Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

Danes odpeljal Nevado na "servis". :(

Mi je bilo kar zal; motor je pa delal kot svicarska ura in iz avspuhov je tako lepo hrumelo.... :) .

Zadnja voznja... 6000 obratov, 150 km/h; vec ni slo...

Na servisu pa opazim, da sem izgubil levi deklc. Zadnji udarec...

Samo je pa prav cudno, v garazi zija praznina, ostale so pa samo praske od centralnega stojala...

Pa je sla se ena od hise :cry:

(Pa saj jo ne bodo prodali, spomladi bo spet doma... upam...al pa raj ne... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dons je blo pa že mal bl frišn. Je blo treba za mm vizir odpreti, da se ni rosil v mestni vožnji. Pred LJ, ko je brzina normalna, pa samo vidiš lastno sapo, kako jo vleče mimo oči čez zgornji zračnik v čeladi. Vreme pa tak, da kaj hitro pozabiš, da je cesta presneto hladna in ga ni nič za srat.

Jebela, ne zamenjam fure z motorjem na šiht za cijazenje v piksni, dokler le cesta še drži. Bo pa bl na pučas pa zihr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je rekel (napisal :) Horjo) asfalt drzi bolj tako tako (mogoce je pa zato ker so gume stare 6 let :hmm: )

Sem se od garaze do bloka malo afnal in je sprednjo gumo odneslo :blink: Sem se ze videl, kako bom z glavo prbil ob cesto, pa mi je nekako uspelo ujeti. Potem pa celado pa jakno gor pa v sluzbo....

Ma, res ni lepsega, ko prides do kolone pred semaforjem, pa zapeljes mimo :OK:

Aha, pa tunelcka se nisem omenil :D

Grmenje... :kva2: :D :OK:

Pa sipca se cisto nic ne rosi (mogoce zato ne, ker je vedno odprta .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa naj še jaz dodam, kako sem se danes šele tretjič do sedaj zapeljal z mojo novo ljubico. Ko sem jo odkril in zapeljal iz garaže na prostost, sem imel najprej pet mitut globokega dihanja in čustvenih izpadov do njenih lepih linij, ki so me čustveno prevzemale, nato sem obrnil kluč počakal nekaj sekund, da je "ainšpric" opravil svoje, potem pa vruuuummmmm, spet čustva ta zvok (čeprav kot fen zaradi original izpuha) mi je dvignil kocine v zrak in ah in oh sem se vsedel na njo dal v prvo prestavo in zapeljal nekaj krogov po dvorišču in nato še malo daljši krog po naši ulici, oh kako lepo je bilo narediti teh nekaj metrov v tako lepem vremenu kot je bil danes. Čeprav s težkim srcem :cry: in njenim žalostnim pogledom sem jo moral zapeljati nazaj v temo, kjer bo počakala na morda še kakšen tako lep dan.

Hvala ti r6 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes predvsem za dušo,naredil 100km,skočil na Trebeljevo in na Bogenšperk,pa malo po Litiji,gume slado-zanič držale,tako da se ni dal kaj športno peljat,je pa bilo dosti,da je motor videl malo sonca,pa paziti sem moral na plave-brez reg.,še veliko takih dnevov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je tud premamlo tko da sem po šihtu zajahala motor ob 14:40 in jo šibnla do planine,studeno,postojna,kozina in na črni kal enga skadit pol pa nazaj proti domu 130 se jih je nabralo ampak so bli pa fantastični,ja pa srečala sem sam dva motorja eno r1 rdečo in eno cbr600 ob cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj, po šihtu, 50 km lokalni sprehod (Celje, Ponikva, retour)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek pred dopoldan nekaj premikal mopo po garaži... se spomnu, da bi jo blo fajn mal zalavfat :wub: .. Kresne od prve, jst pa že čelado in ostalo :yea2: pa sva šla.. sicer le na sprehod (10 km) ampak O:-) blo je...saj veste kwa bi goworu :kva2: :kva2:

lp

drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel namen iti v sluzbo s kolesom. Ker pa je bil prva stvar, ki sem jo zjutraj zagledal soncni zarki, sem se v momentu premislil.

Zajtrk, kava, vmes Iron Maiden, potem pa do garaze. V drugo je ze vzgal (pocasi ga bom ze pogruntal :) )

Ko sem si zapenjal jakno, sem cutil, kako se tresejo tla. :D Ja, bova sla po obvoznici (sem vceraj zvecer prisel malo na okus - NFS :OK: )

Najprej lepo pocasi do pumpe (po zalogo cikov za danasnji dan), da se ogreje masina (gume se takoalitako ne bojo), potem pa se vedno pocasi proti obvoznici....

Saj pelje se skoraj enako kot Nevada; lepo na izi do 3 -4K obratov.... Potem pa pogledam nazaj - prehitevalen pas je prazen :) No, sedaj pa da vidimo, ce je imel prejsni lastnik prav, da zacne dogajat nad 4K....

:D :D

In je imel prav :grim Malo prevec prometa na prehitevalnem za moj okus, ampak... Nekaj po levi, nekaj po desni, nekaj se jih je celo umaknilo... (pa kavbojke drsijo na zicu; to sem tudi opazil :P )

Blizal se je ovinek, kjer zavijes z obvoznice na avtocesto proti Golovcu.... (in sem se spomnil tistega komada od IM Die with your boots on) ... eh, nimam obutih skornjev :( .... in sem spustil gas... Sicer pa je tam trava in ne skale...

Pa saj bo se prilika :P

No, sedaj sem pa na kavi izvedel, da je danes sefica na dopustu :rolleyes: Pa kaj sploh se delam v sluzbi - obvoznica vabi .) Domov po leder pa gasaaaaaaa :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako velikokrat spregledamo stvari ki so nam najbližje. V dopoldanskih urah me je terensko delo pripeljalo v Zavodnje (nekaj km iz Velenja). Malo naprej odkril da imajo popolnoma novo asfaltirano in krasno vijugasto cesto.

Kljub temu da me je čakalo veliko dela si nisem mogel kaj da ne bi ob tako lepem vremenu odhitel v garažo in skočil na ljubico. Ugotovil sem kaj mi je manjkalo zadnja 2 tedna ko je kawa počivala v garaži. Seveda z precejšnjo mero previdnosti ki jo narekuje ta letni čas, sem pot, ki sem jo dopoldan prevozil z avtom ponovil tudi na dveh kolesih. Smejalo se mi je okoli ušes. Cesta odlična, krasni ovinki malo listja ter tu pa tam malo šodra. Naredil mrzlih ampak enkratnih malo manj kot 100km. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, gredoč iz službe, ugotovil, da je zunaj ugodnih 13 °C in da se poznojesensko sonce trudi prebijati se skozi oblačno kopreno.

Zato, takoj na brzino očistil jakno, ki je bila od poljubljanja asfalta rahlo umazana, navlekel nase usnje, sunil otroku čelado in zajahal kravo.

In sva se odpaljala do pod Trojan in ker iz Ce do tam ni nekih navušujočih ovinkov, sem jo nazaj grede mahnil še čez Veliko Pirešico na Dobrno, Vojnik in nato v CE.

Šel preveriti, če so akrobacije v okolici CE pustile kaj posledic v sivi gmoti.

Pa ni nekih posledic.

Ko sem se peljal mimo mesta padca nisem imel nič potnih rok, v trebuhu me ni nič stiskalo, v sencih mi ni nabijalo, samo ugotovil sem, aha, tu je bilo. Tudi krava, reva, najmanj kriva, pa najbolj potolčena, ni tam nič kaj posebno cukala.

Je bila pa cesta tam močno umazana, čisto bela od prahu.

Vozil sem, dokler lučka in števec nista pokazala, da bo čez nekaj kilometrov zadevo potrebno ročno potiskati. Pa tudi Sonce tam zgoraj so ugasnili.

Ni pa vožnja minila brez žrtve.

Tokrat je dobila svoje jakna.

Ko vozil proti Vranskemu imel čuden občutek zračnosti tam okoli trebuha. Ko pod Trojanami obrnil, ugotovil, da je zadrga na jakni razpeta.

Ne bi nič rekel, če ne bi v zadnjem mesecu od sebe poslal zglednih 10 kg maščobe.

In, jasno, ko prišel domov, je bila tista reč od zadrge, ki potuje gor in dol, pod mojim vratom in ni hotela dol, gor pa itak ni več mogla. In po nekaj minutah prošenj in prepričevanj, sem potegnil narazen. Zato gre jakna danes v šivlanico po novo zadrgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo jaaaaa!

Včeraj naredil zadnjih 82 km v tem letu... je šla prasička lepo na zimsko spanje...

Pot pa jo je pred tem zanesla iz LJ do konca Kamniške Bistrice... in nazaj v LJ... na zasluženi počitek... :notworthy: Mimogrede srečal eno rdečo Multistrado... tip brez čelade, je pa imel kapo... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah. V sredo so me sončni žarki tako lepo božali čez okno, da sem moral iz službe že ob 13.30 :OK: . Grem na teren, sem rekel. Kar je bilo čisto res. :ph34r: In sem zajahal yamo iz LJ v smeri Zaloga pol pa noter proti Jančam. Super ovinki, prazna cesta .... Na pumpi pa me je ena lady pol vprašala, a vas nič ne zebe. Eh, ne, če me pa greje srce. Bo mašinca ostala registrirana tud čez zimo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj po sluzbi; na obvoznici niti ni bilo guzve in je kar slo... Verovskova pa zabasana, ravno cas za odhod iz sluzb... In ko padem mimo enega kombija bi skoraj priletel v rumenega twinga, ki je skocil s parkirisca pred Lekom... Ni panike, samo malce odvit, pa spet po gasu :)

Doma oblecem leder. Kam cem it? Najboljs proti Primorski, kam pa drugam....In smo ze na Trzaski :) Manjsa ko je luknja med avtomobili (in avtobusi), bolj mi je vsec potegniti vmes... Adrenalin pa kar sprica :OK: Super, to je pravi motor zame :OK: , sploh ne vem, zakaj sem nabavil Nevado.... No ja, sicer pa, ce ne probas nic drugega, potem niti ne ves ce ti to res pase .) Pa se sreco sem imel, v drugo pa ze zadetek v polno :yea2:

Do Vrhike nic posebnega, edino pri prehitevanjih me malo moti, da nimam ogledal in ne vidim nic nazaj...Sicer pa, saj motorjev ni vec po cestah, avtomobili so pa prepocasni...

Na Vrhniskem klancu pripeljem okoli ovinka malo pod vrhom in se skoraj zaletim v kolono :blink: Traktor.... Pocasi peljem v prvi in cakam, da bo najprej prehitel tovornjak pred mano, potem pa takoj gas naprej :)

V Napoleonovem drevoredu sem se med premetavanjem parkrat fino nasadil z jajci na tank :wacko: Pa kdaj bodo ze zrihtali to cesto? Kaj pa vem, mogoce bi si pa raj jajca odrezal; so samo v napoto .) (itaq jih ne rabim vec, sem ze naredil, kar sem imel za narediti)

V Kalcah zavijem proti Planini, prehitim se zadnji tovornjak, potem pa koncno prazna cesta :OK: Med pospesevanjem mi pa kar naenkrat zacne vrtati po mozganih: Kaj pa ce srna....,kaj pa ce guma..., kaj pa ce traktor...., kaj pa ce..., kaj pa ce,...,

Konec je bilo z mano.... Nisem si vec upal tisati, niti polagati, nic....

Pocasi se privlecem do Postojne in se ustavim na kavi (pa kdaj bodo koncali to pumpo; zadnjic na nocni voznji mi ni uspelo priti do Logatca <_< )

Dosti imam za danes in se obrnem proti Lj... potem pa se je stemnilo in blizje Lj ko sem bil, vec je bilo prometa :)... in hitrost se je tudi povecevala :D Vsaj vidis, na kaj moras paziti, na prazni cesti pa domisljija dela svoje...

Malo pred dolgim mostom je spet en s hroscem skocil na moj pas, ampak je pustil na desni dosti prostora :OK: Na Trzaski pa spet kolone... Na semaforju sem malo prevec cincal mimo avtobusa; se prva dva avtomobila, pa bi bil na zacetku kolone, ko se je prizgala zelena luc :blink: avtomobila me vedno bolj stiskata, najbrz me sploh nista opazila... Gas do konca in skocim naprej :)

Kul, samo se malo slaloma po Celovski, pa smo doma. Ma prav fino je bilo :yea2: (no, vsaj po mestu :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termometer kaže nekaj čez 9 stopinj, zunaj pa sonce. Odložim delo in se pripravim za pot. Ne vem še čisto kam, ampak vleče me proti morju. Nekje pred Vranskim me dohiti HD, s katerim sva se na isti poti srečala že pred nekaj tedni. Na trojanah zavije s ceste, jaz pa nadaljujem. Postanek na Barju da dotočim gorivo in gremo naprej. Pri koncu planinskih rid, me dohitita dva motorista. Prvi na Vari, drugi verjetno na Tigru. Švigneta mimo mene, jaz pa za njima. Po nekaj ovinkih se ohladim, tempo ni po moji meri. Dohitim ju v Senožečah kjer dolivata gorivo. Spet me dohitita v Črnem kalu, nato vozim za njima do Portoroža.

Motoristov je za tako lepo vreme malo, vsega dva ali tri smo strečali.

V Portorožu popijem čaj in se hitro odpravim domov. Na poti nazaj sem le srečal skupinico 5-7 motoristov in še nekaj posameznikov. Gume kljub mrazu držijo super in ne samo moje. Za Logatcem me prehiti motorist in v naslednjem ovinku ga gledam, kako visi s sedeža in skoraj drsa s kolenom :notworthy: . Termometer v mojem kokpitu kaže 5 stopinj. Vsaka čast.

S kratkim postankom v Postojni pri prijateljih, pridem domov malo po peti uri v trdi temi. :OK: cca 400 km !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se jest povem za vcerej , sem bi v Umagu (z avtom) , ampak srecal pa priblizno 35 motoristov, vec ali manj samo na obali....ampak pohvalno da se vozte :) sam pazt na mrzu asfalt....

Dobr se vozte....

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me že zjutraj pričaka prekrasen dan brez oblačka na nebu. Ni kaj, zahvalim se moji lenobi, ki je glavni krivec da še nisem odjavil motorja. Nase navlečem maksimalno oblačil (podobna procedura kot da bi se odpravljal na smučanje) in v garažo. Že po nekaj kilometrih ugotovim da samo sonce še ne pomeni da en bo zeblo. Vse ok samo rokavice pa preveč prepihajo in komaj še čutim prste.

Ustavim se pri Pilku malo pred Celjem in kupim podrokavice :D Evo sedaj je veliko bolje. Na ravnini pred celjem minasproti pridrvita 2 motorista, roke visoko dvignjene, vsi mahamo kot zmešani. Skozi celje gre hitro (neverjetno, nabašem na zeleni val) naprej skozi Vojnik in proti Vitanju. No do takrat pa je mraz že ugotovil kje vse so najmanjše špranje na moji opremi in se je začel vztrajno zažirati v moje kosti. Obrnil proti Velenju in po dveh urah res lepe vožnje parkiral. Totalno sedlo kljub temu da sem rabil kakšno uro da sem se spet zagrel na delovno temperaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oky, glede na to da imam mačka in vse kaže na to, da bom tale dan preživel v odpravljanju le tega, lahko pa vsaj napišem par vtisov o včerajšnji vožnji.

Zjutrej ko sem se zbudil, je bila prva stvar, ki sem jo videl, sonce :kva2: :OK: Že v jutranji fazi prebujanja sem vedu, da tale dan, pa ne bo kr tko. Tako so se začele priprave na vožnjo. V bistvu sem hotel samo nekam it fotografirat. Ker še sam sploh nisem vedu kam bi šel, sem si reku: "Ajde, grem na ride, pa bom od tam naprej izhajal."

In tako je bilo. Ride sem odpeljal temperaturam primerno za smer vožnje sem pa izbral kar staro cesto proti morju. Cilji so bili sprva razni kraji ob poti, vmes sem pa stalno tuhtal če bi zneslo do morja. Če bi se mi časovno izšlo. Problem je seveda bil v tem, da nimam kake celotne motoristične opreme, vsaj hlač ne, Tako da sem vozil v kavbojkah. Ampak, to še ni bilo tako hudo, na začetku. Skratka, kmalu je padla odločitev na podlagi neke lajčne računice, da iz upoštevanja trenutnega položaja sonca, bi moral imeti še nekaj časa na pretek :) in sem potegnil. Vožnja do morja je bila običanja. Hitrosti in s tem nagibi ob katerih bi moral paziti na zdrs gum so mi bili itaq nedosegljivi. 125 čoper pa to. Malce sem si ga lahko privoščil na Črnem kalu. To se bilo pa od uživantske vožnje vse. Ko sem prišel na morje je bilo fantastično. Posnel sem par fotk, nakar sem pa opazil da se moja lajčna računica ne bo izšla, saj je sonce že skoraj začelo zahajati.

Zagrabila me je panika. Vse sem spakiral in obrnil. Ko sem odpeljal mimo Kozina, sem videl napis na tabli. Ura je bila štiri, ozračje je pa imelo 5 stopinj. Jaz pa na motorju v kavbojkah. Mraz je bil tako hud, da so me po nakaj časa okončine začele bolet. To mi še zdej ne bo jasno, kako me lahko boli noga, če zaradi mraza zgornje plasti kože itak ne čutim. Ampak, marzu sem se uspešno upiral. Noč me je ujela tam okoli postojne. Pri Logatcu, sem moral ustaviti, ker nisem mogel prestaviti navzor. Šele takrat sem vidu kako je resno. Noge so me komaj nosile. Zato sem vedu da se moral ogret. Malce sem skakal gor in dol, hodil, tekel. Sprva se mi je zdelo brezupno. Saj ni pomagalo čisto nič, a sčasoma sem se vseeno mal ogrel. Mukoma sem nadaljeval z vožnjo. Vse tisto prejšnje ogrevanje, je izpuhtelo pa parih minutah vožnje. Vseeno sem nadaljeval. Do doma sem rabil kar nekaj časa. Zaradi parih vmesnih postankov...

Ko sem prišel domov, je trajalo tri četrt ure intenzivnega ogrevanja, da sem spet začutil noge in kake tri ure dekanja, da me je nehalo zebst. :wacko: Prvič v življenju mi je bila vožnja motorja muka. :cry: No, vsaj ta del domov, za dol je bilo fantastično :yea2:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napovedal, sem mojega XJR odepljal na sprehod. Relacija: Sr, Kanomlja 16-Sr, Kanomlja 44. 213m. Bilo je lepo. :yea2:

PS: oprosti Brrrm. Prepozno sem zvedel za tvoj post in te nisem mogel vzeti s sabo. O:-)

B)

Popravljeno . Popravil fifty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel pozno domov iz Krskega, potem pa nisem mogel zaspati. Naslednji dan pa: Kaj? 11 je ze. Saj bo kmalu konec dneva! Hitro si vrzem malo rizote v usta in zlijem kavo po grlu, potem pa v usnje. Smer: morje.

Ni casa za hece po Trzaski in grem na obvoznico do Brezovice, potem pa stari cesti proti Vrhniki. Prometa ni prav veliko in pocasi prehitevam avtomobile. Nikamor se mi ne mudi, lepo po pameti, cesti in gumam primerno. Hehe, avspuhi delajo cudeze :naughty: v skatlah takoj slisijo, da se nekaj priblizuje...

V Logatcu se presedem za nekaj centimetrov bolj nazaj, da ne bi kaj razbil. Mogoce jih bom pa vseeno se rabil :P

V Postojni pri pumpi pa policaji. Pa kako, da jih nisem videl... Hja, ni casa gledati naokoli, se na cesti prehito dogaja.

"Kako pa vozite? Tri ste prehiteli cez polno crto..."

:blink: Kaksno polna crta? Kje? Sem moral se enkrat pogledati, kaj ima v mislih. Aja, tisti crtkan pas po sredini... A ni to narejeno za prehitevanje :? .)

"Kje je pa nalepka? To bo kazen..."

:huh: O pismo, pozabil nalepiti...

Potem je preveril, ce je res registriran, z drugim policajem sva pa tacas malo debatirala (na prodaj ima Kawasakija letnik 76, kaksnega ne vem, ker me japonci zaenkrat ne zanimajo, sem mu pa svetoval, naj da oglas na Motosvet :) )

Potem je pa spet prisel zraven ta drugi policaj, mi vrnil dokumente in zazelel srecno voznjo...

:D Hvala....

"Danes ustavljava samo motoriste, da se malo pogrejejo na soncu..."

:blink: Pogledam levo in desno...Kje pa vidis kaksnega? Aja, se hecata :OK: No, hvala se enkrat in fajn se mejta, potem pa gasa naprej. V Senozecah sem pa potem res srecal enega z motorjem. Na Crnem kalu so pa ze kar skupine...

Na Koprski obvoznici pa masina zakaslja...Ne vlece vec... :wacko: O sit, olje je spustil, zaribal bo... V momentu sem videl najslabse mozne stvari...

Zavijem nazaj na vozni pas...Caki, mogoce je pa...

Prestavim pipice na rezervo, in si prav oddahnem, ko cez nekaj trenutkov masina spet veselo zarohni :notworthy: Haha, nazaj na prehitevalni pas....

V Piranu je bil barcek, kjer se ponavadi ustavim na kavi, v senci. Gremo pa drugam, ni panike. Sonce je pa tako lepo sijalo, jadrnice so plule blizu obale; ce ne bi bilo vetra, bi mislil, da je poletje...In sem se sel se malo kot martincek na skale nastavljat soncu...in sumenje valov ob skalah...pocasi me je zacelo zmanjkovati...

Potem me je pa sunek vetra spet spravil k sebi. Pocasi bo treba nazaj, ce hocem se podnevi priti v Lj. In ko se zapenjam, se parcek za mizo prepira (no, v bistvu je ona njega nadirala, tip je bil pa bolj tiho) :BUA: A ne bi raje malo naokoli pogledala, kaksen lep dan je. Se dobro, da se meni ni treba vec s tem ukvarjati :OK:

Pumpa na zacetku Izolske obvoznice zaprta :? A bo zadosti bencina do Kopra? Bo ze moralo biti, ce ne bomo pa spet rinili :P

Potem pa tista carska cesta od Kozine do Senozec :yea2: Kaksen hladen asfalt, kot bi vozil po tracnicah .) (sicer je pa guma zdrsnila samo enkrat na Ridah, pa se to se mi zdi, da sem povozil en kamen)

:D Kaksen nor motor :notworthy: :yea2: Avspuhi rohnijo, vse se trese, vse vibrira, malo ga je treba siliti v nagib... Ampak to je to... Zakon :yea2: :yea2: :yea2:

V Senozecah pa spet manjsa kolonica kletk... pa kaj se spet vlecejo kot megla :BUA: dejmo malo bolj zivo. In ko potegnem mimo njih, opazim zakaj... Je stala na standardnem mestu kibla. Sicer smo pa ze mimo, gremo kar naprej (pa itaq so imeli ze enega nesrecneza v obdelavi). Ja, malo bo treba radar na policaje nastaviti, drugace bo tole drugo leto drag sport :(

Se pred temo sem bil v Lj. Se do fotra na kavo, potem pa domov.

Precudovit vikend, takih je bilo se poleti bolj malo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela, ko ne moreš na en dan dveh dobrih hecov skup spravit. Najprej dopoldanska jaga na zajce, ki se je zavlekla do 14h. Je bilo treba tudi golaž pojest, pa pred tem psa zbrisat (packa je šla čez največje blato).

Komaj prijadram domov, sta že prirohni Udi s Fafetom za hrbtom. Vsa čast TDMi, da nese dva taka kalibra! :notworthy:

In evo. že letimo čez Osredek ((Katarina) tam so ene barabe pokradle ves makedam :blink: ), proti Škofji Loki in Kranju. Od tam ob Savi na Zbilje, kjer nas deklica postreže z vročo čokolado in naprej v prestolnico na čudoviteee Majine kekse.Njamiiii! Še malo čvekanja in gasaaa po obvoznici domov greti premrle ročice.

Je pasalo, tako, da me tudi trije kreteni v kištah, ki so me grdo izsilili vsak na svojem koncu, niso spravili ob veselje!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva z yankeejem nardila eno lepo furo.

Relacija: Dutovlje- NG-Most na Soči-Idrija-Godovič-Postojna-Dutovlje

Blo je super in mrzlo. Med Mostom na Soči in Idrijo sva mela celih 500 m sonca... cesta je bla strašno fejst.....ostanki slane.....vozila kot po jajcih. V Idriji sva se ustavla na enem toplem čaju in čik pavzi, ker me je že malo zjblo u prste. Po pol urnem postanku sva nadaljevala pot. Eja...malo je blo frišno, ma kaj čmo užitke se plača tako ali drugače. .) Prevozil cca.200 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelepo je blo. Nisem zdržal. Jesensko sonce je potrkalo na okno

in jaz sem se vdal. Ob enih sem opral orodje in zapustil temačno

pisarno. 13.20 sem že v polni bojni opremi sedel na Goldi, ki me je,

rezgetajoč od veselja, ponesla proti Zbiljam. Cesta je bila hladna in

polna gnojevih grudic, ki so letele izpod traktorjev, zato sva vozila

skrajno previdno. Če sem hotel malo bolj pritisniti na gas, sem v

čeladi zaslišal motoristkov glas, ki mi je dejal: "Alter, ne seri mi ga !"

In pomagalo je. V lahkem drncu sva prek Škofje Loke, Gorenje vasi,

Polhovega Gradca in Brezovice prišla do Ljubljane, jo obšla po vzhodni

strani in se varno pripeljala v domačo garažo. Na hitro sem smuknil v

trenirko, si pripravil čajček in se malo pritisnil k radiatorju, ker nisem

hotel, da bi me eWe, takoj ko bi prišla iz službe, vprašala: "Zakaj imaš

pa tako mrzla jajca? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!