Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

evo dobil sem sliko kako naj bi kombenizon izgledal :) je pa dvodelni :)

mbr-666-black.jpg

Ali napišeš še kateri model/firma...je to? Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to pomeni :D Da je njihov design oz naj bi bil. Sej nikoli ne moreš 100% vedet. Sicer pa mam jaz MBR škornje in sem kr zadovoljen z njimi.Koliko te bo pa stal kombinezon če smem vprašat?

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam, a še vedno ne razumem čigave znamke - MBR? Ker na motobee strani ni moč najti nič kombinezonov od MBR, samo škornje. Komb imajo samo od Tschul :hmm: ?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MilanAndonovski, ne vem točno, drugače pa od 300 do 350eur nekje :) saj tako smo se menili že ob začetku.

suhi, izgleda da se bojo začeli še z kombenizoni ukvarjati. ker kot vidiš na kombenizonu piše MBR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MBR (motobeeracing) je lasten design in lastna proizvodnja kombinezonov, škornjev in rokavic tudi tekstilne oblačila delajo,podobleke želve itd.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, verjetno bo kar vsa oprema MBR... :) sem izvedel da imajo tudi škornje mojo številko, kako pa kaj rokavice izgledajo?

Rokavice izgledajo tako: ova-IMG139_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceno ima menda 70€, zanje sem dala 60€. Uroš da vedno nekaj popusta.

Meni zaenbkrat ni žal, da sem jih kupila. Sem pregledala prej več rokavic in so bile kje precej dražje od teh kvaliteta pa po mojem mnenju slabša.

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MBR - pomeni kratico za Moto Bee Racing.Človek,ki je lastnik trgovine ve kaj prodaja prav tako je zelo dober svetovalec in poznavalec moto opreme.

MBR - je njegov design zadevo pa šivajo v Tschulu saj ima z njimi sklenjeno pogodbo oziroma nekako tako.

Zadeva je zelo dobra najbolje v tem vsem pa je da ni težav z garancijami oziroma z kakršno koli menjavo blaga "govorim o lastnih iskušnjah".

Da se tudi naročiti kombinezon po meri "barve,višina,dolžina".

Škornji dosti bolj dovršeni kot Sigma.Rokavice prav tako.

Skratka pubec je pravi se vidi,da dela bolj na zadovoljstvo strank,kot pa za zaslužek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MBR - pomeni kratico za Moto Bee Racing.Človek,ki je lastnik trgovine ve kaj prodaja prav tako je zelo dober svetovalec in poznavalec moto opreme.

MBR - je njegov design zadevo pa šivajo v Tschulu saj ima z njimi sklenjeno pogodbo oziroma nekako tako.

Zadeva je zelo dobra najbolje v tem vsem pa je da ni težav z garancijami oziroma z kakršno koli menjavo blaga "govorim o lastnih iskušnjah".

Da se tudi naročiti kombinezon po meri "barve,višina,dolžina".

Škornji dosti bolj dovršeni kot Sigma.Rokavice prav tako.

Skratka pubec je pravi se vidi,da dela bolj na zadovoljstvo strank,kot pa za zaslužek.

No comment :krneki:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MBR - pomeni kratico za Moto Bee Racing.Človek,ki je lastnik trgovine ve kaj prodaja prav tako je zelo dober svetovalec in poznavalec moto opreme.

MBR - je njegov design zadevo pa šivajo v Tschulu saj ima z njimi sklenjeno pogodbo oziroma nekako tako.

Zadeva je zelo dobra najbolje v tem vsem pa je da ni težav z garancijami oziroma z kakršno koli menjavo blaga "govorim o lastnih iskušnjah".

Da se tudi naročiti kombinezon po meri "barve,višina,dolžina".

Škornji dosti bolj dovršeni kot Sigma.Rokavice prav tako.

Skratka pubec je pravi se vidi,da dela bolj na zadovoljstvo strank,kot pa za zaslužek.

kolikor sem se sedaj jaz pogovarjal z njim se lahko več kot strinjam s to izjavo... še več, gospod se z vsakim odgovorom na e-mail maximalno potrudi. Od nobenega prodajalca nisem dobival takih odgovorov kot od njega... res, zelo pohvalno :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

evo končno vam lahko sporočim da sem danes šel v motobee in si kupil celotno bojno opremo :) kombenizon - 350eur, rokovice - 59eur (brez popusta) , želva - 40eur (brez popusta), škornji - 100eur . Moram povdariti da je kvaliteta odlična za zelo nizko ceno (možakar ve kaj je dobro in kaj ne .) ). Če še nimate opreme vam vsekakor priporočam nakup tam. Ima pa vse, za majhne, velike, močne,... :OK:

lp

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje.

in sicer me zanima, če ima katera firma skrajšane modele enodelnih kombinezonov oz. da so malo širši.

v kmc-ju mi je gospa povedala, da njihovi ixs so izjemno ozki in pa samo podaljšani (poleg standardnih) in da naj gledam za italjanskimi firmami.

ima mogoče kdo podobne težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo končno vam lahko sporočim da sem danes šel v motobee in si kupil celotno bojno opremo :) kombenizon - 350eur, rokovice - 59eur (brez popusta) , želva - 40eur (brez popusta), škornji - 100eur . Moram povdariti da je kvaliteta odlična za zelo nizko ceno (možakar ve kaj je dobro in kaj ne .) ). Če še nimate opreme vam vsekakor priporočam nakup tam. Ima pa vse, za majhne, velike, močne,... :OK:

lp

Koliko različne opreme pa si imel v življenju,da trdiš(sanjaš),da je odlična kvaliteta?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje.

in sicer me zanima, če ima katera firma skrajšane modele enodelnih kombinezonov oz. da so malo širši.

v kmc-ju mi je gospa povedala, da njihovi ixs so izjemno ozki in pa samo podaljšani (poleg standardnih) in da naj gledam za italjanskimi firmami.

ima mogoče kdo podobne težave?

Sam sem imel podobne težave. No največje težave sem imel zaradi nog, saj sem bil včasih športnik in nič nisem dobil čez noge. Na koncu sem obupal in dal delat kombinezon po meri. Aja glede skrajšanih kombinezonov je pa ponudba v Sloveniji zelo zelo slaba. Priporočam ti da kličeš po trgovinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo končno vam lahko sporočim da sem danes šel v motobee in si kupil celotno bojno opremo :) kombenizon - 350eur, rokovice - 59eur (brez popusta) , želva - 40eur (brez popusta), škornji - 100eur . Moram povdariti da je kvaliteta odlična za zelo nizko ceno (možakar ve kaj je dobro in kaj ne .) ). Če še nimate opreme vam vsekakor priporočam nakup tam. Ima pa vse, za majhne, velike, močne,... :OK:

lp

Najbolj so mi pa hude izjave tistih, ki v iste mdnevu kupijo nekaj in že takoj govorijo, kako odlično je to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel podobne težave. No največje težave sem imel zaradi nog, saj sem bil včasih športnik in nič nisem dobil čez noge. Na koncu sem obupal in dal delat kombinezon po meri. Aja glede skrajšanih kombinezonov je pa ponudba v Sloveniji zelo zelo slaba. Priporočam ti da kličeš po trgovinah.

probaš različne kombinezone( od dain..., alpin.., berik...) najdeš nekaj kaj ti paše in ti ni všeč .....

Drugače pa če je en kolega našel ko je 170 cm velik pa 100kg pa bicepse čez pol metra... zase... se tudi za druge neserijske postave najde....

Pač kombinacija jakna + hlače....... Mislim pa da je Dainese kaj se tega tiče prva izbira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj so mi pa hude izjave tistih, ki v iste mdnevu kupijo nekaj in že takoj govorijo, kako odlično je to ...

Malo denarja malo muzike....

za vikend kombi na dirkališču( amatersko dirkanje je pomojem zadovoljiv) za dolgotrajno navezanost pa ......

Vizualno pa so tak za bruhat... moje osebno mnenje....

Dobiš za ta denar že top ime.. leto ali 2 star model....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel podobne težave. No največje težave sem imel zaradi nog, saj sem bil včasih športnik in nič nisem dobil čez noge. Na koncu sem obupal in dal delat kombinezon po meri. Aja glede skrajšanih kombinezonov je pa ponudba v Sloveniji zelo zelo slaba. Priporočam ti da kličeš po trgovinah.

ka pa si ga dal delat po meri? jaz imam tudi problem, da čez noge ne dobim praktično nič.

probaš različne kombinezone( od dain..., alpin.., berik...) najdeš nekaj kaj ti paše in ti ni všeč .....

Drugače pa če je en kolega našel ko je 170 cm velik pa 100kg pa bicepse čez pol metra... zase... se tudi za druge neserijske postave najde....

Pač kombinacija jakna + hlače....... Mislim pa da je Dainese kaj se tega tiče prva izbira...

bom pogledala še več kombinezonov. iščem pa enodelnega, tako da jakna + hlače odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!