Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Hi,

mene zanima za enodelni kombinezon.Iščem takšne barve kot je ninja.Enega sem našel ki ga ponuja alpinestars.Kr profi verzija.Ali še pozna kdo še kakšno drugo firmo,fajn pa je da je kombinezon kvaliteten.

In še nekaj.Kakšna je razlika med športnim kombinezonu npr.alpinestars tech 1-r in alpinestars racing replica 1pc.Ali je samo cena ali je res velika razlika.Vbistvu med športnim kombinezonu in profi kombinezonu razlika.In če se splača dati tistih 600 ojrov zraven?

Hvala za vso pomoč in razumevanje.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

mene zanima za enodelni kombinezon.Iščem takšne barve kot je ninja.Enega sem našel ki ga ponuja alpinestars.Kr profi verzija.Ali še pozna kdo še kakšno drugo firmo,fajn pa je da je kombinezon kvaliteten.

In še nekaj.Kakšna je razlika med športnim kombinezonu npr.alpinestars tech 1-r in alpinestars racing replica 1pc.Ali je samo cena ali je res velika razlika.Vbistvu med športnim kombinezonu in profi kombinezonu razlika.In če se splača dati tistih 600 ojrov zraven?

Hvala za vso pomoč in razumevanje.

LPM

Ce zelis biti glavni na vasi si pac kupis racing repliko :naughty:

jaz mam rc1 sem ful zadovoljnen, samo mislim da ni vec v prodaji al se pa kako drugace imenuje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jada jada jada...

سيكون من الأسهل؟

najbl me je zanimal kaj to pomeni: سيكون من الأسهل؟

v prevodu: To bi bilo lažje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marcc, mtech ma če ne zelen kombinezon S. TMS PRO, pr astarsu nism jst nobenega zelenega vidla, v letošnji kolekciji. so jih pa res delali, k sm vidla enega na ninji z enako zelenim astars kombinezonom, samo zgleda da ne delajo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš zelenga?Kombinezon mislim.

LPM

drugače se lahko na ninđi tud s kakšnim kombinizonom druge barve komot pelješ... ne boš verjel, ravno tako vžge :evilgrin:

zakaj lih zelenga? ...to boš k ena žaba zgledal v njem :fredy:

rajši namesto barve glej kakšno kvaliteto dobiš za kakšno ceno ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domina jst sm enkrat enega takega vidla na ninji pa v zelene astarsu, pa morem rečt da na motorju niti ni bil tko čudn (sta bla kot eno tongue.gif). ampak ko ni bil na motorju, pa tko no.... meni ta zelene glih ni neki višek, še to je res taka žabje zelena.

no pa da še fantu kej odgovorim. glede znamk po moje ni neke velike filozofije, vsak pač svojega konja hvali, pa nekje plačaš to da se njihovi logoti po pistah podijo, kar pa je tudi nek odraz kvalitete. pač eni smo v zvezdicah, drugi majo vragce pa une jezne očke evilgrin.gif. vzami tistega, v katerem se fajn počutiš. barva pa, odvisno kolko hočeš, da se bo vsaka glava za tabo obrnla :-). jst ne navijam ravno za zeleno, se mi zdijo druge črne, bele rdeče kombinacije lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam rc1 sem ful zadovoljnen, samo mislim da ni vec v prodaji al se pa kako drugace imenuje :glare:

O ja, je še v prodaji. Nespremenjen v 2011 kolekciji. Sem ga ravno v Labi gledal prejšnji teden.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gledam samo barvo (čeprav mi je ta žabja barva ful všeč),ampak mi je tt faj da barva pajaca paše zraven motorja.Rdeča-bela glih ne gre zraven ninje.Tako da se nagibam bol k črni ali pa zeleni.Mi tt veliko pomeni da si viden na cesti pa seveda kvaliteta je na prvem mestu!!

vrjetno še bom pršparal tistih par ojrov in razkiral za racing replico :yes:.

Še nekaj me zanima.NPR,si kupim celega zelenega kombinezon.Ali se po nekaj letih uporabe pozna izrabljen del na zadnjici?

P.S.

kr priznajte ko se pelete čez vas je fajni filing če kakšna pogleda za tabo :D,bog ne svar da ti pomežikne .).

Hvala za vso pomoč.

LPM

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

kr priznajte ko se pelete čez vas je fajni filing če kakšna pogleda za tabo :D,bog ne svar da ti pomežikne .).

:lol1:

no da ti razložim :lol:

pri ženskah imaš dve vrsti pogledov:

1. ta katerega ti misliš je ta :eek:, ki se nadaljuje v tega :wub:... mogoče če imaš srečo tudi tega :l_01:

2. je pa ta :eek:, ki se nadaljuje v tega :blink: in ki se v skrajni sili konča s tem :SS

in te dveh nikoli ne smeš mešat med sabo... čeprav je začetek isti, konec ni :evilgrin:

Ne gledam samo barvo (čeprav mi je ta žabja barva ful všeč),ampak mi je tt faj da barva pajaca paše zraven motorja.Rdeča-bela glih ne gre zraven ninje.Tako da se nagibam bol k črni ali pa zeleni.Mi tt veliko pomeni da si viden na cesti pa seveda kvaliteta je na prvem mestu!!

vrjetno še bom pršparal tistih par ojrov in razkiral za racing replico :yes:.

Še nekaj me zanima.NPR,si kupim celega zelenega kombinezon.Ali se po nekaj letih uporabe pozna izrabljen del na zadnjici?

drugače se pa strinjam s tabo... če je ta zelena za kaj dobra je definitivno za boljšo vidljivost, česar pa nikoli ne preveč :yes:

če je kolikortoliko kvalitetna zadeva, se ti tudi ne zguli kar tako.

no mogoče še to, ta barva ti bo pasala dokler boš imel ninđo... če slučajno kdaj motor menjaš za kaj "nezelenega" ne boš več tako barvno usklajen... boš pa še vedno viden ;)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena, bela, rumena, so in barve, jz mam rumenega mtecha :) res da je grd sam po sebi, ampak sem vsaj opazen, modri pa nemarajo te barve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se odloču za črnega, ker paše povsod. pa tudi če potem menjaš motor, je fajn da ti kombinezon paše tudi na naslednjega. bi se pa odloču za dovdelca, kot ga ima punca, ker se mi zdi bolj komot, ko se ustaviš za kako kafe pa nujne opravke.

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pr barvah se strinjam s kravo, da je bela IN. z zeleno je res kot ti je domina napisala. je head turner samo ne v pozitivnem smislu. glede replike, pa ne vem če je pa res vredna še dodatnega jurja, razn če misliš dirkat v njem. samo za civilno uporabo, se mi zdi razn šminke efekta popolnoma brez veze. pa sej maš že lušn motor, ne rabiš zdej tolko modnih dodatkov, k je potem že kičasto. tongue.gif

meni je rečmo ta kominezon lušn. kot barva, pa tko. pole daš še supertech r, škornje pa si zmagal. no tle pr škornjih je res razlika med smx-plus in supertech in se splača izplunit tistih nekaj € več. za rapliko pa nism tako prepričana.

tko da ženski svet bo v taki podobi obračal glavo na uni ta prvi način. moškim pa se bo mogoče zdelo kul, da se mimetiziraš z motorjem.

no to je moj prispevek v stilski kotiček wink.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo že pr barvah se strinjam s kravo, da je bela IN. z zeleno je res kot ti je domina napisala. je head turner samo ne v pozitivnem smislu. glede replike, pa ne vem če je pa res vredna še dodatnega jurja, razn če misliš dirkat v njem. samo za civilno uporabo, se mi zdi razn šminke efekta popolnoma brez veze. pa sej maš že lušn motor, ne rabiš zdej tolko modnih dodatkov, k je potem že kičasto. tongue.gif

meni je rečmo ta kominezon lušn. kot barva, pa tko. pole daš še supertech r, škornje pa si zmagal. no tle pr škornjih je res razlika med smx-plus in supertech in se splača izplunit tistih nekaj € več. za rapliko pa nism tako prepričana.

tko da ženski svet bo v taki podobi obračal glavo na uni ta prvi način. moškim pa se bo mogoče zdelo kul, da se mimetiziraš z motorjem.

no to je moj prispevek v stilski kotiček wink.gif.

Hm najprej govoriš o šminka efektu, potem pa mu predlagaš popolno barvno usklajenost belega kombinezona z belimi škornji. Sej ne gre na modno pisto no, upajmo da na kakšno drugačno...:D

Nenapisano pravilo gre nekako takole; če si hiter kot Jerman, potem lahko nosiš bel ali pa tudi roza kombinezon, ne bo noben postrani gledal. Če pa nosiš belega, na zadnji gumi imaš pa še 2 cm pussy štrajfnov,...hja, pol pa bolš, da ne snemaš čelade, ker ta kani kdo prepoznat'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko ga nabaviš pa fotko prlimat, da vidmo a boš zelen al bolj IN v črno-beli kombinaciji tongue.gif. hec, ti ga boš nosu, ti imaš pravico izbire barve. sej punce pa tudi nismo ravno tko plehke, da bi vas po barvi kombinezonov zbirale trance_17_emot-angel.gif.

fajn kupi in še lepše nosi, pa da bi ti dolgo zdržal in ne bi nikoli sporbaval kako dobro varovanje ti nudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mihaJ pač škornji pa kombinezon je pa res fajn, da niso ravno prou nasprotno. pa sej veš pr temu, majo vsake oči svojega malarja. nočem pa usiljevat svojega mnenja. jst sm si svojega izbrala, takega kot se je meni zdel fajn in vem, da nimam pravice ga drugim zbirat. ampak, če že vpraša, napišem, upam da ni nič narobe in da ni tako blo razumljeno, da neki vsiljujem.

ja pa tko da sej sm napisala, fantje bi se verjetno res povečini za zelenega odločli, pa na motorju res fajn zgleda, ko pa greš iz njega, pa ne vem. meni rečmo tak rdeč ku ga imaš ti z rdečim motorjem mi je kul. zelena mi pa ni. kej čem.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko ga nabaviš pa fotko prlimat, da vidmo a boš zelen al bolj IN v črno-beli kombinaciji tongue.gif. hec, ti ga boš nosu, ti imaš pravico izbire barve. sej punce pa tudi nismo ravno tko plehke, da bi vas po barvi kombinezonov zbirale trance_17_emot-angel.gif.

fajn kupi in še lepše nosi, pa da bi ti dolgo zdržal in ne bi nikoli sporbaval kako dobro varovanje ti nudi.

Še dobr da nas punce zbirate po velikosti birbauha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj si ga daš lahko delat po meri ... obstaja kar nekaj tovarn, ki šivajo po naročilu. Barve lahko sam izbiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm najprej govoriš o šminka efektu, potem pa mu predlagaš popolno barvno usklajenost belega kombinezona z belimi škornji. Sej ne gre na modno pisto no, upajmo da na kakšno drugačno...:D

Nenapisano pravilo gre nekako takole; če si hiter kot Jerman, potem lahko nosiš bel ali pa tudi roza kombinezon, ne bo noben postrani gledal. Če pa nosiš belega, na zadnji gumi imaš pa še 2 cm pussy štrajfnov,...hja, pol pa bolš, da ne snemaš čelade, ker ta kani kdo prepoznat'.

ej, kakšno ja pa nenapisano pravilo za rdečega? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da s crnim se nobedn ni falil.

domina midve v crnem prav fajn zgledava, fantje pa nej zberejo kar cejo ;)

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!