Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Ja in kaj je tle narobe pvedal? Če pogledaš redno prodajno ceno ni nikjer nižja od 650e. Stare modele, X številke itd., se da od vseh firm kupit dost ceneje, kot je bla dejanska prodajna cena

mislim pametuje da INDE ne izdeluje vec teh kombijev!! kapiš!!!

mogoče v kakšnem drugem jeziku? ti bo pol lazje razumljivo?

aja no to je bil prvi primer kombinezona

Moja povezava

ter se enih 20 jih najdem...... če bi imel čas za to...

no pol pa draga svobodna ptica poglej po čem prodajajo pri nas 2 ali 3 leta stare kobinezone!!

سيكون من الأسهل؟

Popravljeno . Popravil Eol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim pametuje da INDE ne izdeluje vec teh kombijev!! kapiš!!!

mogoče v kakšnem drugem jeziku? ti bo pol lazje razumljivo?

aja no to je bil prvi primer kombinezona

Moja povezava

ter se enih 20 jih najdem...... če bi imel čas za to...

no pol pa draga svobodna ptica poglej po čem prodajajo pri nas 2 ali 3 leta stare kobinezone!!

سيكون من الأسهل؟

Tega da Inde izdeluje ali pa ne izdeluje več Spyka nisem niti komenirala. Drugič beri.

Kolk so pa pri nas cene rabljenik kombinezonov? no če te glih zanima, dragi Eol tale Arlen ness sem kupila 2 leti nazaj konec oktobra v TC motoshopu za 632E. Tko da se tud pri nas da čist ok cene dobit, zavisi kdaj kupuješ, kje in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvrjetneje si ti rirektor INDE, da ves da nimajo vec licence?

Aja smesno da so jih se pred 2 mesecoma izdelovali :hmm:

drugace si pa ful slabo informiran glede cen kombinezonov te doticne firme

Moja povezava

Prvo bi te vprašal zakaj sovražni ton in vse ostalo??

Jaz NE gledam tujih trgovcev ker me ne zanimajo. V Sloveniji so Spyke kombinezoni 659 Eur (brez akcij in popustov, verjetno se pa tudi malce razlikujejo cene od trgovca do trgovca)

Žal nisem direktor nobene firme, INDE pa tako ali tako ne poznam oz. ne vem kakšna firma naj bi to bila in me po pravici tudi ne zanima.

Potem pa malce preberi kaj sem napisal. Nikoli nisem rekel, da ne izdelujejo več kombinezonov, rekel sem samo da to niso SPYKE kombinezoni! Če pa misliš da se motim..pa pokliči v Spyke tovarno v Italijo in jih povprašaj, pa boš videl kaj ti bodo odgovorili. Jaz sem že...kaj pa ti?

Ker pa vidim, da si si vzel veliko časa za brskanje po trgovcih iz tujine, si verjetno videl tudi domačo (slovensko) trgovino: KLIK

Nikogar nisem žalil ali zmerjal.

Popravljeno . Popravil YamahafanR6
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem bil prepozen za dodaten popravek.

Imena INDE nisem prepoznal, jaz poznam to samo kot Vransko. :)

Mirno kri in iščimo najboljšo opcijo še naprej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni!

kot sveze pecen motorist sem kupil ustnjen dvodelni kombinezon..bil sem pri vec trgovcih in usi so mi rekli, da me mora zdaj kombinezon malo tiscati, ker se bo itak se utegnil in mi bo takrat prav..vendar ko sem prisel domov, sem zacel razmisljat, kaj pa ce bi bilo malo bolj mrzlo in ne morem obleci se kaksne majice spodaj?pomeni to, da mi je kombinezon premajhen?bi moral uzeti eno stevilko vecjega?

sem gledal po internetu vendar nisem nikjer dobil kaj konkretnega..pa ce mate kaksne nasvete al misljenja kar na dan z njimi, bom za usakega hvalezen :)

zahvaljujem se vam za vnaprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

kot sveze pecen motorist sem kupil ustnjen dvodelni kombinezon..bil sem pri vec trgovcih in usi so mi rekli, da me mora zdaj kombinezon malo tiscati, ker se bo itak se utegnil in mi bo takrat prav..vendar ko sem prisel domov, sem zacel razmisljat, kaj pa ce bi bilo malo bolj mrzlo in ne morem obleci se kaksne majice spodaj?pomeni to, da mi je kombinezon premajhen?bi moral uzeti eno stevilko vecjega?

sem gledal po internetu vendar nisem nikjer dobil kaj konkretnega..pa ce mate kaksne nasvete al misljenja kar na dan z njimi, bom za usakega hvalezen :)

zahvaljujem se vam za vnaprej :)

Ko ga kupuješ mora biti tesen, če padeš da ščitniki ostanejo na mestu, in s tem ne opravijo nalogo, ker malce se bo raztegnil. Za pod kombinezon pa je v mrzlih dneh najboljši windstopper, o puloverjih ipd. pa lahko samo sanjaš, ker čene poleti, ko imaš samo podleder oz majico, bo prevelik...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat se res raztegne. tudi kaki kilo se lahko zredis. kej vec ravno ne. sicer pa za hladne dni ce imas ful perforiranega ni. ce ne pa kot pravijo fantje wind stoper. al pa v kaki akciji se en tekstiln komplet sej v mrzlem itak ne tolko noris. no uglavnem brez panike. uzivah zdej v praznicnih dobrotah pole pa sportat da se spet stlacis notr :P. a ja pa kak fajn podoblacila gre bolj gladko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, zanima me če ima kdo kombinezon Arlen ness Ergo 3 enodelec ali Spyke cyber 2 enodelec, kako je zadovoljen z njima, predvsem pa me zanima glede številke, so "običajne", manjše, večje, se fest raztegne? Gledam nova na ebayu za smešno nizko ceno, pa nimam možnosti nikjer poskusit :sleep2:.

img56959785.jpgimg56959784.jpgspyke_cyber_2_sort_2.jpg

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, zanima me če ima kdo kombinezon Arlen ness Ergo 3 enodelec ali Spyke cyber 2 enodelec, kako je zadovoljen z njima, predvsem pa me zanima glede številke, so "običajne", manjše, večje, se fest raztegne? Gledam nova na ebayu za smešno nizko ceno, pa nimam možnosti nikjer poskusit :sleep2:.

img56959785.jpgimg56959784.jpgspyke_cyber_2_sort_2.jpg

arlen ness lahko poskusis

motoradklinik graz.... ma vse skoraj vse na zalogi....

druagce pa majhne stevilke, kolikor sem pac sam poskusal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam podobnega Arlen nessa, neko nakano repliko, pa sem kar hrust pa imam tako cifro kot more bit za mojo velikost.

Raztegne se seveda, ampak ne preveč, ti more že kar od štarta lepo pasat. V TCju mogoče dobiš kašenga na probo ker Berik = Arlen ness.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, zanima me če ima kdo kombinezon Arlen ness Ergo 3 enodelec ali Spyke cyber 2 enodelec, kako je zadovoljen z njima, predvsem pa me zanima glede številke, so "običajne", manjše, večje, se fest raztegne? Gledam nova na ebayu za smešno nizko ceno, pa nimam možnosti nikjer poskusit :sleep2:.

Glej, sedaj v kratkem je sejem v Veroni.....idealna prilika, da jih probaš po mili vilji.....full veliko različnih znamk kot tudi njihovih modelov....in pa seveda po extra ugodnih cenah...

Lani jih je bilo res veliko teh Arlen Ness...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam samo, da ne dobiš kakega ponaredka, k na ebayu zna bit marsikaj. v veroni pa tlajnče še malo dodatno lepo pogledat, pa pade še kak škonto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi spyke, ne bo ti žal :) mam cyber, samo 2delca... probaš jih pa lohk na vranskem, al pa če ma vomberger kšnga na zalogi :D drgač pa res, u verono!!! smešno nizke cene, jst sm za svojga dav 2 leti nazaj 450€, pa je iz kengurujevega usnja :OK:

LP Kevin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, zanima me če ima kdo kombinezon Arlen ness Ergo 3 enodelec ali Spyke cyber 2 enodelec, kako je zadovoljen z njima, predvsem pa me zanima glede številke, so "običajne", manjše, večje, se fest raztegne? Gledam nova na ebayu za smešno nizko ceno, pa nimam možnosti nikjer poskusit :sleep2:.

img56959785.jpgimg56959784.jpgspyke_cyber_2_sort_2.jpg

Kot ti je nekdo pred mano že odgovoril; Arlen Ness = Berik. Ko sem jaz kupoval enodelca, sem pri Beriku, Alpinestars in Mtech gledal številke 56, pri Dainese pa številko 54. Spyke nisem nikoli probaval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj,

Na hitro, vozim CBF 600N in se imam namen letos spravit v usnje. Trenutno imam textilni 2 delni komplet, bolj turing. Naslednji moped bo pa tudi kaksna naked literca.

Glede na to, da se ne vozim ravno s pljuci na tanku, imam bolj pokoncno drzo, ali v tem primeru pridejo v postev tudi kaksni eno ali dvodelni usnjeni kombinizoni? Ima kdo kaksne izkusnje? Ali rajsi iscem eno usnjeno jakno in hlace bolj turing variante? Gre se mi za udobje in predpostavljam, da imajo kombinizoni kroj za bolj sportne drze. Res pa je, da se nisem mel nobenega na sebi.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru si nagnjen naprej, za to držo je enodelc super.

Prednost dvodelca je bol ko ne samo ko greš srat :)

Probej jih par, pa kupi tisto v čemer se bolše počutiš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pač pr dvodelcu kot je reku dolenc ne rokavov vlačiš za sabo, pa če se kje ustaviš pa tko, je bolj komot. sicer pa glede udobja, pa itak je tekstil bolj udoben, ampak neke velike razlike pa tudi ni. jst bi na tvojem mestu si vzela enega poletnega da je fajn zračn, za začetek, pa konec sezone maš pa tekstil. sicer je po moje zdej čas za te nakupe, ko so cene bolj realne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, zanima me če ima kdo kombinezon Arlen ness Ergo 3 enodelec ali Spyke cyber 2 enodelec, kako je zadovoljen z njima, predvsem pa me zanima glede številke, so "običajne", manjše, večje, se fest raztegne? Gledam nova na ebayu za smešno nizko ceno, pa nimam možnosti nikjer poskusit :sleep2:.

Hvala vsem za pomoč, zgleda da bo nova tretja opcija bolj aktualna .) Poslikam, ko dobim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no upam, da ti bojo ja pomagali, sej boš kr neki evrčkov pr njih pustu. sicer pa sej se vedno kej najde, tko malo trgovin pa spet ni pr nas. sicer so pa cene za to usnje tam, tam. se mi zdi da pod 400, boš težko pršu, se pa lahko motim. ker sm zadnje cajte tekstilno jakno pa hlače kupovala, k v tem usnju, me v pod 22°C zebe (je pa prou poletn).

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...

brskam po forumu pa mi nič ne najde...zanima me če kdo tule ve kdo in kje bi mi na par kombinezonov lahko našili ime pa še kakega sponzorja zraven...iz usnja seveda...

za odgovore se vam v naprej zahvaljujem...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Si že vprašal v Inde Vransko, kjer šivajo tudi Spyke kombinezone? Po potrebi skrajšajo ali zakrpajo kombinezone tako, da se bi mogoče tudi za našitke dalo kej zmenit.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!