugi bo zakurblal aprilio in pol bo mogu Zok izpolnit svojo obljubo:

:D :D JOKE :D :D

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čepe v ušesa pa striptizeto poslat aprilio pa tišat 100 m bek pol pa kr vžgat

s stricovim klučem vžgem 4 motorje mogoče še več

1 njegov tgb

2 od ene laure ko ma ful zjbano klučavnico,runner

3 F 12 od ene mafijoze v veleju

4 spy od kolega

pravilopovsemnemeprijavitpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!