Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

hehe, jaz sem pa prestar za svoja leta :D

ups, bi mogl pisat premejhna za svojo širino :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislim da sm ga mal usral k nism kupil perforiranega kombinezona, nevem kako bom zdržal poleti ko bo 35c+ in asfalt nekje pr 55c+...

Kdo pozna koga k bi znal kombinezon mal 'naluknjat', pa ne z luknjačem za papir... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislim da sm ga mal usral k nism kupil perforiranega kombinezona, nevem kako bom zdržal poleti ko bo 35c+ in asfalt nekje pr 55c+...

Kdo pozna koga k bi znal kombinezon mal 'naluknjat', pa ne z luknjačem za papir... :?

..greš do kakega jagra pa ti s ta finim šrotom ene dvakrat useka po kombinezonu, pa bo.

Namig:

..med obdelavo ne imeti oblečenega kombinezona :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..greš do kakega jagra pa ti s ta finim šrotom ene dvakrat useka po kombinezonu, pa bo.

Namig:

..med obdelavo ne imeti oblečenega kombinezona :rolleyes:

Ni neumno, si bom kar od fotra šrotrco sposodu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, nisem. Najprej testiramo če je mi je oprema ok, pol pa pogodba pa gešenk roba. Kokr kaže pa v kratkem res bo B)

Kakorkoli.... te razumem, ampak no name ledratnim stvarem ne zaupam.....:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli.... te razumem, ampak no name ledratnim stvarem ne zaupam.....:boobies:

No name si mora načeloma še "dobro" ime naredit. A-stars, Dainese itd so bile včasih tudi no name firme pa so zdaj oh in sploh. Vsaki novi znamki je treba dat vsaj malo možnosti. Lahko da je celo no name firma pri določenem produktu N-krat bolša od produkta priznane znamke in to za pol cene. Jaz sem načeloma odprt za novosti. Sploh ker so dostikrat zelo kvalitetne in za manj denarja, ker si je pač nekako treba ustvariti dobro ime.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se dokaže in postane name, naj vlaga v razvoj, marketing, vlaga v šport...... do takrat pa Dainese....:worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek!

Imam en problemcek, namrec kupil sem si usnjene motoristicne hlace, ki imajo zadaj zadrgo za pripeti jih na jakno..Pred tem sem pa ze kupil od Berika racing jakno, usnjeno, ki ima prav tako zadrgo..Toda na hlacah je malce drugacna zadrga kot na jakni, (debelejsa) zato ne morem spojiti le teh z jakno..Nesel sem k moji siivilji, da bi malce "prefrzenkala", toda pravi da nima ona take masine, ki bi sivala lahko tako debelo usnje, itd..Pravi da povprasam pri kaksnem krojacu ki se ukvarja z tem..Namrec rabil bi samo zamenjati zadrgo na hlacah, da bo identicna tisti na jakni, da lahko oboje skupaj zapnem..

Zanima me kaj mi priporocate, komu nesti tole pogledati, kdo bi se z tem znal ukvarjati..

Najlepsa hvala na odgovoru..Imate plus..:notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da si iz Domžal

http://www.rabim.info/renova-slevec-co-strokovno-tehnicno-svetovanje-renoviranje-usnjenih-izdelkov-iz-usnja-dno-domzale-46259

Stric rihta usnjene izdelke ima pa tudi krojača, ki mu (če je potrebno) kaj pošije..Vprašati ni greh + cena in kvaliteta :notworthy:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v vseh motoštacunah, kjer prodajajo motooblačila, se dobi adapter zadrge. To je zadrga, ki ima različne velikosti oz. debeline zadrg ....in jo zadrgneš med zadrge hlač in jakne.

Ni hudić, če ne bi najdli ene, ki bi pasala...

Zna pa koga ta dodatna stvar motit..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sas

mam en problem....vem za en kombinezon za punco pa ji je prevelik...a ve kdo slučajno za kakega "krojača" da bi to mal skup uzel al kaj takega...če se sploh splača...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sas

mam en problem....vem za en kombinezon za punco pa ji je prevelik...a ve kdo slučajno za kakega "krojača" da bi to mal skup uzel al kaj takega...če se sploh splača...

lp

Gospa Vida na vranskem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa Vida na vranskem...

ja za njo sem že slišal sam če ma kdo tel. da bi jo poklicu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za njo sem že slišal sam če ma kdo tel. da bi jo poklicu....

Če se ti splača dat pol 140E za predelavo, me je skor na rit vrglo lani pozimi, ko sem hotela skrajšat rokave in hlačnice. Mi je potem to naredil g. Androjna iz Cerkelj za več kot 3x manj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za njo sem že slišal sam če ma kdo tel. da bi jo poklicu....

Zdravo.

Uprašati za ceno ni greh. Vida 031644922.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti splača dat pol 140E za predelavo, me je skor na rit vrglo lani pozimi, ko sem hotela skrajšat rokave in hlačnice. Mi je potem to naredil g. Androjna iz Cerkelj za več kot 3x manj denarja.

a maš tel od njega da še njega pokličem pa uprašam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani - Štepanjsko naselje, ženska krajša vse pred vsem pa usnje. Žal ne vem telefonske, vam jo bodo pa dali fantje iz TC shopa. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj pri starejšemu možakarju na Rodici pri Domžalah..Renova slevec je firma, ima pa možakar delavnico doma..Ne vem sicer če se ukvarja z krajšanjem, itd, toda meni je lepo porihtal problem z 2-delnim kombinezonom..Imel je doma tudi par stvari od motoristov za porihtat..

Za poceni denar..:notworthy: Ce rabis cifro, pisi na ZS..

LP,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za vse ki ne veste, trgovina Motobee sedaj tudi v Novem mestu, BTCju. (če je to reklama, pa brišite to vrstico)

Lahko prosim kakšen komentar na to opremo (MBR usnje, MT čelade, sigma škornji in nekaj od tschul...)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že blo dosti tega povedanega.Eni hvalijo drugi ne.Dejstvo je da moraš probat to in še kaj drugega, da lahko primerjaš.Neka šrot roba verjetno ni, je pa res, da se mi nič od ponujenega pretirano ne dopade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!