Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Tudi pri stricu lujzu dobiš za vsaj pol manj denarja podobno, le da ima še malo na ramena.

ja samo pri strico lojzu dobiš tudi probikerja za 200€ če ze..............

in kako zgleda ta podkapa ali kombi čez 3 leta :whistle:

no moja podkapa kot nova..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo pri strico lojzu dobiš tudi probikerja za 200€ če ze..............

in kako zgleda ta podkapa ali kombi čez 3 leta :whistle:

no moja podkapa kot nova..........

Po dveh letih ji nič ne manjka, material podoben, če ne enak. Možnost za komplekse pa res večja ampak to je od posameznika odvisno.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja res sploh niso slabi ti probaikerovi za 200 e, sam ga mam tretjo sezono, pa mu nea nič fali...vse je tak kot treba :naughty:

Popravljeno . Popravil dejansmb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sicer ne bom trdil da sem zadel pravo temo, a nekako še najbolj sovpada z željeno informacijo

namreč, zanima me, po kakšnem ključu zavarovalnica oceni višino odškodnine, ki nastane na opremi (kombinezon, škornji, čelada, rokavice) po padcu, vkolikor oprema ni uničena, temveč samo popraskana sem ter tja, čelada pa nima nikakršnih sledov ter ni bila nikamor udarjena.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sicer ne bom trdil da sem zadel pravo temo, a nekako še najbolj sovpada z željeno informacijo

namreč, zanima me, po kakšnem ključu zavarovalnica oceni višino odškodnine, ki nastane na opremi (kombinezon, škornji, čelada, rokavice) po padcu, vkolikor oprema ni uničena, temveč samo popraskana sem ter tja, čelada pa nima nikakršnih sledov ter ni bila nikamor udarjena.

hvala!

Men je probiker kot model zlo všečen kombinezon...sam me zanima kakšen rata v primeru padca.Ima kdo kakšno informacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je probiker kot model zlo všečen kombinezon...sam me zanima kakšen rata v primeru padca.Ima kdo kakšno informacijo?

STRGAN !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je probiker kot model zlo všečen kombinezon...sam me zanima kakšen rata v primeru padca.Ima kdo kakšno informacijo?

v primeru padca je bol pomembno kakšen boš ti, ne pa kombinezon. definitivno je probiker za 200€ precej precej zaščite za ta denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanima me, po kakšnem ključu zavarovalnica oceni višino odškodnine, ki nastane na opremi (kombinezon, škornji, čelada, rokavice) po padcu, vkolikor oprema ni uničena, temveč samo popraskana sem ter tja...

hvala!

Hola mojster,

prineseš jim cenik (nove) opreme ki je poškodovana (lahko tudi ponudba z Neta), potem pa oni odbijejo "uporabnino" po nekem svojem ceniku, odvisno od starosti opreme, razliko pa ti izplačajo

v primeru padca je bol pomembno kakšen boš ti, ne pa kombinezon. definitivno je probiker za 200€ precej precej zaščite za ta denar.

Hola mojster,

v večini primerov (res pa ne vedno) se je izkazalo, da nudijo ProBiker&Co. (za 200€) precej slabšo zaščito kot npr M- Tech ali Dainese, ki se dajo dobit v zimskih akcijah v trgovinah (in še posebej na zimskih sejmih, npr v Veroni) že od 400€ dalje... tko da se pri nabavi zaščitne opreme res splača mislit nase, ja ;)

PS je pa zagotovo res, da je še tako švoh in pocensko usnje boljše od nič (beri: jeansa) da kratkih hlač in sandalov sploh ne omenjam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primeru padca je bol pomembno kakšen boš ti, ne pa kombinezon. definitivno je probiker za 200€ precej precej zaščite za ta denar.

Jah to vrjamem in tudi videt je tko..sem pa že slišal za primere,ko je kombinezon pri padcu odprlo po šivih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je tako, da je probiker za 200€ še vedno dober nakup, je pa Dainese za cca 500€ gotovo boljši kombinezon v vseh pogledih.

prav gotovo, da razlike v ceni niso samo zaradi imena. Za malo denarja je malo muzike, vsaj v veliki večini primerov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav gotovo, da razlike v ceni niso samo zaradi imena. Za malo denarja je malo muzike, vsaj v veliki večini primerov.

Misli, da nima smisla debatirat kateri je boljši, slabpi.....vse je odvisno kako in kje padeš.....svak je imel Dainese 1100 €, pri 60kmh zradiralo na rit na bok, po šivu adijo.Dobro ne, če daš taki dnar greš v trgovino vprašaš, če je to normalno....odgovor je DA!

Jaz pa imam Tschul (390€) komb. tudi radiral pa samo odrgnine na komb. in tudi če bi se mi kaj vtrgalo, bi mi v trgovini kje sem ga kupil dali popravit.Tako, da ni vse kaj stane dosti, najbolša roba...moje mnenje.

Če pa konkretno vsekaš te pa lahko imaš oklep pa ti ni spasa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli, da nima smisla debatirat kateri je boljši, slabpi.....vse je odvisno kako in kje padeš.....svak je imel Dainese 1100 €, pri 60kmh zradiralo na rit na bok, po šivu adijo.Dobro ne, če daš taki dnar greš v trgovino vprašaš, če je to normalno....odgovor je DA!

Jaz pa imam Tschul (390€) komb. tudi radiral pa samo odrgnine na komb. in tudi če bi se mi kaj vtrgalo, bi mi v trgovini kje sem ga kupil dali popravit.Tako, da ni vse kaj stane dosti, najbolša roba...moje mnenje.

Če pa konkretno vsekaš te pa lahko imaš oklep pa ti ni spasa

to je tko, kot da bi te vprašal.. kaj je bolje MZ250 al Kawasaki250 ... kaj je boljše ... UNO al Ferrari ... vse se pokvar, kajne. Ali žebu pride v vsako moto gumo ... mislim, da.

angleški pregovor je ... nisem toliko bogat, da bi cenene stvari kupoval

vsak pa seveda po svojih željah in seveda zmožnostih kupuje in sigurno med Tschul in Dainese, kupim Berika ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A*

safety and comfort ;)

padel pri 60km/h malo podrsan zelo malo videno in to je to ;D

kolenski ščitnik opravil svoje ;)

sem vesel da sem kupil hlače ker bi po vsej možnosti zdaj šepal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli, da nima smisla debatirat kateri je boljši, slabpi.....vse je odvisno kako in kje padeš.....svak je imel Dainese 1100 €, pri 60kmh zradiralo na rit na bok, po šivu adijo.Dobro ne, če daš taki dnar greš v trgovino vprašaš, če je to normalno....odgovor je DA!

Jaz pa imam Tschul (390€) komb. tudi radiral pa samo odrgnine na komb. in tudi če bi se mi kaj vtrgalo, bi mi v trgovini kje sem ga kupil dali popravit.Tako, da ni vse kaj stane dosti, najbolša roba...moje mnenje.

Če pa konkretno vsekaš te pa lahko imaš oklep pa ti ni spasa

Z berikom sem že parkrat konkretno drsal...pa loh rečem da bol k je podrsan lepši je:notworthy: .Za Tschula pa še slišal nism in me niti ne zanima.Samo enkrat sem se nascau s tako robo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z berikom sem že parkrat konkretno drsal...pa loh rečem da bol k je podrsan lepši je:notworthy: .Za Tschula pa še slišal nism in me niti ne zanima.Samo enkrat sem se nascau s tako robo.....

Ja kaj je fantje, a noben ne zna vozit, da ste vsi zdrsani in raztrgani ????

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kake strgane hlače ali jakno iz kordure, ki je ne rabi več in jo je mislil vreči stran? Morda od kakega padca in je stvar opravila svoje in je sedaj za stran. Rabil bi nekaj kvadratnih decimetrov kordure za nek drug namen, pa ne vem kje bi to dobil. No, če ima kdo naj pošlje na ZS. Ali pa če ve kje bi dobil. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Zanima me ce ima kdo kombinezon PROBIKE PRX-5 LINK

Zanima me mnenje če je hudo podhranjena kvaliteta, kako se ga nosi je udoben, dovol zračen, ali zgleda full ceneno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo nosi od IXS-a

Jst imam sicer dvodelca in mi je super. S popustom 520€. Prvo sem imel samo spodnji del usnjen ter zgornji tekstilen. Ni blo €€€. Padec pri 70km/h. Strgano nič ampak samo malo podrsano. No sedaj sem pa komplet v usnju! :) Zaniam me če nosi kdo to firmo?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon je treba vsake tolk časa zamenjat... od 07, kar ga mam, je naredu 70000 km in je že kr zmahan pa tud umazan :glare: ... bo treba novega naročit ... neki sm uč vrgu na eno znamko, ki jih dela po naročilu :naughty:

Mislim, da se splača, saj v njem preživim večino svojega prostega časa, včasih pa v njem še spim :lol:

Tja do marca, bi mi ga že moral narest, pol pa povem, ali je vreden dnarja :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malo sem v dilemi. Vozim Kawasaki Z1000. Se pravi naked bike. Imam težavo kakšno oblačilo izbrati, da gre skupaj s stilom tega motorja. Nekako mi na ta motor ne paše športni kombinezon.

Trenutno imam

Tole jakno http://www.tc-motoshop.si/si/motoristicna-usnjena-jakna-phoenix-i3577.shtml

Rokavice: http://www.tc-motoshop.si/si/motoristicne-usnjene-rokavice-rev-it-st-pro-i3034.shtml

Tele čevlje: http://www.bscenter.si/page/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=520&category_id=92&option=com_virtuemart&Itemid=163

Čelada: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shoei-XR-1000-Diabolic-Nightwing-TC-5/SubProducts/Shoei-XR-1000-Diabolic-Nightwing-TC-5-0006

Pri hlačah se mi zatakne. Športne hlače z drsniki mi niso všeč. Koliko toliko sprejemljive so mi tele: http://www.revit.eu/en/#/products/FPL020 , ki spadajo pravzaprav zraven jakne. Odkrito rečeno najbolj paše mi zraven jeans ampak vem, da je to bol caffe racer varianta.

Zanima me kako ste kaj vi kombinirali z naked motorjem.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!